3334

  • MaSzKa
    #2331






  • MaSzKa
    #2330
    LEÍRÁS

    Egyedülálló MATTFEKETE M3-as eladó. A kasztni nem fényezve, hanem amerikai mintára egyedi fóliával ellátva (7 év garancia) A fólia UV, karc, és mindenféle erős szennyeződésnek ellanáll, egy ronggyal letarakítható az egész. A motor frissen fűzve, gyári alapméretes főtengellyel, motorsportos gyári dugattyűgyűrűkkel, összes gyári tömítéssel, igényesen, percízen összeszerelve. Első és hátsó fék kompletten frissen cserélve, e46 m3 smg diffi beépítve. A futóműben minden sziletben, lengőkarban, gátlóban benne a bmw motorsport embléma, mindig minden csakis gyárira cserélve. Ezen az autón minden meg van csinálva, amit egyszer úgyis meg kell csinálni egy m3-on. A bőrbelső fűthető (ritkaság), továbbá ez a tempomatos verzió. Európai piacra gyártott, magyarországi vásárlás és forgalombahelyezés, az alvázszám nem tsc-s kf-s, eredeti bmw, a motorszám egyezik azzal amivel a gyárból kigurult 1994-ben. Nem összegányolt, széthajtott pénteki autó, magamnak építettem. Ilyen garantáltan SOHA nem jön Veled szemben, mindenki nézi, a kutas tankolni akarja, a csajok bele akarnak ülni, az autóstársak fejet hajtanak előtte, ilyen m3 nincs mégegy a világon... Ha ezeket tudod értékelni, gyere és nézd meg :) Ha nincs rá pénzed azt javaslom üsd fel a tuning&stereo-t ott megnézheted. Élőben 1000x szebb mint képeken. Kérlek vegyétek figyelembe, hogy csak száraz, napos időben használom, tehát megtekintésnél ez is szempont. (-jutub- :)) írd be, hogy , ,matt fekete bmw m3, ,)


    ilyen nincs sehol - hogyne elhiszem
    én nem venném meg és ennyit biztosan nem ér 1 felújított, de nem megkímélt autó

    azért erre jobban illett volna a füst-fehér indexbura ha már mindenképp cserélte





  • MaRee
    #2329
    Fincsi Egyre nagyobb divat mostanában ez a matt festék a bmwk-en, legalábbis én úgy vettem észre.
  • GhostRider1 #2328
    Mattfekete BMW M3
  • SimaSuna #2327
    és akkor már a desktop :)
  • SimaSuna #2326
    nah megjött.
    fain :)
  • sjani1995
    #2325
    Autópályán egy rossz mozdulat 200-220 körül sok mindenre képes, csapódhatott ide-oda de végül valakibe így is beleszaladt (légzsák kinyílt).
  • MaRee
    #2324
    Tél, jég, padka kombináció :D
  • JYeti
    #2323
    És azt hogy ? :D

    Y
  • MaRee
    #2322
    Nekem a jobb elsőt sikerült egyszer elhagynom :D
  • JYeti
    #2321
    Huj,

    elég csúnyát kapott a gép, de hogy ? Ahogy látom, még a jobb hátsó is ki van törve ?

    Y
  • sjani1995
    #2320
    ejnye rosszalkodott biztos



  • sikura
    #2319
  • 0ppika
    #2318
    nézz már rá, tiszta gagyi, el van csúszva a logo-ban a kék rész...
  • SimaSuna #2317
    nekem meg volt figyelve, még 1000-1500ért megvettem volna...de már 2k felett kihagyom...
  • MaSzKa
    #2316
    én BMW-s órát néztem

    de ezek kínai gagyik

  • DanielT
    #2315
    Még a végén veszek egyet basszus :D Nyáron lesz minimum 3 találkozó ahova megyek, ezzel állati menő lennék :DD
  • SimaSuna #2314
    hát sztem a csuklómra szabom :D
  • DanielT
    #2313
    Jéééézusom, azt hittem valami gyorskötöző mondjuk a motortérbe :DDD

