3334

  • malter
    #50
    egyik sem,csak ugy mellesleg:P
  • malter
    #49


    :)
  • stp4trick
    #48
    Melyik KÖHÉM és/vagy egyéb rendelet engedélyezi a rendszámtábla ilyetén elhelyezését? Csak úgy mellesleg:-)))
  • GregSB
    #47



  • schrank
    #46
  • Zetorg
    #45
    legalább rá tud állni a csaj :)
  • mohuska
    #44
    ÁÁÁÁ....gusztustalan amcsi lökös.....
  • Zetorg
    #43
  • Zetorg
    #42
    jeee...
    beköltözök én is ide :)

  • malter
    #41
    jah picit leharcolt verda:D
  • DanielT
    #40
    Az illesztésektől a hajam égnek áll :)
  • malter
    #39

  • Barney Tech
    #38
    nekünk régebben ilyen volt pont ilyen felnive.
  • Sland
    #37
    kössz!
  • malter
    #36
    ha szeretsz hajtani akkor e36,mert joval kezesebb és komolyabb a futomü,sajnos e30 elég kiszámithatatlan,és gépészkedni kell vele rendesen ha meg akarod fogni
  • mod
    #35
    Az X5-ös a legtutybb. -.-

  • DanielT
    #34
    Hehe :) Nekem a fekete felni nem jön be (nem gyári) a többivel azonosulni tudok :))
  • DJ Skyline
    #33
    az én álmom BMW-ben ennyi:
    E30 fekete színben,fekete felnikkel,és az első sárvédők mögött [URL=http://www.madmaxmovies.com/cars/interceptor/BadgesAndLogos/mfpbadge1.jpg]egy "MFP"-s[/URL] embléma felfestve!
  • DanielT
    #32
    Konkrétan megvakultam!!
  • DJ Skyline
    #31
    ez nekem is nagyon tetszik,ezt én is elnézegettem egy darabig!
  • DanielT
    #30
    Najó. Ezt nem hiszem el.
  • DanielT
    #29
  • DanielT
    #28
    Atyaég!
  • DJ Skyline
    #27
    képek a fotostoriesben vannak...külön 2ajtós,4ajtós,kombi,cabrio,m3 csoportokra bontva
  • DJ Skyline
    #26
    én is E30at javaslom! mivel M5-re nincs pénzem,így az E30-ast szemeltem ki!:)
    egyik kedvenc e30-as oldalam! van 1-2 szutyok rajta,de vannak igényes,nem csili-vili darabok is!
  • DanielT
    #25
    Ennél egyértelműbb választ arra sem tudnék adni, hogy fiú vagyok -e vagy lány :)
    E30! Én ezzel kezdenék mindenképpen, de csak egy nagyon jó darabot vennék meg. Az E36-ot ugranám, az a széria ami a legkevésbé tetszik, illetve nagyon elterjedt olyan körökben ahova nem szívesen tartoznék :) Ha egy csodaszép E30-at vezetsz, már egyből műértőnek számítasz :) Aztán ha megszeretted, akkor irány a komolyabb kategória az E46 ami szerintem az egyik legszebb karosszéria az egész BMW történelemben.
  • Sland
    #24
    szerintetek egy E30as bömöst vagy egy E36ost használjak első autónak?
  • Sland
    #23
    OMFG!!!!!
  • DanielT
    #22
    Nos, ha azt szeretném, hogy mindkét oldal égjen, akkor kénytelen vagyok a ködlámpát használni(nem teszem), mert nem világít a rohadt jobb oldali xenon. Lehet, hogy a többieknek is ez a bajuk :)

    Egyébként gondolom azért, mert menőnek néz ki, legalábbis szerintük. Én idiótának éreztem magam amikor egyszer kb 1 percre kipróbáltam. (Egyébként mikor megnéztem szemből ködlámpával a kocsit tényleg vadul nézett ki, de akkor is gáz így járni)
  • DJ Skyline
    #21
    E30 (M3)


  • DanielT
    #20
    BMW Power:
  • DanielT
    #19
    Távlati terveim között szerepel egy E21 es gyönyörűség gyári állapotú beszerzése vagy tökéletes restaurálása az utolsó csavaralátétig. Ha valaki erről a típusról talál jó képeket ne habozzon megosztani velem. Lakkfekete lesz a drágaság. Első cél egy 02-es lett volna, de az hihetetlen nehéz lenne.

    Itt a kis aranyos:
  • ngcsnet
    #18
    igen, egyszer nyílt egy az általánosba de valamiért átrakták a gumiba, na mind1 nekem tök mind1^^
  • DanielT
    #17
    Nem baj, ez maradhat, keresővel én sem találtam.
  • DJ Skyline
    #16
    tényleg,van 1 a sajátban is! ejj nem is néztem
  • DanielT
    #15
  • ngcsnet
    #14
    nyílt már bmw tápig
  • DanielT
    #13
    Végre már! Ideje volt megnyitni :)
  • PyRex
    #12
    m6 nem olyan nagy :)
  • rexa
    #11
    OK Bocsi csak nem szeretem őket...
    De magát az autót azt igen:)