1051
BFC Siófok
  • Zséé
    #1
    Nem tudom mekkora lesz az érdeklődés de 2-en biztosan leszünk :))

    Szóval minden BFC Siófok szurkoló ide!! :))
  • bmffm856
    #2
    na...örülök hogy van a Siófoknak topik is :) már korábban is lehetett volna :):)

    hétvégén forduló :)

    Balatonlellét ütni kéne...:)

    remélem én is, hogy sokan leszünk...:)
  • Zséé
    #3
    Vagy megyünk gyirmótra. Nem tudom hogyan lesz megoldva a halasztás miatt.
  • bmffm856
    #4
    én sem...de az NB1.hu szerint Lelle jön...
  • bmffm856
    #5
    na...lehet hogy hamarosan abnnerünk is lesz...:)
  • bmffm856
    #6
    már van is :):)
  • Zséé
    #7
    komoly
  • szanics
    #8
    A halasztott forduló majd március végefelé szerdán kerül megrendezésre, tehát hétvégén a 2. tavaszi fordulóval, menetrend szerint folytatódik a bajnokság.
    Már ha folytatódik, mert jelen állás szerint 99%, hogy ezen a hétvégén még nem tartják meg a mérkőzéseket.
  • 9csöves9
    #9
    te jó isten:D tavasszal megpróbálok mégtöbb meccsre kijárni

    Bojinov,láttam van honlap is szívesen segítek majd ha kell valami
  • 9csöves9
    #10
    azok a régi szép idők...no mindegy,jövőre feljutás:D





  • 9csöves9
    #11
    tudja vki hol dolgozik Sallói? mert ha ő visszajönne ismét lehetne itt vmi futball...

    ha nem megy el szerintem még mindig elsőosztályban lennénk,no meg ha az a mocskos önkormányzat szánna vmit a futballra
  • 9csöves9
    #12
    most olvasom az Ns-es fórumot,akkor ezek szerint te is szurkolsz:)
  • gabber_saviola
    #13
    hajrá Lajos -.-

    gfigyuztam , hogy kiszurod-e ezt a topikot, de látom igen ^.^
  • Zséé
    #14
    Köszi szépen! Elkél a segítség :D
  • Zséé
    #15
    Sallói most a Diósgyőrnél van hasonló poszton mint amit itt nálnuk töltött be, szóval nem valószínű hogy visszajön :(
  • Zséé
    #16
    Borsodi labdarugó Teremtorna győztese (2002)

  • bmffm856
    #17
    jaja...:) balatoni gyerek révén ez kötelesség :D:D
  • bmffm856
    #18
    ha már képek...akkor szerintem ez is ide való...kár lenne kihagyni...:)

  • Zséé
    #19
    Így van, mivel egyedüliként sikerült kupát nyerniük másodosztályú csapatként :) (asszem)
  • bmffm856
    #20
    én is így gondolom...ha Sallói nem megy el, akkor még mindig NB1 és még mindig Balaton FC néven...én ezt azóta sem bocsájtottam meg Sallóinak...

    nem szép dolog, ha a süllyedő hajót a kapiotány hagyja el elsőként...de legalábbis az elsők közt...:(

    ha marad, és kitartóbb, akkor tudott volna csinálni valamit szerintem amivel benntartja a csapatot...

    az önkormányzat opedig szerintem azért nem ad pénzt, mert amúgy sincsen neki...egy lyukas garas nem sok, annyit nem kapnak az államtól...ugye nem kell magyarázni...más politikai oldalhoz tartozik Siófok mint a kormány, és ezért eshet meg az, hogy míg az elvtársi városok, így pl. Székesfehérvár, kapnak pénzt, addig Siófokról még a sztrádára sem lehet ingyen felhajtani, nemúgy mint az előbb említet koronázóvárosból...de ez van...talán lesz valami változás...

