10
  • vigh64
    #10
    Hianyolom a vodafone szolgaltatasat az sms matrica [email protected]
  • vigh64
    #9
    mennyibe kerul a sms matrica?Tudja valaki!
  • Mipi
    #8
    Ez egy nagyon jó ötlet! A 100 Ft az meg mindegy! Lehet ebből tartják fent a rendszert! De ez az SMS szolgáltatás jó dolog!
  • CsillagJoci
    #7
    A 100 Ft egy szemétség
  • irkab1rka
    #6
    PettKing, ugye viccelsz? Egy SMS gateway nincs több 6 millánál, és ha jól tudom, Deutsch barátunk a kapuknál több milliárdot nyúlt. Az egész beruházás 100%-os haszonkulcs mellett sem volt több 100 millánál.

    SNorbi kérdése továbbra is áll (azzal a kiegészítéssel, hogy a matricát továbbra is kell gyártani, teríteni, stb, hiszen nem állsz át 100%-ban a mobilos értékesítésre.)

    Az én tippem szerint majd jopofin elengedik, és ezzel fognak arcoskodni.

    A kérdés inkább az, hogy miért nem lehet elektronikus átutalással matricát venni??? Nem lehet olyan lassú az ügyintézés...
  • Drawain
    #5
    Jajah, ezt tuti, hogy a mobilszolgáltatók nyúlják le.
  • peetking
    #4
    arra is figyeljetek egy hogy egy ilyen infrastruktúra kiépítese sem kis feladat(igaz csak egy sms gateway), meg szerintem a +100ft ot nem az Autópályakezelő Rt., hanem a mobilszolgáltatók nyelik be, hiszen ők sem jótékonysági szervezetek...
  • klastrom
    #3
    Ja csak ez egy kapzsi ország...
  • snorbi
    #2
    Ez tényleg remek szolgáltatás, az egyetlen érdekes húzás a +100Ft. Nem mintha ez annyira jelentős tétel lenne, de a mobilos vásárlás miatt nekik:
    - nem kell matricát gyártani
    - nem kell a logisztika a szóráshoz
    - nem kell az eladóhelyeknek jutalékot fizetni
    - nem kell a vásárláskori infrastruktúráért fizetni (pl. benzinkúttól vásárló beregisztrálása során)

    Tényleg nem kötözködni akartam, de legalábbis azonos áron illene adniuk, ha nem olcsóbban...
  • aDannyBoy
    #1
    Voda miért nincs vajon ?