3334

  • Ombika
    #211
    Errol mar voltak regebben kepekt is de lehet csak fake volt! :(
  • Ombika
    #210
    Sziasztok!!
    e46 320-hoz vki nemtud hasznaltan speer diffit,mert eredetinek lottek es gondolkodik haver kicsereli akkor ilyenre, de sehol sem talalni!?
    Evjarat: 2000

    e-mail:[email protected]
    Tel:0630/9831320
  • malter
    #209
    elég érdekes:)
  • Sland
    #208
    Elég régi hír de íncsiklandozó.

    Jön a BMW M7?

    A BMW eddig sosem csinált még ötméteres sportautót, a helyzet azonban rövidesen megváltozhat. A cég elnöke szerint ugyanis komolyan gondolkodnak az M7-esen.
    A BMW sportossága tulajdonképpen mindig megállt az 5-ös sorozatnál, ez a helyzet azonban a közeljövőben megváltozhat. A német Auto Motor und Sport magazin aktuális számában ugyanis megjelent egy interjú Helmut Panke-val, aki többek között azt mondta, hogy nem tartja kizártnak az M7 megjelenését.

    A bajor vállalat elnökének szavai egy új korszak kezdetét jelenthetik, hiszen - bár eddig is léteztek erősebb 7-esek - konkurenciát kaphat a Mercedes S-osztály AMG, illetve az Audi S8. A BMW azonban - szerencsére - nem csak egy erős motort tenne a Hetesbe, hanem az egész autót áthangolná, akárcsak a többi M-betűs modell esetében.

    Mostanság azonban még nem az M7-en, hanem a Z8 utódján törik a fejüket a BMW-nél, erről azonban sajnos semmilyen szaftos információt nem ejtett el a főnök, így kénytelenek leszünk kivárni, mire is gondoltak a bajorok
  • Sland
    #207
    BMW Mille Miglia Koncepció autó







    Mille Miglia: nosztalgia-versenyautó a BMW-től

    Brescia-ban leplezték le tegnap a BMW legújabb tanulmányautóját, amit a Mille Miglia tiszteletére alkottak meg. A Z4 M Coupe alapjaira épülő modell a 1936-ban bemutatott 328-as versenyautónak állít emléket.

    Modern technológiát és oldtimer stílust kombinált a BMW az új Mille Miglia tanulmány kupéjában. A tanulmányautó egyaránt utalás a Z4-es Coupe-ra és az egyik leghíresebb BMW versenyautóra a BMW 328-asra. A kocsit Olaszországban, Brescia-ban leplezték le tegnap (május 10-én). A Mille Miglia-t 1977-ben támasztották fel, mint évente megrendezésre kerülő nosztalgiaralit, hogy ezzel ünnepeljék minden idők egyik legnagyszerűbb autóversenyét. Minden modell, ami indult a versenyen 1927 és 1957 között, részt vehet ezen a versenyen. Az 1940-es Mille Miglia győztes BMW 328 Mille Miglia Touring Coupe felállított egy egyedülálló rekordot is, 166,7 km/h átlagsebességet ért el az 1000 mérföldes versenyen. Ezután is ez maradt a legnagyobb átlagsebesség a Mille Miglia történetében. A 328-as a BMW egyik legsikeresebb versenyautója volt, majdnem minden versenyét megnyerte 1936 és 1950 között számos győzelmet aratott. Az 1940-es versenygyőzelem után - egyedülálló módon - ez az autó még a 2004-ben megrendezett nosztalgia rallin is győzedelmeskedni tudott.

