46
motorola v3i
  • frici82
    #46
    Sziasztok kelene egy kis segitség mert a telefonomot nem tudom elérni. usb kábelröl nem tudom szinkronizálni ha rászurom a számitogépre kijelzi hogy rajta van csatlakoztatam a motorola v3i modemet de semit se tudok rajta csinálni pedig azelöt müködöt még a telefonbol is eltünt a usb bekapcsolo gomb csak a blututh gomb marat pedig már minden programot ki probáltam amit csak találtam az inteneten de semelyik nem jut továb. ha diagnosztikát futatom azt irja hogy a modem nem válaszolt határ idön belül.lédszi aki tud az segitsen mert ez a telefon nagyon szeretem és nem akarok töle megválni. es a telefonom motorola V3i imei: 358919007527269 csak anyit szeretnék hogy valahogy bejusak a telefonomba .Aki tud segiteni az irjon pm et
  • butchbean
    #45
    Sziasztok.

    Nekem van egy Motorola v3i telefonom és szeretnék rajta szoftver frissíteni.
    Minden segítséget nagyon megköszönnék.
    Légyszíves segítsetek, hogyan kezdjek hozzá.

    Előre is köszönöm.:):)
  • stankrb
    #44
    motorolának ilyen szar a bluetooth-a, megtanulod használni és menni fog. Keress valami havert aki tud használni motorolát, mert tökmás az egész menürendszer meg minden.

    Azérvagyokitt mert sztétvágja az agyamat.
    Nemtudom, nincs itt egy olyan ember aki tudna nekem abban segíteni, hogy: -szeretném tuningolni a telefonom (mer lehet!) szoftveresen. És összekötöm a géppel és a "Motorola Phone Tools" látja a telefont meg szintkronizál meg midnen, de mondjuk onnan nem tudok felrakni témákat (mert lehet!), és küzdök vele 6 órája, felraktam 15 drivert, egyesével kombóztam őket meg próbáltam midnent amit tudtam és a MPT felismeri a p2k programok meg nem. Semmit nem csinlának. És nagyon remélem, hogy valaki talált már választ erre a zűrömre! *.*

    ja igen!
    angol motorola fórumokon görcsölök állandóan. találtam ilyen installation guide-okat, megcsinálok midnet amit kér de az én nyomorék telefonom nem akar nekem működni a géppel úgy ahogy azt én akarom. Bizto s nagyon kezdő vagyok még, kérlek titeket segítsetek nekem!
    Kösszönöm!
    Bence
  • markolo
    #43
    hali
    nekem az a problémám, hogy a motorola v3i telóm nem találja bluetooth-on keresztül a másik telómat ill. a headset-et se
    mi lehet a probléma?
  • mícs
    #42
    bena vagy!
    be kell allitani, hogy mire fenykepezz! biztos vagy hogy ures volt a telefon memoria?
  • hitch
    #41
    sziasztok.Most vettem használtan egy ilyen telefont beleraktam a mem kártyát csak az sajna 1 gigás volt.ki kellet vennem és amikor akartam fotozni egyet akkor azt irta ki hogy helyezze be a memóriakártyát és vátson tárolási eszlözt vagy valami ilyesmit amikor benne se volt a mem kártya és a telefonmemoriárol akartam és onnan se engedte pedi az tők ure volt.ilyenkor mivan????????????????????????
  • mygunit
    #40
    Sziasztok
    Van egy Eladó V3i-m vagy cserére vagy Kp.
    35000Ft!Csere 5300-ra!
    MSN:[email protected]
    [email protected]
  • mícs
    #39
    nem egy walkman minoseg, arra ott a SE! en nem vennek ilyet zenet hallgatni!
  • irlindy
    #38
    Hi...van egy eladó Moto E1000-em 25ért minden tartozékával. Akit érdekel írjon: [email protected]
    Tom h et v3i fórum de érdekelne hogy v3x-en hogy szólnak az mp3mak füllhallgatóval
    ha tudjátok pls irjátok le...tesom iet akar de csak akkor ha jó minőségű a mp3 lejátszója
  • mygunit
    #37
    Sziasztok lenne egy új v3i-m!Szoftverrel adatkábelel töltővel 512es mem karival garanciával eladó!43.000.alkuvan csere érdekel!Samsung D600E VAGY hasonló mobilokra!MSN:[email protected]
  • mícs
    #36
    nem halk, de nem egy walkman SE!
  • foxy06
    #35
    sziasztok!
    azt szeretném megtudni,hogy tényleg nagyon halk a hangszórója? és még az is érdekelne,hogy mennyire alkalmas zene lejátszásra? fontos lenne, köszi
  • cement
    #34
    megoldodott^^
  • cement
    #33
    csáo
    bnomnek van v3ije es olyan gond van hogy ha a telcsit rezgo modba rakja akkor ha hivjak nem rezeg... se az uzenet, pedig jol van beállítva... csak ugy hajlando hivasnal rezegni, ha a telefonkonyvben egyeni csengohangkent rezgo jelzes van beallitva a hívó személynél... szerintem ez nem normális. ez valami szériahiba, vagy mi?
  • warman
    #32
    hi.nem tudja vki h hány mb bővíthető a motorola v360?

