47
  • Jumurdzsá
    #47
    nem tudná valaki meg írni hogy mi a Jumurdzsák gyürüi játékban az első titkos írás amit meg kell fejteni?
  • Diablo
    #46
    http://www.jumurdzsakgyuruje.hu/?menu=media&page=demo

    innen le lehet tölteni a demot aki kiváncsi a játékra, én most töltöm...
  • Little Bean
    #45
    Helló!

    Tudja valaki, hogy honnan szállítják ki a játékot, ha megrendelem?
  • Mice
    #44
    miért, ha nem gyűrű akkor turbán?
  • Visor
    #43
    Azt megnézem hogy májusban kijön e. Szerintem nem. Ha jó játékot akar csinálni akkor sokat kell dolgoznia. Bár lehet előbb megkezdték csak eddig hallgattak. Szerintem nem fognak sokra menni egy "Tomb Raider" játékkal.
  • rezsofiz
    #42
    nem tudom te honnan tudnád azt hogy Pierrot mennyit dolgozik :\
  • craesh
    #41
    hogy de milyen irritálo feje van ennek a tagnak
  • Kis-Bob
    #40
    Talán igazad van. Nincs érrtelme félóránként védeni magam. Nem is teszem többet.
  • Tinman #39
    Szerintem még az FMV vidiken dolgozgatnak... utánna azt már nem annyira vészes összehozni főleg ha licenceltek valami Dracula-szerű engine-t. De májusban tuti nem jelenik meg :-)
  • Skynet85
    #38
    Hát biztos sok munkája van nem semmi lehet az rengeteg ötletet elmondani a programozóknak aki ugye majd megírják a játékot:). Viccet fére téve egy dolog a kreativitás meg a másik dolog a megvalósítása ne vegyen el a dolog jelentőségéből, de ötletből van egy rakat csak épp a megvalósításuk nem megy mindíg könnyen...
  • senoy
    #37
    Azt irjak,hogy majusra tervezik a kiadast,de en meg egy screenshotot sem lattam belole.
    Kerestem a hivatol honlapon,a http://www.jumurdzsakgyuruje.hu/ -n,de ott semmi sincs.
    Haat nem tudom mi lesz belole.
  • Tinman #36
    Jeez. Megint egy szűklátókörű ember.
    Nagyon sokan játszanak kalandjátékokkal idehaza is. A mai napig a legnépszerűbbek a Syberia 1-2 és a Still Life... Imyke2k állítólag gőzerővel ferdíti a Post Mortem-et, kissebb örömünnep volt mikor nem olyan rég megjelent a Fahrenheit. Még az is játszott vele aki eddig csak FPS-elt.
    És légy erős: A nők legtöbbje kalandjáték rajongó.
    Kapásból mondok 10 leányzót aki ilyenekkel tolja...
    Tudod: "A széles látókör mindenkinek jár."
    (Még neked is.)
  • Aradebil2
    #35
    Mdwithmac régi üzijére: hát az tulzás hsok dolga volt a megasztárral noh mind1:)
  • Tinman #34
    "Pierrot-t nem komálom, mert egy majom, aki gyakorlatilag nem dolgozik, és mégis megél (elég jól)."- ezt írtad.

    "számomra nem szimpatikus ember Pierrot." -aztán meg ezt.

    A másodikkal senkinek semmi baja nem lehet.

    Amikor az ember "lemajmoz" valakit, hangyabolyba nyúl. Lesznek akik kedvelik és lesznek akik nem.-számomra közömbös, de elismerem a munkáját.

    Ezzel semmi baj nincs, egészen addig amíg ezt emberi hangon közlöd -ahogy tetted másodjára.

    Azt meg már fel sem fogom, hogy miért majom attól valaki mert szerinted nem dolgozik, és mégis megél.

    Nagyon komoly dolgokat tett már le az asztalra... mondtam már, hogy Toys of Ancient Gods? ;-) Ha jól emlékszem talán az első között tett a kiadott hanganyaga mellé multimédiás tartalmat, méghozza kellően színvonalas minőségben. Sőt jóval előtte még slágert is elkövetett lsd. "Nekem senki nem hegedül" album.

    Az, hogy szerinted Pierrot semmit nem csinál, az max a tájékozatlanságodra bizonyíték.

