20
  • Nicci
    #20
    az enyémnek az van, mégse látja rendesen és mindig elnyom rajta vmit
  • XRV
    #19
    Nokiák alapból tudkák a nagy betüt, át kell állítani csak név-re a telefonkönyvet oszt hatalmas betükkel látszik a név.
    Telefonkönyvhez meg csak le kell billenteni a középső pöcköt és ollé.
    Nomeg van fehér háttérvilágítás is.
    Szal nokiát a nagyiknak :-))) nemde?!
  • joofiu17
    #18
    ...
  • risp
    #17
    "én tisztelem a samsungot hogy ilyen is az eszükbe jutott"

    Nem jutott eszükben ilyesmi.

    Az Emporianak viszont igen.
  • DKm
    #16
    Ezt jó ötletnek tartom. Remélem mihamarbb lehet majd kapni itt nálunk, mert a nagymamám mostani telefonja már nagyon régi és minden baja van. (Ericcson A1018)
  • bundee
    #15
    ez a kijelzo igy nem jo, mert nem latni - feher alapon eros fekete betuk kellenek, ha mar tenyleg azon retegnek szanjak, aki a modern apro telefonokat keptelen lenne hasznalni
  • wmatyi
    #14
    Üdvözlöm Szupenagyit, szal ennyit erről!

    Egyébként én is jó ötletnek tartom, szüleim már nem fiatalok és ha valami baj van, akkor az egyszerű és nagy a biztos!
  • close05
    #13
    az én nagyimnak nokia 3100-ája van és tök jól tudja használni, szal ennyit erről
  • Rocko
    #12
    MINDENT A NAGYIKÉRT!!!
  • Nicci
    #11
    Az én nagymamám biztos hogy nem látná a kijelzőt, a gombok viszont jók, meg hogy összecsúsztathatós, legalább nem foglal annyi helyet a táskájukban :)
  • fawcet
    #10
    Jogos az észrevétel. Fateromnak úgy vettem telefont, hogy a gombok eléggé különállóak legyenek. És hiába volt akcióra lehetőség nem váltott azóta sem.
  • AgentKis
    #9
    Sajna ugyan elég későn. Sok idős embert ismerek akinek azért nincs mobilja, mert úgysem tudná használni. Most egy részüknek lehet.
  • mongoose18
    #8
    heh, látom csak fikázni tudtok, majd amikor 60-70-80 évesek lesztek kiváncsi vok melyik apró nokia kijelzőét tudjátok elolvasni, én tisztelem a samsungot hogy ilyen is az eszükbe jutott
  • maestro85
    #7
    Szerintem a kijelző színei nem igazán kontrasztosak. Elfelejtettek gondolni az idősekre? Csak a remegő ujjaikra gondoltak a nagy gombokkal? :D
  • Police88
    #6
    Mutteromnak kell egy ilyen :D
  • duke
    #5
    Hat nem tudom nekem igy elsore tul komplikaltnak tunik a kezelese.Mi az ket nyil meg az piros telefon gomb amikor a telefon fekete ?? Teljesen ossze vagyok zavarodva.Ha megnyomom a piros gombot piros szinre valt telefon ?
  • vg
    #4
    Tesco telefon...
  • Cat #3
    két különböző készülékről van szó.
  • rgranc
    #2
    Mindegy, állatian néz ki, nekem kell egy ilyen! :)))
  • Rocko
    #1
    na most akkor 50 vagy 60???