    és bbazsi ha motorolád van akkor p2k toolsal rakj fel játékot.vagy simán bt-vel. a gameloftos játékokat elég btvel felrakni
  • mícs
    #31
    egy gyors kerdes kozben!
    holt tudom beallitani, hogy ha bt fulest kapcsolok hozza, ugyan ugy csorogjon, mint ahogy nerlkule|?

    thx
  • mícs
    #30
    én a k750-et cseréltem Motora!
    meg is bántam meg nem is!

    a k750 jobb, szebb, gyorsabb, baromi sok dolog van rá, egyszerű, a motorola meg kisebb, nekem ez volt a fő indok a cserénél, de SE a király!
  • Herti1
    #29
    Hali ! Nem tudtok vhol egy olyan oldalt ahol lehet tölteni a v3i-hez témákat cs.hangokat meg ilyeneket ?

    nah pá
  • BBazsi
    #28
    Hi!
    Én most vettem a telefonom. Képeket és mp3-t már sikerült rátöltenem a gépről, de a játékokat nem tudom hogy kell sajnos. Tud ebben vki segíteni?
    Elég gyenge minőségben jeleníti meg a telefon az átmásolt képeket, erre van vmi megoldás?
  • ikegami
    #27
    K750i ? Motorola V3i
    elolvastam mind a két topikot de még nem tudom.
    mennyire tartós a Moto?
    K750i joystick?
    ??
  • AdamT
    #26
    helló!
    sztm kurva jó telló!nem tud valaki oldalt mondani ahonnan témákat meg játékot meg stb..lehet tölteni??
  • Adi81
    #25
    Üdv mindenkinek! Szedett már szét valaki V3-at? Aki igen az lécci keressen meg: [email protected] nagyon fontos lenne és elég sűrgős is!
  • mícs
    #24
    ha hasznalod a cd-n levo progit, es azon keresztul teszed fel oket, akkor alapvetoen a jatekokzok teszi, de lehet hogy a memoria kartyara!
    valts memoriat, telorol kartyara, es inditsd el onnan!
  • vileeboy
    #23
    CSáó mindenkinek!
    Nekem csak 1 kérdésem lenne... a játékokat hova kell tenni h müködjön???? vagy hogyan kell alkalmazni őket???
    Előre is köszi...
  • toM517
    #22
    UP!!!
  • toM517
    #21
    Sziasztok!

    Megmielott a birtokomba kerult a telcsi azelott almaim teloja volt. DE most, hogy megvan ra kellett jonnom egy-ket dologra...

    1. Iszonyat halk a hangszoroja, szinte csak teljes csendben lehet hallani a vonal masik vegen levot...

    2. Nincsen SMS memoria, vagyisnem tudja menteni a mem. kartyara! - Ha igen, nekem nem lehet(R479_G_08.85R szoftver)

    3. Csengohang csak telefonmemobol megy...

    4. Nehez kezelhetoseg az alkalmazasok, temak tekinteteben, bar azota rajottem java alk.okat nem is olyan nehez ratenni, mint azt oly sok helyen irtak (vegulis ez sem nehez, csak a V3i-t valahogy semmi sem akarja felismerni a windowson es a Phone Tools-on kivul.)

    HA tevgednek es ez egy elavult szoftvernek a sajatosagai, akkor valaki vilagositson fel, foleg azoktol varom a valaszt, akinek mar az uj iTunes-os V3i-juk van, de barki hsz-at megkoszonnem, hogy ujra beleszerethessek a telefonomba, ugyanis ezek a dolgok borzaszto kiabranditoak!

    A valaszokat elore is megkoszonom!
  • Desolator
    #20
    Hali!Egy hete vettem egy ilyen telefont.Nagyon álat.
    Csak egy kérdésem lenne:
    Szedtem le a netről témákat és progikat hozzá.Bluetooth-on keresztül hova kell másolni őket?Melyik mappába?
  • MrW
    #19
    Hi!
    Eladó egy v3i, 1 hetes, ganaciális, minden tartozékával (doboz, töltő még rajta a fóliával, usb kábel, papirok, 64mb memo kártya)!!A telcsi független és ezüst szinű.Természetesen tökéletes állapotban van.Az ára 42000.-
    akit érdekel, írjon: [email protected]
    üdv
  • Victor1103
    #18
    Üdv mindenkinek!!Tudja valaki hogy hogyan lehet letöltött témát vagy skin felrakni a telóra úgy hogy működjön???A memória kártyára hova kell majd másolni????Ha tudja valaki írjon.Előre is THX!!!!
  • mícs
    #17
    gyerekek,

    en most vettem egy bordot....
    gyonyoru, imadom!
    az ossze egy helyen

    kerdes:
    honnan lehet temakat, meg csengohangokat letolteni hozza?
  • gergő992
    #16
    1200*1600
  • RÓÓÓbi
    #15
    Hát csak a kameráról beszélsz!
  • RÓÓÓbi
    #14
    Akkor a képernyő felbontás?
  • gergő992
    #13
    nem arra a felontásra gondolok hanem arra hogy a l7esnek max felbontása 640*480as ! a v3inek meg 1600*1200 a max
  • zolo
    #12
    Pont te írtad be hogy 1,3 megapixeles a kamerája és megkérdezed hogy mekkora a felbontás.Ha a lustaság fájna...
  • gergő992
    #11
    igem de az i már tud
  • FoToS
    #10
    nekem a v3 vande nem szeretem mert nagyon buta egy nokiához képest.

    Majd a V3x azt lehet bevállalom.
  • gergő992
    #9
    császtok!!én most vetem egy motorola l7est 5 napos és le szeretnám cserélni egy v3ire szeritetek meg éri??mekkora a felbotás a max mert a l7-esnél 640*480as a legnagyobb
  • CodeRed
    #8
    Szerintem nagyon jó stabil és megbízható.Nem nyújt semmi extrát, viszont gyönyörű!!!
  • Shadow_THH
    #7
    razr moto! nekem tetszett