    Gondolj bele, hogy idejön és elolvassa a hsz-eket.
    Szerintem nem esne neki jól, hogy éppen egy halódó műfajban próbálnak valamit alkotni (amiért nagy riszpekt) és a 4. hsz már flame.
    Na de mindegy én sem akarok warolni, csak nagyra értékelem amit most csinál.
  • SirLord
    #33
    jaja, azt se tudja mi ellen tiltakozik, mitöl védi magát, csak mászna ki a szarbol:)
    kedves kis-bob, ugy kezdödött hogy beszoltál hogy nem tetszik pierot megamit csinál, mert: sok pénz kevés munka... ezt egyesek joggal nevezték irigykedö beszolásnak... ehez sok rosz emléke füzödik a kedves forumozo kollegáknak, igy rosz szemmel nézték és beskatujáztak.. szoval ahejett hogy már odatereled a szot h azért bántunk mert nemszereted pierott-t, hanem inkább tudasd ezekkel a kedves emberekkel, hogy te nem irigységböl szlod le hanem esetleg nem szimpi az arca, nem tetszik a zenéje, kifogásolod a stilusát stb. máskülönben hiába jösz fel ide féloránként védeni magad, loszart sem érsz el vele... a geográfusi szakma szép dolog, de nem különb a zenésznél, producernél vagy játék programozonál. ha te nem igy látod azt mondjad, ne pattogj mint egy 14 éves, aki azt se tudja miröl van szo csak védi magát és...ugat...
    békével jöttem, békével irtam
    béke
  • kobaltaelezo
    #32
    Itt olvashatsz róla
  • vg
    #31
    Te melyik országban élsz?
  • HUNIgor
    #30
    Én most hallok először erről az emberről. Akkor most Ő micsoda? Programozó, rendező, zenész, producer? Vagy esetleg valami polihisztor? Valaki vílágosítson már fel. Köszi!
  • HUNIgor
    #29
    Na erre kíváncsi vagyok!
  • Dave77
    #28
    Akkor ez valami olyasmi lesz mint a Farenheit (Indigo Prophecy), vagy mint régen a Mad Dog sorozat? Kíváncsian várom!
  • uniu
    #27
    homm3 RULEZ!:) amugy nem biztos, hogy rossz lesz. sott!! sztem olyan monkey islandos lehet a felhasznalo felulet, persze nem a poen fele eltolva:)
  • LaPalma
    #26
    nézd, nem igazán érdekel, kinek mi a véleménye Pierrot-ról, mert a vélemény szabad
    nem a véleménnyel, hanem a megállapítással volt gondom
  • Kis-Bob
    #25
    Mit rágódsz azon, amit írtam? Ennyire rosszul esik, hogy számomra nem szimpi Perrot? Hát ne haragudj, de azzal, hogy beszólogatsz, attól még nem fogom kedvelni. De ha neked jobban esik, akkor előre is elnézést kérek minden tisztelt érintettől, hogy számomra nem szimpatikus ember Pierrot. Sajnálom, de ezen nem tudok változtatni.

    Az meg, hogy tanulok, és mellette időszakos munkát vállalok, szerintem messzemenőkig eleget tesz annak, amit a Szülők elvárhatnak a gyereküktől. De ezt már csak a te lelki békéd megnyugatatása végett írom.
  • CsőKujts
    #24
    Thx! Amúgy nekem csak az a bajom Pierrot-al, hogy még egyszer nem láttam őszintén mosolyogni. Ezen a képen is olyan mogorva. Pedig szerintem neki lenne miért. Nem szeretem az olyan alakokat akiknek totál jól megy a szekerük mégis vágják a gondterhelt pofát...
  • kobaltaelezo
    #23
    Nemcsak a játék oldaláról kell felfogni az egészet. Ez számomra inkább egy olyan film aminek a témája érdekes, a szereplői érdekesek, és ráadásul interaktív is, ami - ha megfelelő igényességgel van elkészítve - megint csak érdekes. Ez már messze több mint amit egy átlagos dvd filmtől elvárhatok, ezért mindenképp megveszem majd.
    Ha belegondolok hogy egy egy filmet milyen gyakorisággal nézek újra, szerintem olyan sűrűséggel ez a game is újrajátszható lesz simán.

    Eger forever!
  • Archenemy
    #22
    Azert pl. a HoM&M sorozatnak is eleg komoly rajongotabora van, es az is korokre osztott... Szoval arcbol faragj meg kicsit :)
  • vg
    #21
    "Nem tom minek kellene több ilyen játék, mikor kalandjátékkal jóformán senki se játszik már."