    Hajrá Siófok!
  • bmffm856
    #21
    ezt ígyí konkrétan nem tudom...der azt igen, hogy nagy bravúrnak számított...:) bár még nem éltem...:D:D
  • Zséé
    #22
    Naigen...
    Valamint aláírt megállapodás volt, hogy kapunk valamennyi állami támogatást az új stadion építésére, csak ezt 4 éve megvonták :( Azóta is épül az új stadion , a telek ott tátong üresen
  • Zséé
    #23
    Majd megcsinálom a klubtörténelmet akkor majd kiderül :D
  • Zséé
    #24
    "Ezalatt vitézkedtünk a kupában, és 1984. június 9.-én első NB II-es csapatként megnyertük a Magyar Népköztársasági Kupát, a székesfehérvári döntőben 2-1-es győzelmet aratva a Rába ETO ellen."
  • bmffm856
    #25
    igen...pedig már a satdion terve is meg volt...a napokban láttam róla valahol egy képet...meg is keresem...

    de amúgy 2002-ben miután kormányváltás volt, a teljes stadion rekonstrukcuió program leállt...sőt...a napokban olvastam, hogy már a Bozsik-programot is fúrják-faragják...:(:(

    ennek egyenes következménye hogy itt tart a magyar futball ahol tart, és hogy a Siófok példájához hasnoló esetek megtörténhetnek...(lásd Nagykanizsa, akikhez szintén közöm van, teljesen megszűnt a foci...idén alakult újra a csapat, és a Zala megye 2-ből indulnak...ott simán feljutnak, és remélem hogy még egy nap az NB1-ben is találkozunk velük...Siófok-Nagykanizsa derbi...de szép is lenne :D:D)

    de mondhattam volna a Diósgyőrt, ésatöbbi ésatöbbi...
  • bmffm856
    #26
    :DDDDDDDDDDDDDD
  • bmffm856
    #27
    na meg is van...itt a stadion terv....



    nemmondom...szemrevaló lenne ha valaha felépülne...
  • bmffm856
    #28
    híjj ez nem az...afaszomba...de elegem van abból ghogy más néven raknak fel képeket a netre, mint amit takar...
  • Zséé
    #29
    Jó a tervejk azért másabbak :) Nézd meg a fehérvéri stadion terveit és nézd meg milyen most :) Egyedül az újpest stadion néz ki valahogy...
  • bmffm856
    #30
    na ez viszont tui hogy a mostani...és a Siófoké...ez tuti az, mert ezt én töltöttem fel...:)

  • Zséé
    #31
    jah, csak már nincsenek ott a fák körülötte :DDDD
  • bmffm856
    #32
    egyébként csak a tisztázás kedvéért...:D

    genetikusan nálam három csapat van kódolva...

    1. Fradi...már nagyapám vére is zöld, mind a mai napig...:)

    2. Siófok...minden nyaramat a Balaton partján töltöm, és nem ritkán haverokkal átruccanunk Siófokra is...születésem után egyből a Balatonra vittek...:)

    3. Nagykanizsa...az egész családom Kanizsáról származik, én is sűrűn megfordulok arrafelé...így tehát evidens, hogy szemmel tartom a kanizsai futballt...:)
  • bmffm856
    #33
    google earthel csináltam...nem tudom mikori az adatbázisa...:) de ezek szerint nem túl friss...:D
  • bmffm856
    #34
    ja...tényleg csak az UTE rendelkezik normális stadionnal...pedig fantázia lenne több létesítményben is...
  • bmffm856
    #35
    ja...amúgy Zséé...kicsit változtattam a honlap fejlécén...:) szerintem jobb lett...de azért nézd meg...:)
  • Zséé
    #36
    aha jó
  • bmffm856
    #37
    na jóvannakkor :D:D:D
  • Zséé
    #38
    Iwiw-es fórumba most írt az egyik játékosunk :DDD
  • 9csöves9
    #39
    arról nem is beszélve hogy a tervek elkészítése is irdatlan összegbe került
  • bmffm856
    #40
    na...csináltam fórumot is a honlapra...:) lehet regelni...:) Hajrá Siófok! :P