    Nem kizárt, hogy poénból, talikon még fel is tenném, bár soha nem volt még semmi ilyenem :)
  • SimaSuna #2312
    karszalag.

    mondjuk kicsit parázok, hogy majd 1-2 alkalommal elenged a tépőzár, bár a jóöreg tű és cérna sokat segíthet rajta :)
  • DanielT
    #2311
    Ezek a tépőzáras izék mire valók?
  • SimaSuna #2310


    azthiszem fizetéskor meglepem magam :D

    ő meg holnap jön meg :)

  • csm
    #2309
    nekem is leeshetett volna előbb! XD
  • sikura
    #2308
    pedig a 25ix bol levaghattam volna :P
  • sikura
    #2307
    Azaz! : P

    Basszus!!
    Pedig gondoltam, hogy te vagy az Mario!
    Bocs, h nem is mertelek meg : S

  • 0ppika
    #2306
    Jó neked.
  • chicco
    #2305
    Van E46 kor multikormanyom zsak nelkul,Elso ulles ,Valamint gyari kipufogo ha vkit erdekel.
  • csm
    #2304
    és ha jól sejtem,nagytengelyes igaz? :P
  • MaSzKa
    #2303
    The US market featured the "eta" engine. The 2.7 liter eta engine was designed to use less fuel, while still offering good performance. These models were designated 528e. This is the same engine used in the 3 series E30 325e.


    528e-t akartam írni az 528i helyett
  • MaSzKa
    #2302
    akkor pontosítok

    link

    525e nem 2500 hanem 2700ccm-es motor valójában ezt akartam leírni

    525e - 528e USA modell

    wiki

    525e M20B27 fuel-injected (Motronic) 2.7 L high efficiency engine, 1983–1988

    ETA Motor

    M20

    itt pontosan le van írva minden

    régebben volt 1 magyar hosszabb cikk is róla azt nem találom már
    abban volt valami lényeges leírva
  • sikura
    #2301
    Nekem most is E28 525i van : D
    CSM jol mondja , mert az ETA M20 as( babysix) blokk a a 28i pedig (bigsix)M30 nagyblokk!
  • MaRee
    #2300
    Köszi a válaszokat ;)
  • csm
    #2299
    egyáltalán semmi köze nemvolt az 525e-nek az 528i-hez,mivel egyik m20as, a másik meg m30-as motor...
  • MaSzKa
    #2298
    régen volt E28 525e Economy
    kevesebb lóerőt tudott, de takarékosabb volt

    ugyanazokból az alkatrészekből készült, mint 528i csak kevesebb lóerő volt

    a srác az új BMW-re gondolt
    van az 530D és az 535D például
    mindegyik 3000ccm, de az egyik erősebb, mint a másik

    arra jó, hogy kiszolgálják az igényeket és többet szegmenst lefednek egy ilyennel

    a gyár részéről könnyebb megoldás, mint 2 külön motort gyártani az 1 helyett

    egyszerűbb a turbókkal variálni és a motorelektronikával
  • sikura
    #2297
    Az elozo 4, az utobbi pedig 6 hengeres. Teljesen mas konstrukcio a ketto.
    Bar evjaratot nem irtal!
  • csm
    #2296
    mert butított 2ezres a motorja,és a teljesítménye 1.8 nak felel meg. kisebb szívósor,butított hengerfej,computer, ilyenek.
  • DanielT
    #2295
    Motorvezérlés.
  • MaRee
    #2294
    Azt árulja már el valaki, hogy a 318-ban miért 1995 cm3 motor van? Mi a különbség akkor a 318 és a 320 között?
  • Keroz1n
    #2293
    Tavaly nyáron..
  • MaSzKa
    #2292
    de gyári motor és valószínűleg gyárban cserélték

    lehet tesztelték, hogy mivel jár ha 6 hengeresre állnak át a DTM-ben
    és úgy döntöttek inkább mégse

    képeken több ilyen autót láttam már

    Beta edition lehet