16
  • Tiberius B
    #16
    A Pisa () felmérés szerint nem
  • Tibmanus
    #15
    a kabátban nincsen mp3 lejátszó csak egy usb-port amire rá tudod kötni áramellátásért vazz... szöveget értelmezni már nemtudunk??
  • aDannyBoy
    #14
    Nekem a japánok találmánya tetszett, az átlátszó kabát. Az kamerával sasolta, hogy mi van mögötted és kivetítette előre :D olyan kell!!!
  • tomsolo
    #13
    intelligens dzseki!!!!!!! loál

    azt chan mester új filmje :D
  • Librarian
    #12
    Én múltkor a Spektrumon láttam egy jó kis kabátot. Napelemes volt, bővíthető mp3-lejátszó volt benne, meg mobiltelefon, és egész masszív is volt. Meg vízálló!
    De az tök királyul nézett ki, ezek meg... egyiket sem venném föl. Azért ez is egy szempont! Szerintetek feketében lesznek?
  • remus500
    #11
    nem tom.én inkább veszek egy Apple IPod-t azzal legalább jól járok.
    az se biztos hogy ami a kabátban van mp3-lejátszó nagy tárhelyes-e
    mi van akkor ha kimossák a kabátot ???? akkor nagy szívás van
  • Csaba
    #10
    Ebből lesz Tesco-gazdaságos "verzió" ? :-))
  • HUmanEmber41st
    #9
    Egy régi Delta c. műsorban láttam, h olyan szénszálas motorosruhát készítettek, h csak egy kis kábel lógott ki a ruhából a végén 1 kis kockával.
    Azt ráerősítette a a blokkra és a keletkező meleg szépen fűtötte a ruhát.
    No és az MP3 lejátszót mivel hallgatja?
    Ugye fejhallgatóval. Mi van, ha eltörik a vezetéke?
    Vagy élből Bluetooth-os?
    Ha rajtam múlna valami jó kis PocketPC-t építenék bele...
  • greg971
    #8
    Az osztrák határőröknél láttam valaha ilyen melegítős kivitelű bakancsot kabátot stb ...mi ebben most az új ?--- a napelem ? .. az sem újdonság már
  • Flashy
    #7
    engem csak az idegesít hogy ez mér intelligens. ez egy napelemes energiagyűjtő dzseki, ami speciel jó ötlet, amúgy, intelligencia nélkül is. (azért az hogy az egyik 15 fok fölött lekapcsol azt még ne nevezzük intelligenciának) a melegítő meg a napelemes ötlete tetszik.
  • Atkamon
    #6
    Én inkább veszek mp3 lejáccót...
  • Rocko
    #5
    na és akkor majd a dizsiben jön a "jól hátba rúglak" és ugrott az új kabátod
    amúgy nem rossz dolog szerrintetek lesz ebből barna is rózsaszín béléssel???
  • roliika
    #4
    Nagyon bután néz ki ez a ruha a hátán a napelemekkel. Kb mint régen volt egy sorozat, Energia kapitány címmel /Captain Power/, na...lassan oda jutunk.:-DD
  • roliika
    #3
    A fogkefémben incs még MP3 lejáttszó csak kamerásat hallottam hogy van. Nekem MP3 lejáttszó is kell bele! ....LOL
  • Totinkhamon
    #2
    Mikor lesz olyan dzseki mint a Vissza a jövőben c. filmben volt?
  • ScarY MAN
    #1
    Csak annyit hogy :
    grat