3334

  • öregember
    #1651
  • GregSB
    #1650
    Racer X Design készített bodykitet az M6-hoz az M1 Hommage tanulmány alapján. Ezek még csak render képek, de elvileg gyártani fogják. Nagyon komoly lett!






    + ha már tuning, akkor itt a hamann X6 is:


  • Zizou5
    #1649
    de nem akarok ra sokat kolteni, mer kb egy normalis e36os m3as masfel 2 millo korul van.. ezen emg fenyezes, karosszeriat vissza "lakatolni" ahhoz h mi tort ossze bent ahhoz mar nem ertek, ne mvagyok egy auto zseni, csak imadom az m3ast:)
    mennyi kb?
  • Zizou5
    #1648
    a szerelo, tobb kocsit osszetort, amiken volt biztositas, azert bement, felvette, hogy majd megjavitja, felertekelte a karokat kurvasokra, lehuzta a biztositot okiratot hamisitott, majd a sok loveval lelepett, es otthagyott 5-6 torott kocsit.


    őő. nem tudom, sztem körül van. 15 korul fogyasztott ha jol emlekszem.
  • DanielT
    #1647
    Atyavilág. Tehát a szerelőnek leadtátok a verdát, ő meg elment vele menőzni és szétcsapta? A biztosítási részt nem értem, nagyon zavaros.
  • 0ppika
    #1646
    Egy M3-nál nem kérdéses, nem olyan nagy a baj ha máshol nem sérült.
    Ez "csak" 3000-es ugye?
  • Zizou5
    #1645
    edesapam halal utan, elakartuk adni a kocsit, a kilincsevel, es a feldelzeti computerrel volt vmi kisebb baj, elvittuk egy auto szerelohoz, o beleszalt majd szettorte tobb kocsira felvette a biztositast es otthagyott mindent, tobb kocsit osszetorve, tobb kicsirol felvette a biztositast ugyhogy para:)
  • DanielT
    #1644
    Mi történt?
  • Zizou5
    #1643
    a video telleg szar, edesanyam csinalta meg a rendorsegnek.. tudtommal a motor nem sérült, bár most rendorségi telepen van, nem tudom megnezni. de elvileg a motor nem sérült. erdemes vele foglalkozni?:) és ha igen, mennyibol jonne ki kbra?
  • 0ppika
    #1642
    Elég rossz a videó, úgy látom az A oszlop kicsit megrottyant, meg az eleje sem szép, egy negyed cserével biztos lehet orvosolni, motor sérült?
  • bboyatty
    #1641
    Juj de kar erte... :(
  • 0ppika
    #1640
  • Zizou5
    #1639
    bocsi linket elbasztam

    http://www.youtube.com/watch?v=lNI3wYs0q6M
  • Zizou5
    #1638
    na videom van a m3asrol igy nez ki:

    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/lNI3wYs0q6M&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/lNI3wYs0q6M&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


    e36 92es evjarat. ki mit szur ki ebbol?
  • norbi56
    #1637
    azt hittem arról linkelted a képet mert először nem néztem a rendszámotxD AMG LOL xD(am nekünk amg-s merci van:D)
  • Zizou5
    #1636
    keresek rola majd kepet, a bal elso resze 160al oszlopba...
  • 0ppika
    #1635
    mi baja van? van kép róla?
  • bboyatty
    #1634

    Szerintem nem rossz...XD
  • Zizou5
    #1633
    nem beszelve egy 850est is lattam tegnap, hmmm kb eletemben 2x lattam, de egyszeruen lenyugozott...
  • Zizou5
    #1632
    hm ma a morciz zsigmond korteren(bp) pirosban megallt egy fekete 46os m3as, porgette a motort majd zoldnel oriasi motorzugassal kiporgessel kb 140-160ig huzta az utca vegeig...

    mar alig varom meglegyen a penzem arra, hogy apam m3asat megjavittassam, es zuzhassak vele:P
  • 0ppika
    #1631
    a képen M3 van, de én egy szépséges fekete M6-ost láttam :p
  • DanielT
    #1630
    Jobban tudod mit látott? :)
  • norbi56
    #1629
    v én értettem félre xD
  • norbi56
    #1628
    akarod mondani M3
  • 0ppika
    #1627




    amúgy láttam ma egy M6-ost
  • SpeedXHUN
    #1626
    Szerintem köztünk van,csak más néven,vigyázzatok!!
  • bboyatty
    #1625
    Ez szerintem eleg elbaszott... Na de mindenkinek mas az izlese... szerintem az e30-as mar ugy magaba is, egy alufelnivel gyonyoru szep.:D
  • DJ Skyline
    #1624
    új hetes teszt, Totalcar módra
  • DJ Skyline
    #1623
    nagyon eltűnt, de úgy minden autós topikból. :D
  • SimaSuna #1622
    csak nekem hiányzik Maszka offolása? :D
  • 0ppika
    #1621
    én inkább ocsmányat mondanék
  • Zetorg
    #1620
  • Zetorg
    #1619
    érdekes...
  • 0ppika
    #1618
    ja, jól néz ki, ledekkel meg főleg, csak közelről látni hogy meg van oldadva kicsit a karika :S
  • bboyatty
    #1617
    Pedig tenyleg tutin nez ki...
  • 0ppika
    #1616
    Tolna megye ... komplett lámpát, de elég gagyi kínai sajnos :S a benne lévő izzók kiégtek és megolvadt tőle a karika, ezért ledekre cseréltem, így faszányos, csak hát a baj előtt kellett volna ...
  • SpeedXHUN
    #1615
    Szííp E36-os.melyik megyében laksz?:D:D:
    Angel eyes teljes lámpát vettél vagy csak karikát és azt szerelted be a kocsiba? 30 asomba hamarosan raknák bele:)
  • 0ppika
    #1614
    köszi
  • bboyatty
    #1613
    Nagyon szep!!!
  • 0ppika
    #1612
    igen és minden erőmmel azon leszek hogy ez soha ne változzon
    Ahogy mondja Skyline, a galériámban van a drágaszág :)