    A nevedből adódóan valóban komolytalan dolgokat írkálsz... ráadásúl hatalmas baromságokat is!
  • QuippeR
    #20
    biztos azért akkora siker a civ4, mert a körökre osztott stratégia unalmas és senkit sem érdekel...
  • Komolytalan
    #19
    Nem tom minek kellene több ilyen játék, mikor kalandjátékkal jóformán senki se játszik már. Ennyi erővel több körökre osztott stratégia is kellene (RTS helyett), mert annak aztán hűdenagy rajongótábora van.
    Egy előre felvett, egyszálú, minimális interakcióval rendelkező játékon tuti halálra unnám magam. Szerintem nem vagyok egyedül ezzel. Akkor se kellene a gáma ha utánam hajítanák, fölösleges környezetszennyezés a DVDk gyártása.
  • LaPalma
    #18
    a gyűrű is egy szál volt a regényben. eltűnt, megkerült, gyerekre akarták cserélni stb... már nem nagyon emléxem, újre el kellene olvasni
    (a film végefelé volt egy jelenet, amikor nyúlt a már haldokló jumurdzsák a gyűrűért és átment a kezén egy nyílvessző)
  • LaPalma
    #17
    "aki gyakorlatilag nem dolgozik, és mégis megél (elég jól"
    mondottad volt. ez valóban nem irigység(?), hanem rosszindulatú beszólás.
    te mit dolgozol? jaaa, semmit? az más...
  • CsőKujts
    #16
    Már ketten vagyunk. ;)
    De miért pont a gyűrűje?
  • rolika
    #15
    érdekes, azt hiszem, én is beruházok majd rá. persze előtte elolvasom az sg-s értékelést :)

    btw nem elég neki egy asztali dvd-lejátszó, hogy tv-n is lehessen nézni? azt hittem, olyasmi lesz...
  • Kis-Bob
    #14
    Nem kötelező elolvasnod a hozzászólásomat. A játékról meg egy rossz szót sem írtam. Természetesen én is örülnék egy ilyen játéknak, mivel félig Egerben nőttem fel.

    Igen? te úgy moderálnál, hogy ami neked nem tetszik, azt kitörölnéd? Gratulálok!
    Szerintem ez az alapvető intelligencia hiányára utaló magatartás!
  • Tinman #13
    vg: Ja-ja! Nálad a pont! Tényleg kissé unalmas más a sok magyar RTS gém. Olyan jót úgysem tudnak csinálni mint a C&C, Warcraft sorozat, nomeg a Starcraft. Jó lenne, ha már végre a magyarok is váltanának. Az RTS műfaj már jó ideje nem akkora divat, mint volt. /Hallod DR?/
    Pierrot-al semmi bajom... sőt emlékszem még a Toys of Ancient Gods-ra ;-)

    Kis-Bob: Majom? Vedd már észre magad... az ilyeneket kimoderálnám a 3,14-csába.
    A vélemény az egy dolog... ez meg az alapvető intelligencia hiányára utaló magatartás.
    Örülnünk kellene, hogy valaki itt hazánkban lát az ilyen játékokban is fantáziát, főleg, hogy a kalandjáték műfaj már régóta csak vegetál.

    Hajrá Pierrot! Garantáltan megveszem, ha elkészül! :-)
  • Punker
    #12
    nem kell szeretni, de azt se kéne mondani hogy nem dolgozik mert biztos lehetsz benne hogy qrvasok munka/munkája van 1 ilyen játékban.
  • Kis-Bob
    #11
    Nem hiszem, hogy egyből meg kellene bélyegezned csak azért, mert én másfajta munkát értékelek többre. Nincs bajom a zeneszerzőkkel, nekem konkrétan Pierrot-val van bajom. Biztosan neked is van olyan közéleti személyiség, akit nem szeretsz.
  • vg
    #10
    Ezt a játékot ezerszer többre tartom mint a többi típikus sablon magyar RTS baromságot!
  • Kis-Bob
    #9
    Nem irigység. Eccerűen nem szeretem őt sem, meg azt sem amit csinál. Jogom van hozzá, nem? Neked sem kötelező szeretni, amit csinálok. Ennyi.
  • SonicBoom
    #8
    Több ilyen game kéne. Megy a siránkozás meg minden. Japánok a saját történelmükből mennyi jó játékot gyártottak már... Onimusha stílusban Hunyadival? Fekete sereg: total command?