1506
  • 1992Attila
    #1506
    MAFIA Ikarus 260.46 Neutral Rigs of Rods-hoz letölthető

    1990 Ikarus 260.46 tipusú városi autóbusz
    Ex: BKV Zrt
    BKK Zrt
    Rendszám BPO-130

    Képek/Images:















    Letöltés/Download:

    http://www.mediafire.com/download/22pv94o36mlcffv/Ikarus+260_46+By+Neutral.zip

    Ezt a buszt virtualbus-ból átalakítottam 2013-ban készült

    Ezt a buszt nem lehet összetörni.

    Jó szorakozást kivánok.
    Utoljára szerkesztette: 1992Attila, 2016.02.08. 17:58:49
  • 1992Attila
    #1505
    Most már Index fórumban is megjelent Rigs of Rods-os oldal

    http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9231858&la=138453838

  • 12346
    #1504
    Szerintem félreértelmezted a kérdést :) A kettő nem véletlenül hasonlít egymásra, de a kérdés arra irányult, hogy a RoR-hoz rengeteg, legfőképp orosz arc hegesztett mindenfélét, többnyire fű alatt (nem értem miért). Aztán a Beam megjelenésével mintha átugrottak volna csak arra. Mondjuk nem biztos hogy baj, csak úgy felvetődött bennem a kérdés.
  • Misi az ezredes
    #1503
    Nem elképzelhetetlen, hogy a BeamNG ugyan azt a motort használja és egy kis fejlesztő csapathoz csatlakozott eddigi munkájával a RoR készítője? Hisz nagyban hasonlít nagyon sok tekintetben.
  • 12346
    #1502
    Kissé megkésve írom, de természetesen ja^^
    Amúgy a RoR modolás megrekedt a BeamNG óta? Mert hogy abba hirtelen lett mindenféle, ebbe meg mintha nem nagyon lenne mostanság sok dolog.
  • Nohab
    #1501
    Az első linked alján vannak ilyen színes sávok, amik másik hasonló oldalra visznek. Feltételezem ezeket is nézted.
  • 12346
    #1500
    Ehhez hasonló oldalakat tud valaki? Pl valahol fellelhető-e a Diablo, a 626-os Mazda, ZIL, vagy akármi, ami érdekes lehet.

    RoR addonok 1
    RoR addonok 2
  • ast00
    #1499
    A 0.40-es verzióban hogy kell egy driving force gt-t üzembe helyezni? Ugyanazok a beállítások amik a 0.38.67-ben jók voltak itt nem mennek. Csak force feedback van de vezetni csak billzettel tudok.
  • bertino
    #1498
    megtalaltam, mar targytalan (ctrl + home)
  • bertino
    #1497
    legujabb verzioba, hogy tudom elinditani a gep hajtomuveit ?
    egerrel lehetett elozo verziokban emlekeim szerint, de itt a legujabbnal az eger a lenti "muszerfalra" nem megy ra, csak mogotte eltunik :|
  • Ombika
    #1496
    Jo regi verzioval tolhattam anno, hogy ennyit valtozott! :-)
  • SimaSuna #1495
    jaja! :)
  • Ombika
    #1494
    Ez tuti RoR-ba lett felveve?
  • SimaSuna #1493
    milyen gép kellett a felvételhez :D
  • madi96
    #1492
    Szevasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy 0,33d-ben ha csinálok pályát az építő kamionnal, akkor el tudom e menteni a készített pályát?

    Vagy ha nem, akkor hogyan lehet pályát csinálni, vagy módosítani? És járműveket?

    Ja, és még valami... Ha a pálya építő kamionban ülök, megnyomom a "V"-t akkor kidob a játékbó, és semmit nem csinál.. Ez normális?
  • cifcuk
    #1491
    A szaggatás az a géped miatt van, ha leszeded a 36-ot nem fog megoldódni a problémád. Nekem akkor szagatt amikor több autó, szállítmány van egymáshoz közel, mert elkezdi számolni az ütközés modellt. egy nyerges vontató plusz szállítmánnyal ok, de amikor daruzom fel a cuccot, akkor szaggat kicsit mert a plusz két daru már sok a procinak.
  • gögistar
    #1490
    Sziasztok!
    Most kezdtema ror-t, de sajna máris van pár problémám:
    1.A 0.38-as van meg nekem és szaggat
    2.Nem tudom, hogy ha leszedem a 0.36-ot akkor a letöltött (0.38-ashoz) modokat tudja majd-e.
    3. a Honda accord nál amikor szétesik a kocsi, akkor azalkatrészek leesése miatt, nem az autot nézem, hanem a a semmit a darabok közti "középet"
    Tudna vki ebben segíteni nekem?
    Előre is köszi.
  • Norbi779
    #1489
    1.Csak szágoldj és kész :D
    2.képzelel egy uticélt a rakománnyal és azon menj.
    3.legújabb verzió: 0.38.67
    4.nem tudom
  • Bálint98
    #1488
    Helló mindenki! Még kezdő vagyok és lenne hozzátok pár kérdésem:
    1.Van-e értelme a játéknak vagy csak az autókat lehet ki próbálni
    2.Ha pl.: felveszem a rakományt a kocsival akkor valahova el kell szállítani?
    3.Nekem a 0.36.2 es verzió van meg annál van-e újabb?
    4. Milyen progival lehet saját autókat készíteni?

