219
Német foci szerelmeseinek
  • DasIsFuck
    #219
    de sajnos ebből mindössze 2 fogja megélni a 8-at, legjobb esetben is.
  • Effe88
    #218
    szép
    éppen ideje volt már
  • bakkerman
    #217
    a franciáktól lesz félnivalójuk az olaszoknak,a PSG idén is elmegy minimum a 8ig,a Lyon kitudja mit produkál még az EL-ben,és ha a Monaco jövő nyáron is virítja a lóvét,akkor jövőre rájuk is érdemes lesz figyelni a BL-ben
  • Mor3llo
    #216
    az olaszoknál már évek óta jobbak a német csapatok, szóval nem kell a csápolás
    ezen még a banános buta Balotelli sem segít
  • bakkerman
    #215
    és egyébként is szerintem nagyon jó színvonalú a bundesliga,két középcsapat meccsén is remekül lehet szórakozni
  • bakkerman
    #214
    nem volt szar eddig se,csak a Bayern és a többi klub között óriási volt a szakadék évekig,de a tudatos építkezésnek idén érett be a gyümölcse úgy látszik,tavaly német házidöntő volt,idén meg 4 csapat a 16 között. A német klubok a legstabilabbak gazdaságilag a top bajnokságok közül,és most van egy Bayern meg DOrtmund kettős,ki tudja,lehet 2-3 év múlva valaki még felnő hozzájuk,és jöhet a német egyeduralkodás
  • szucsy89
    #213
    elég nagy gáz hogy erre eddig kellett várni :D

    magyarul eddig kalap kaki volt a német foci, most talán lesz pár jó éve
  • Mor3llo
    #212
    a 16-ban 4 német csapat :)
    elsőként a BL története során :)
  • szabii98
    #211
  • DasIsFuck
    #210


  • IXEMGabeo
    #209
    Ballack búcsúmeccse Schumacherrel
  • Effe88
    #208
    most miért kell trollkodnod

    de ja az annyira furcsa lehet neked, mint nekem a juve és a tisztesség 1 mondatban:)
  • wright
    #207
    Azért a német és a szerelem szavak 1 mondatban ... :D
  • Mor3llo
    #206
    nem szeretheti mindenki a lassú, bundás olasz focit :)
  • wright
    #205
    Elolvastam a topic címét és egyből az ugrott be:'mé van olyan?'
  • Mor3llo
    #204
    mondjuk az a védelmi helyezkedés is előtte elég betyár
    meg hogy lehet kiadni ilyen helyzetben középre a 16osra

    ifiben kivágják ilyenért a kapust :D
  • szucsy89
    #203
  • Effe88
    #202
    igen
    ott is hibázott stegen
  • Mor3llo
    #201
    ha jól emlékszem Svájc ellen is bakizott már valamit Ter Stegen, mind1:D

    amúgy én is a 3 kapust vinném ki
  • Effe88
    #200
    durva volt:D
    de én azt mondom belefér
    szar barátságos meccs, Neuer is hibázott pl, a kazahok ellen
    de ezek beleférnek
    inkább itt hibázzanak:D

    mondjuk nálam
    Neuer,Adler,Weidenfeller lenne a 3 kapus
  • Mor3llo
    #199
    Ter Stegen mit művelt, te jesszus :DDDDDDD
    és még őt akarták Neuer helyére a Nummer1-nak :D
  • IXEMGabeo
    #198


    ilyen öngólt még nem láttam mintha direkt behelyezte volna a kapuba:D:D:D szegény Schulz
  • morfeusss
    #197
    Sziasztok! Oldalunk nem rég indult Ultimate-Sport.hu néven, és jelenleg a szerkesztői csapatunkat szeretnénk bővíteni. Az oldal hobbi szinten működik (egyelőre) úgyhogy olyan embereket keresünk, akik az írás és a foci szeretete, és nem a pénz miatt írkálnának.

    Német fociról kellene írni legfőképp, de ha más bajnokságokról is tudsz írni az előnyt jelent.

    Feltételek: minimális mértékű angol tudás, jó íráskészség, és az, hogy a cikkeket csak saját információ, ötlet alapján, vagy külföldi oldalakról átvéve lehet írni.

    Ha érdekel titeket az "állás" akkor kérlek írjatok az [email protected] címre. Köszönöm!
  • szabii98
    #196
    jó sok szláv játékos játszik ebben a bundesligában :D
  • DasIsFuck
    #195
    Ez hatalmas:D
  • Grenzjager
    #194
  • szabii98
    #193
    A Hamburg elég szépen elpicsázta a Dortmundot :D
  • DasIsFuck
    #192
    elképesztő hogy a Eintracht Braunschweig agyonveri a bl2 komplett mezőnyét:D
  • DasIsFuck
    #191
    köszi:)
  • szabii98
    #190
    a németek most kifejezetten szép focit játszanak. eddig sem volt rájuk panasz, de az utóbbi években még a szokottnál is jobban teljesítenek, és eredményes, lásd ugye Bayern
  • bakkerman
    #189
    jaja,én amikor tehetem nézem a bundes meccseket,és rohadt jó meccsek vannak,főleg a dortmund-bayern kettős játszik nagyon jó focit,de bármelyik német csapatot inkább megnézem mint egy sunderlandet vagy evertont...sokkal jobb a meccsek hangulata,főleg dortmund meccseken 80 ezer ember morajától a kommentátort alig lehet hallani egy-egy gólnál
  • IXEMGabeo
    #188
    az biztos, hogy a spanyol, német foci évek óta jobb az angol focinál, amit magasztalnak. Durvaság és az ívelgetős foci nem egyenlő a legjobb focival...
  • bakkerman
    #187
    hát nem nagyon lehet vitatni,ez tény :)
  • Mor3llo
    #186
    "Daniel Carvajal, a Bayer Leverkusen spanyol hátvédje határozottan állítja, hogy iramát tekintve a Bundesliga túltesz a spanyol Primera Divisiónon."

  • banok
    #185
    Hát nézd meg az összefoglalót
  • DasIsFuck
    #184
    istenmegveri, pedig de meg akartam nézni...már 2 hete a bayern meccseivel is így voltam.....
  • Mor3llo
    #183
    'kusen - BvB ...mekkora meccs :OO
  • bakkerman
    #182
    február vége-március elején már lesznek válogatott meccsek
  • szabii98
    #181
    nyáron már lesznek válogatott felkészülési meccsek, nem?
  • DasIsFuck
    #180
    Bundesliga a legnézetebb