1757
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Effe88
    #1677
    Vki legyen szives ezt a képet betenni az Anzsi topikba, bannernek.Köszi előre is!

    Anzsi topik http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1307905074
  • Effe88
    #1676
    magyar foci topik
    #19041
  • Effe88
    #1675
    thx
  • Monoton
    #1674
    Kiosztva
  • Effe88
    #1673
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1251926830

    #1946
  • contraste
    #1672
    Halas koszonet!
  • gabber_saviola
    #1671
    megtörtént
  • contraste
    #1670
    Sziasztok!

    Szeretnék megkérni valakit, hogy a Swansea City topikban ezt a banner-t szúrja be.

    Ez az egyetlen topik, amit nyitottam, elnézést előre is, ha valaminek a menetét nem jól csináltam!

    Köszönöm a segítséget.
  • commissioner
    #1669
    Fradi topikban #18778 és #18714
  • Japep
    #1668

    Értem. Akkor ez a gond. :)
    Köszi.
  • Monoton
    #1667
    Tudomásom szerint a rövid címet csak moderátorok tudják szerkeszteni. Javítottam.


  • Japep
    #1666

    Hello.
    Sajnálom, de megint én vagyok az, megint frissítettem a Chelsea-topikot és megint elszállt a cím színe... :S

    Pedig legutóbb itt megbeszéltük, hogy ezt kell beletenni a "Rövid cím" részbe:
    <font color='blue'>Chelsea Fan Club</font>


    De mégsem jó... Nem fér bele a cím, a CLUB szó C betűje után levágja... :S

    Akkor most hogy is kell ezt pontosan? :)
    Mert szövegesen akarom majd írni a következő meccset, de ha mindig elszáll, akkor nem fogom... :S

    Sajnálom és köszi előre is annak, aki kijavítja és kisegít.
    Üdv.
  • Effe88
    #1665
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1081172087

    #12552

    "nezz mar korul te majom !"
  • Efreet
    #1664
    Visszaraktam a fociba, mert teljesen rendben van az a topic, jó lesz későbbre.

    Házigazda nem leszel, topicnyitóként pedig ott marad a neved a fejlécben, amíg be nem indul a téma, és nem választanak valakit (akár téged, ha akkor épp érdekel majd a dolog). Remélem ez nem okoz semmilyen lelki törést.
  • Bronx South
    #1663
    Arról nem is beszélve hogy egy topikdizájn is tervben volt, próbáltam építgetni a topikot, rosszul érintene ha nem kerülne vissza.

    Csak annyi a story, hogy hg nem szeretnék lenni.
  • Bronx South
    #1662
    Ok akkor tisztázzuk.

    Az a topik anno azért lett létrehozva, hogy a VB -t megelőző híreket lehessen benne megosztani, hol tart a stadion építés, selejtezők amik hamarosan indulnak, stb. Lehet hogy van akit ez érdekel, és szívesen beszélgetne róla.

    Azért lett a sajátban létrehozva, hogy a házigazda jogomat megtarthassam, és az esetleges konfrontációkat, offot kezelni tudjam. Nem egy topikom hg jogát ruháztam át másnak, ezen topikkal kapcsolatban is így döntöttem, de leírtad hogy nem kell, én nem erőltetem.

    Amit nem értek az az, hogy miért nem lehet a topikot az #1606 -os hsz szerint átrakni a Labdarúgásba, ugyanis január 12-én ez még nem okozott problémát, és aki átrakta annak még dupla munkát is kellett végeznie, ugyanis vissza rakattam. Érdekelnek engem a VB előzményei, viszont csak a hg jogomról akartam lemondani, nem értem miért kéne létrehozni egy új topikot itt is, ha az enyémet is vissza lehetne rakni.
  • gabber_saviola
    #1661
    Figyu, megkerestél privátban, hogy kell-e a topikod, erre én írtam, hogy nem mert a sajátban van és mondtam, hogy majd, mikor itt lesz az ideje nyitunk egyet a sportban ... nem értem, hogy ezen mit nem lehet érteni.