    A 2006-os tanulmány a Z4 M Coupe módosított erőátviteli rendszerét és felfüggesztését kapta. A kocsi 23 centivel hosszabb, 4 centiméterrel alacsonyabb, mint a donor autó és 20 collos kerekeken gördül. A tanulmány tervezésekor minél nagyobb arányú súlycsökkentésre törekedtek, így a kocsi karosszériája nagy arányban tartalmaz alumíniumot, műanyagot, illetve karbont. Színben ragaszkodtak az eredeti 328-as ezüstjéhez, és a hatalmas kör alakú fényszórókat is az előd egységeiről mintázták, de a technológia már modern, a fényt apró ledek szolgáltatják. A forma, mintha egy tömbből lenne öntve, rendkívül harmonikus, se oldalt, se hátul nem töri meg semmi. A tökéletes aerodinamikát segíti, hogy a kocsi alja teljesen karbonnal borított, és hátul diffúzor segíti a tapadásban. A tanulmány kupét a nyolcszoros Év Motorja díjnyertes hathengeres M3-as motor hajtja. Enyhe módosításokat hajtottak végre a szívó és a kipufogórendszeren, így a 343 lóerős gépnek igazi versenyautós hangja lett. Ami a belteret illeti, ugyanaz a funkcionális egyszerűség jellemzi, mint a 328-ast, vagy akár a Z4-es Coupe-t, csak ultramodern tálalásban. Csak három anyagot használtak a beltérben, rozsdamentes acélt, kezeletlen marhabőrt és lycrát.
  • malter
    #206
    "A BMW ötliteres, 507 lóerős V10-ese nyerte idén az Év Motorja díjat "
    katt
  • Peugeot
    #205
    ez jol nézett ki én is láttam !
  • malter
    #204
    hátulja tényleg nem lett eltalálva,viszont az eleje az nagyon szép
  • Zséé
    #203
    pfff deszép ótóóó :)
  • DJ Skyline
    #202





    mondjuk a hátsó lámpa annyira nem tetszik,de elmegy! :)
  • Sland
    #201
    BMW M5???
  • Sland
    #200
  • Magnumrolcsi
    #199
    Az a gyanus is M5
  • DJ Skyline
    #198
    van 2 kakukktojás a soron!:D
    egy 6os (lehet M6),meg egy Porsche
    bár a 6os BMW előtt is gyanús a dolog,de nem látszik sok belőle!:D
  • Magnumrolcsi
    #197
    M5

  • Sland
    #196
    NEM JÖN BMW A LUXUSAUTÓSHOWRA!!!
  • DJ Skyline
    #195
    www.iaro.srv.hu
    oda told fel,majd a kisképre katt és annak a címét másold ki
    majd itt van a Törlés gomb alatt a [kép],arra katt,majd oda beilleszt és kész
  • Benito
    #194
    Nekem volt egy 318-as 1984-es Bömbim.Karbis volt,lezabàlta a gatyàm,de soha nem hagyott cserben.Tolnék fel kèpet,de nem tudok.segitsetek!!
  • DanielT
    #193
    Nem.
  • Sland
    #192
    vaúúúúúúú :P:P:P:P

    de kemény!
  • Magnumrolcsi
    #191
    Teszt autó-e ?
  • Magnumrolcsi
    #190
    Jóak ;)





  • DJ Skyline
    #189
    videók/hangok/hátterek,stb
  • DJ Skyline
    #188






  • DJ Skyline
    #187








  • DanielT
    #186
    Képeket kérünk cépen :)
  • csm
    #185
    a kis finnyás :D nekem sem tetszik az enzo ferrari pedig kínálgatták
  • DanielT
    #184
    Volt ahhoz is szerencsém :) nagyon jó, gyönyörű autó, de emellett gyerekjáték.
  • DJ Skyline
    #183
    nekem nem nagyon tetszik a z4,inkább a z3,bár azért sem vagyok oda meg vissza!:D
  • DanielT
    #182
    :P
  • DJ Bee18
    #181
    Az biztos
  • DJ Bee18
    #180
    mégis a tied? :DDD
  • Zséé
    #179
    nekem a 3,0 265 lovashoz volt szerencsém szóval az egy állat :DD
  • DanielT
    #177
    Megy a francokat... ma ment másodszor szervízbe, miután 30km után beszart az egyik trafója, kicserélték, újabb 30km és megint beszart... Csodálatos! Egy bevásárlást bír ki kábé :D (Elvileg ma teljes trafósor csere és talán megjavul a rohadék) Egyébként az alatt a pár km alatt jól megy amíg bír :) 6 hengeres 2.5-ös.

    DjBee: Ráadás kép csak neked :)
  • DJ Bee18
    #176
    Attól függ, van belőle 2,0 150 lovas is :DD
    Az M az igazi vad :DD
  • Zséé
    #175
    szép is és hihetetlen jól is megy :P
  • DJ Bee18
    #174
    nem, több képet kértem volna :DD
  • DanielT
    #173
    Mindenesetre nem az enyém :)
  • DanielT
    #172
    Mé'? Ha igen, akkor má' nem is cép mi? :D
  • DJ Bee18
    #171
    a tied lett tán? :D