16
  • user1991
    #16
    Nem tudom,azt tudom az első 3 rész nagyon tetszet remélem a 4. is ilyen jó lesz
  • NEOreg3
    #15
    Brenda az 1-ben is meghalt (mozis jelenet mikor mindenki leszúrja)
  • psylocybin
    #14
    Nos, én várom.
  • HöfEE
    #13
    JÓ FILM LESZ ÉS KÉSZ!
  • akyyy
    #12
    jajj ne köteketd már, ez nem akció meg thiller, hanem azok paródiái:)
  • Tiberius B
    #11
    Majdnem sírtam nevetés közben, dehát itt szerintem csak a jobb részek vannak összevágva. Az előző 3 is jó vot, meg minden baromságra vevő is vagyok, úgyhogy király lesz ez is.
  • sweech
    #10
    az első kettő rész tele volt tesznyeségekkel, míg a 3 nem (nem azt mondom hogy nem tetszett eddig az összes csak megemlítettem :) a képek alapján fasza lesz a 4 izs de engem is érdekel mit keres ott brenda amikor szétszedték :D
  • anubiscool
    #9
    Sziasztok!A 3. az nagyon gáz volt az első kettő nagyon tetszett.Remélem a 4 rész kárpótol a 3. miatt.
  • viizo
    #8
    jah, még annyit, hogy Brenda a 3-ikban meghalt... erre most meg visszatér? :S
  • Drawain
    #7
    Nekem a 3 is tetszett, sőt jobban mint az első rész :)
  • Lame
    #6
    Ez igy igaz, a Wayanses reszek jok voltak.
  • Warpcore
    #5
    Világot nem fogja megváltani,és zucker sem tudja már magát felülmúlni az igaz.. de ez a film nem is ezért készült..hisz amíg van miből Az utalás az elnökre az frenetikus .. főleg aki látta a Farenheit 9/11 et .. hát szakadtam
  • viizo
    #4
    Csatlakozom, nagyon várom én is, de attól tartok a 3-nál egy fikarcnyival sem lesz jobb, lévén a rendető ugyanaz a kiégett David Zucker, aki az újabb filmjeivel meg sem közelíti a régi filmjei színvonalát (Csupasz Pisztoly, stb).
    A frenetikus első rész pedig nem érdemelné meg, hogy egy ilyen eröltetett széria váljon belőle, mint ami a harmadik résszel bekövetkezett. Nah de nem írom le a filmet előre, kíváncsian várom.
    Jah, és igazán visszahozhatták már volna a Wayans tesókat, Kurta és Ray baromi jók
  • Sengag
    #3
    Én is, én is, én is!!
  • drizzt1666
    #2
    már alig várom!!!
  • ropi21
    #1
    traileralapján jobb mint a 3.rész :)