    Ha zavar a saját topikod, akkor töröld (mert a sajátban ezt megteheted, mint topiknyitó).
  • karajjj
    #1660
    tenkjúú
  • Bronx South
    #1659
    Nem igazán értem az álláspontod. Egyszer már át lett rakva a Labdarúgásba ( #1606 ), de visszarakattam mert már nem voltam úgy házigazda.
    Amint látod erre már nem tartok igényt, így kérném hogy valamelyik moderátor rakja át ide, köszönöm.
  • Efreet
    #1658
  • karajjj
    #1657
    Mélyen tisztelt modörátor urak, volna itten ez a codálatosz topik, amit át kellene helyezni a Labdarúgásba, illetve át kellene nevezni Focimezek-re, előre is köszönöm fáradtságos munkájukat, fasznak sincs kedve emiatt újat nyitni... :D
  • gabber_saviola
    #1656
    most látom, hogy sajátban van a topik, szal nem köszi. majd lesz itt a sportban topikja.
  • Bronx South
    #1655
    Szóval a kérdés. Van nekem egy VB 2014 topikom, nem szeretnél ott házigazda, vagy témaindító lenni ?
  • gabber_saviola
    #1654
    tudtam, hogy lebukunk egyszer .... no nézz bele csak abba a piros fénybe. :P
  • karajjj
    #1653
    ahhaaa, szóval így csináljátok :D
  • gabber_saviola
    #1652
    remélem is, hogy később használható ügynök válik belőle. :D
  • Interstate 95
    #1651
    Nem feltétlen szokásom feltolni másokat, de a június 17 -ikei agyalást enyhén szánalmasnak találtam. Az álszent majmokat nem kedvelem.
  • Efreet
    #1650
    Kiváló kollégámat, Cifut idézve:
    " tájékoztatlak róla, hogy egy moderált fórumon vagy, a másik sértegetésének jelentése nem spicliskedés, hanem a fórum normális mederben való folyásának eszköze. Akkor sem állunk neki a másikkal személyeskedni, ha ő azt teszi veled. Jelzed a moderátornak, ő meg intézkedik. Ha te is személyeskedsz, akkor ugyanoda tartozol, ahova ő, és ennek megfelelően leszel kezelve."

    Hasonló besorolás alá tartozik minden egyéb, a fórum használati elveit megsértő viselkedés jelentése - nem besúgás, hanem helyes viselkedés. Illene ezt végre felfogni mindenkinek, mert ez lenne az alapja a normális fórumozásnak.
  • limperatore
    #1649
    te tuti besúgó leszel később :D
  • Interstate 95
    #1648
    Feltételezem ha valaki reportol másokat, az nem mindenkinek tetszik. Feltételezem ha valakit bannolnak, rövid időn belül megjelenik álreggel.
    A topik még mindig Euro 2012, a hozzászólás pedig 4877 -es.
  • gabber_saviola
    #1647
    Köszi Sedó
  • Interstate 95
    #1646
    Akkor most másképp írom: Ismét az Euro 2012 topikja, majd a 4852 -es hozzászólás kicsit sok.
  • gabber_saviola
    #1645
    Ne virágnyelven lécci, konkrétan kiről is van szó?
  • Interstate 95
    #1644
    Az Euro 2012 topikjában (http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1151916154) egy kedves fórumozó már sokadjára vési be az ignoráns és egyben cinikus hozzászólásait, mindenkivel kötözködik, balhézik, nem hiszem hogy ezt így kéne folytassa a továbbiakban is. Én jelzek egy #4032 -es hszt, de érdemes elolvasni a többit is. (Továbbá megjegyezném hogy szerintem az alregje 18 -án kapott két pontot.)
  • limperatore
    #1643
    mekkora balek vagy :D vamzer vagy es meg be is szopod :D
  • gabber_saviola
    #1642
    Fu hát visszaolvastam. Igazából Te csináltad ott a fesztivált, a kollégád viszont csak "felvette a kesztyűt" ellened. Ezért neked adok két háromszöget, kollégádnak meg egy háromszöget.
  • DasIsFuck
    #1641
    te trollkodsz kedves akárki...eleve te kezdtél el személyeskedni..sőt

    tüzet meg nem én szítottam..nem tudom miért is kell elkezdeni személyeskedni azért mert visszírtam..eleve miért zavar ez..még csak nem is privátba irogattam vagy az már taklatás és személyeskedést követel, hogy egy nyilvános fórumba válaszoltam 2 hsz-edre 1 nap?

    semmi olyat nem írtam ami ilyen reakciót kellejen h kiváltson belőled...

    azt hiszem sokkal vulgárisabb hozzászólások születnek és sokkal vulgárisabb a napi szóhasználata egy átlagos embernek mint az én felhasználónevem.
    nem ebbe kellene támadófelületet keresned,
    még ha privátba irogattam volna órákon át akkor megérteném és jogos lenne a kirohanásod..de így nem az...
    nem én szolgáltattam a flémwar indulására okot...mert te kezdtél el személyeskedni és vulgárkoskodni..
    idézhetném egy korábbi irományod ahol teletűzdelted vulgáris kifejezéssel abszolút oktalanul amit én vehettem volna fel úgyis..nem tettem..aztán megint te kezdtél személyeskedni...
    Inkább neked kellene elgondolkodni azon, hogy ha vmibe nem értesz eggyet valakivel akkor ne a személyét kezd el rögtön támadni úgy, hogy mint írtad amúgy lexarod h mit ír...

  • Interstate 95
    #1640
    10000000x leírtam hogy kopjál le rólam de te azért is mind-mind visszaírogattál és szítottad a tüzet, azt hiszem még visszafogott is voltam, van pofád idejönni ? Trollkodsz, a felhasználó neved nem más mint egy vulgáris kifejezés, inkább húzd most már meg magad.
  • DasIsFuck
    #1639
    EB 2012-es topik 3578-as számú hozzászólás.
    Interstate95-öt szeretném feljelenteni szándékos flamekletésért az irányomba.
    figyelembe se vette amit leírtam neki és erre fel kezdett el provokatív hozzászólásoakt intézni felém.
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1151916154&no=3578
  • Láma!
    #1638
    most már jo jah.