    Előre is köszönöm válaszaitokat !!!
  • Norbi779
    #1487
    Üdv mindenki!

    Az a hejzet hogy a Rigs of Rods -ba akarok járműveket készíteni. Ilyet hogy tudok. Már lemodelleztem egy bust, de hogy csinaljam meg hogy az ajtók hogy nyíljanak, meg stb. És hogyan konvertáljam átt?

    A válaszokat előre is THX!
  • Robi546
    #1486
    hát ne csodálkozz hogy szggat ha integrált a videó kártyád, a többi az jó is a proci,ram.
  • SimaSuna #1485
    magad örömére :)
  • Koridor
    #1484
    Na a hüje gyerek.
    Eszebe se juttott volna hogy a L-el kell ráakasztani, de rájöttem. Most hogy ráakasztottam mi jelzi hogy hova kell vinni? Vagy csak a magam örömére viszem és ha megunom lerakom és nézek másikat?
  • Koridor
    #1483
    hp compaq 610 laptop, core2duo, 2g ram, integrál 382 video kártya.

    Már rájöttem hol lehet vontatmányt szerezni, de most meg nem tudom ráakasztani.
  • Robi546
    #1482
    Milyen géped van ? Mivel nekem nem szaggat. :)
  • Koridor
    #1481
    Nekem játszhatatlanul szaggat a 38,67 verzio, a 36-ost használom.

    A nyerges vontatokhoz hol lehet vontatmányt találni?
  • Koridor
    #1480
    A szoftverbázison még a 2008-as 0.33d verzio van feltöltve.
  • Koridor
    #1479
    Nem is tudtam hogy van ujjabb, én még a 1,5-2 évvel ezelöttivel szoktam játszani.
  • Robi546
    #1478
    Nálam is akad eléggé pedig 2.33 Ghz Amd Athlon X2 Proci, 2Gb Ram, Geforce 9600GT videó kártya, vedd kicsire a grafikát, lehet hogy jó lesz. :)
  • madi96
    #1477
    Sziasztok!
    Letöltöttem a 0,38.38-at, és nem tudom miért de akad mint az állat.. Milyen gép kell hozzá? (Az nfs mw bőven fut rajta) Mi lehet a gond?
  • Robi546
    #1476
    Minek neked a régebbi ? :)
  • sovatalevi
    #1475
    Valami regebbi verziot honnan tudok szedni?Mert a hivatalos oldalon csak az uj van :(
  • Misi az ezredes
    #1474
    Mert nem csaptak hozzá textúrát :)
  • 14zoltán
    #1473
    Sziasztok! Beraktam egy Volvo 7700 Hybrid-et meg egy MAN TGX-et de mind a kettőnél az a probléma, hogy az egész fehér színű. Miért lehet ez?
  • Robi546
    #1472
    Na most frissítem a 0.38.40 -re remélem vannak valami észrevehető javítások, talán új járművek is. :)
  • Robi546
    #1471
    Hali! Szép jó reggelt mindenkinek! :)
    Nálam mninden működik a 0.38.39-nél minden működik bár a Clear current vehicle az nem működik mert be crashel. :S
  • ast00
    #1470
    Nálam a 0.38.37 megy. Csak a tatra respawn a gond. Attól omlik össze csak
  • 12346
    #1469
    ez a 0.38.33 csak nekem egy halom fos, vagy másnak is? szinte nem is tudok játszani, mert állandóan összeomlik. eddig vmelyik 0.37-es verziót toltam hibátlanul.
  • 1994attila
    #1468
    Sziasztok a Multiplayerrel hogy kell játszani? mert nekem nem megy.
  • SimaSuna #1467
    tetszetős.
    1-2 már már valósághű volt :)