18
  • Gabest
    #18
    Akkor inkább rádión kéne tudni fogni a tv-k hangját is, de ilyen rádiót valamiért nem csinálnak...
  • Tetsuo
    #17
    Híreket rádión kell hallgatni, hokimeccset meg télleg jó nézni 300x200as képernyőn.. :P
  • Tetsuo
    #16
    "elvégre mobiltól nem várunk el DVD minőséget" Miért nem?
    "a SE P900-am akksija kb 5-6 órát tuti kibírna folyamatos nézés mellett" Az jó szar.
    Ez a fos LCD meg a Li-Ion akksi a technika? Akkor köszönöm nem kérek belőle.
    A szolgálatásról viszont 1et értünk.
  • Gabest
    #15
    Nem értem, miért nem a DVB-T-t fogják ezek a mobilok? Túl egyszerű lenne a már elterjedőben lévőt használni?
  • kerob
    #14
    Szerintem ez nem lesz valami hosszútávú dolog, egyrészt az ára miatt, másrészt a műsorok minősége miatt(Mónika show, Győzi, Jerry Springer show stb.). A mobiltévézés max divat lesz egy ideig, de az igazi áttörést a mobil, beépített memóriával ellátott, filmlejátszásra is alkalmas készülékek fogják hozni, illetve az ezzel egybekötött OnLine filmletöltési lehetőség.
  • valamit
    #13
    egyszer-egyszer biztos jól jöhet... útközben, buszon, vonaton, dugóban, túrán... meghallgatni a híreket, esetleg utazik az ember és látja kedvenc sporteseményeit, vagy épp filmjét...
  • mikloss
    #12
    Ki az a retardált aki mobilon néz tv-t?! :D
    Ez egy szarság pfujjj !!!
  • Laky
    #11
    beszarás miket ki nem találnak :D
  • ReTeK
    #10
    majd lesz itt is DVB-H (kézikészülékre sugárzott digitális videó műsorszórás szabványa)
    a DVB-T (földfelszíni sugárzás) hogy jön ide ?
  • Cat #9
    a teszt keretében fizetős filmcsatornák is nézhetők voltak, meg gondolom az újdonság varázsa - én is biztos kipróbálnám milyen, de hogy két hét mulva mit csinálnék, az más téma.
  • Freemanus
    #8
    Itt csaka DVB-H szabványal vana gond!Magyarországon melyik is van ? Csak nem a T?
  • GABOR16
    #7
  • Gabest
    #6
    marhaszem, mmmm :P
  • endale
    #5
    Remélem kifolyik a szeme minden marhának aki otthon a mobilján bámulja majd a győzikét
  • Gerygrey
    #4
    320*208 már élvezhető. Tapasztalat :) (egyébként ha jól tudom még a DVD-nek is csak 700valamennyi*500valamennyi a felbontása, szóval a 800*600 teljesen fölösleges, elvégre mobiltól nem várunk el DVD minőséget). És a SE P900-am akksija kb 5-6 órát tuti kibírna folyamatos nézés mellett. Szóval a technika biztos jó lesz, én inkább csak a szolgáltatás miatt aggódom, hogy mit nyújt majd.
  • atlagember
    #3
    Hát igen, legalább 800x600-as LCD kellene a normális minőséghez, az meg még túl nagy és zabálja az aksit. Egyébiránt nem értem, hogy miért kérnek érte pénzt, mikor a normál DVB adás ingyenes. Én nem akarok azért fizetni, hogy reklámot nézhessek.
    Az meg tényleg furcsa, hogy a felmértek közül sokan otthon leültek a nagykjépernyős tévéjük elé, elővették a rádiótelefont és azon nézték a tévét.
  • Zenty
    #2
    Elég gány a minősége :D
    Meg ezekbe mekora aksi lehet?
    Ha 10 perc allat le merül az igazán bravo...
  • Gerygrey
    #1
    Hát, én inkább maradok a régi jól bevált memóriakártya+DVDrip kombónál minthogy pénzért Győzikét meg Mónikasót nézzek. Előbb tanuljanak meg műsort szolgáltatni, utána lehet gondolkozni hogy mennyi legyen a havidíj. Majd ha a kábeltévé-előfizuhoz hasonlóan Spektrumot, Discoveryt és egyéb extra csatornákat is nézhetek a telefonomon, azért kipengetem azt az 5-10 Eurot.

    Azt viszont nem értem ki az a marha aki otthon is a mobilján tévézik...