5
  • Tinman #5
    sped:
    "szegények a Szólás szabadságát is meggyilkolták"

    Öööö... nem :-) A Szólás Szabadsága a mai napig megy -Friderikusz nélkül. Ettől függetlenül u.o. informatív és kényes kérdéseket boncolgató műsor maradt mint volt. Na nehogy már csak a Friderikusz-al menjen a szekér.
    Mellesleg nem fura, hogy Fridinek ez már a sokadik csatornája? Kicsit túl sokat akar... most az ATV-n kitombolhatja magát. Kár, hogy esélytelen, mert hiába csinál érdekes műsort a zombi nép úgyis a TV2-n nézi a Vak asszony visszanéz premier adását, vagy a Retekklubbon a Győzike szőrös mellkasát. Béke az értelem poraira.
  • Komolytalan
    #4
    Szerintem a közszolgálati TVket a kereskedelmi TVknek kellene eltartani. Azokban úgyis van reklám sz.rásig, meg bevétel is dögivel, lehetne őket kötelezni hogy 1-1 közszolgálati adót is üzemeltessenek (mármint olyan adót, amelyiknek paramétereiben meg kellene felenie a közszolgálati adóknak).
  • sped
    #3
    Szerintem hagyni kéne picit több reklámidőt. Az MTV már nagyon régóta halódik, szegények a Szólás szabadságát is meggyilkolták, pedig azt szerettem.
  • Cat #2
    milyen alapon? mi van ha nekem nincs tévém, minek fizessek olyanért amit nem veszek igénybe?
  • risp
    #1
    Nem az államon kéne élnie, beleépíthetnének egy adott összeget a villanyszámlába mint németo.-ban, ez mindenkinek jobb lenne sztem.