3901
  • mikulas16
    #3901
    mindegy ha valaki játszani szeretne lanban keressen meg
    skype:mikulaas16 néven

    köszönettel miku
  • mikulas16
    #3900
    amint elnézem ez a topic halott
  • mikulas16
    #3899
    ezer bocsánat pc-vel játszanánk.ezt elfelejtettem leírni.
    nekem nincs konzolom.
  • mikulas16
    #3898
    keresek olyan játékosokat akik RAINBOW SIX VEGAS,VAGY VEGAS 2-vel játszanának szívesen.egy baráti társaságot szeretnék összehozni,akik a játék örömét szeretnék esténként.köszönöm a jelentkezöket.eredeti játékkal kérem a jelentkezést.köszönettel:mikulas16
    elérhetőségem:skype:mikulaas16.
  • Shep
    #3897
    Már tárgytalan, megoldottam.
  • Shep
    #3896
    Nem lehet valahogy emberi felbontást kicsikarni ,mert 1024x768 felett már csak 2 lehetőség van de azok meg szélesvásznúak az meg nekem nem jó.
  • Burna
    #3895
    Szasztok!
    Játék:1.06, magyarítást felraktam, és nem lett magyar! Tudtok segíteni?
  • jaki88
    #3894
    vista alatt elindul a játék?
  • Black Ghost
    #3893
    Sziasztok!
    Új névvel szeretnék regisztrálni multiban, de nem tudom hogyan kell ill. lehet e módosítani a régit.

    segítsetek plz.
  • fbd195
    #3892
    Hali, a Custom Charactert hogy lehet feloldani?
  • Rainbow15
    #3891
    szia!
    A vegas2 topic FAQ-jában van rá egy megoldás, gondolom a vegas-nál is működik.
  • speedy8710
    #3890
    sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogy miért irja ki a játékba hogy nincsen csatlakoztatva a hálozati kábel mikor hamachival szeretnénk játszani és a Hamachi meg be van üzemelve. Válaszotokat előre is köszönöm
  • donbig
    #3889
    Köszi, kipróbálom.
  • Scouser
    #3888
    Játszik még valaki ezzel a játékkal?
  • Qwerty4
    #3887
    Általában a konzolban be kell ugyanazt a parancsot írni, mint az aktiváló kód és akkor OFF-ban lesz a cheat.
  • donbig
    #3886
    Hello! A cheat módból hogyan tudok kilépni,ha leküzdöttem az adott pályát?
  • Qwerty4
    #3885
    Vagy, ha megváltoztattad a billentyűbeállításokat, akkor nézd meg melyiknek van berakva a konzol, ha lehetséges.Bár már nem emlékszem ezt lehetett-e állítani ebben a játékban.
  • Qwerty4
    #3884
    Igen, azzal kéne.Ott van az 1-es gomb mellett, balra.
  • krissz81
    #3883
    Kipróbáltam volna a kódokat de nem tudom előhívni a kurzort,hogy beírjam a kódot.~ ezzel a jellel kéne.Ugye?
  • krissz81
    #3882
    Köszi.
    Kicsit próbálkozom még de ha nem megy akkor megpróbálóm a kódot.
  • Qwerty4
    #3881
    Van még egy ilyen kemény helyzet a kikotőnél vagy minél.Azt hiszem, hogy az az opera után van...

    Cheat van, parancsolj:

    Játék közben nyomd meg a ~ billentyűt és a megjelenő konzolba írd be ezt:
    cheat 1 - ez engedélyezi a cheat módot.
    god - sérthetetlenség
    teamgod - egész csapatnak sérthetetlenség
  • krissz81
    #3880
    Eddig még nem volt egy pálya sem ilyen nehézkes.De ha később még keményebb lesz akkor a monitorom is veszélybe van
    Kód nincs?
  • Qwerty4
    #3879
    Csak nyugodtan csináld.
    Az én agyamat is felbaszta, azután hagytam magam lenyugodni és sikerült végrehajtani ezt a részt.Egyébként később még sztem durvább szitu is lesz...
  • krissz81
    #3878
    Hát sajnos nem tudom megcsinálni és mentést se találtam sehol.Lehet,hogy a játék nekem itt véget ért!
  • Qwerty4
    #3877
    Csináld csak meg v. keress mentést googlen.Ez nem ér, hogy utána folytatod.
  • krissz81
    #3876
    Sziasztok.Én sehogy sem tudok átmenni azon a pályán mikor a társam bütyköli a gépet a színpadon egy opera házban.Állandóan kilövik.Nem tudná valaki belinkelni a mentést ami a feladat elvégzése után mentődik el.
    Megköszönném.Különben király a játék!!!
  • Mike
    #3875
    operaház
    fentről terroristák kipucol
    lent gép lekapcsol, aztán azonnal fedezék
  • Prince23
    #3874
    Szia
    ha ráérsz, én coop campot majd szívesen tolnám veled vagy bárkivel.
  • Zoli007
    #3873
    Nincs valakinek meg a soundtrack?
  • #3872
    Szia!
    Már nem, sajna nem sok időm van rá :(
  • Big Daddy
    #3871
    Szia Komi!Te még nyomod a gammát?
  • #3870
    Végezni kell alul az összes ellenféllel addíg nem kell felmenni, elég sokáig tart. Utánna felmenni, de ott is van két ember ugyhogy csak óvatosan.
  • Bence94
    #3869
    pontosabban ha lehet mert van több ilyen is ahol hekkelni kell :van a színház , egy kinti udvari rész, meg a gátas ahol bombát kell szerintem az nem?
  • akyyy
    #3868
    Mit kell annál a résznél csinálni, ilyen raktárhelység szerü, meg kell hekkeltetni egy gépet, közbe a feladat az elvileg, hogy öljem meg irena morales-t. a gond az ha lent maradok lőni az ellent, akkor kiirja hogy nem sikerült megölnöm, ha pedig felmegyek a lépcsőn, egyből kiirja:(
  • akyyy
    #3867
    megnyomtad billentyűzeten a restart gombot
  • highlander15
    #3866
    Szasztok!

    Az a problémám,hogy játék közben újraindul a gép.Semmi más játéknál nem csinálja ezt,csak ennél,amikor a sárkányos kaszinóban vagyok.Mi lehet a probléma?
  • akyyy
    #3865
    Help, valami operaházva vagyok, meg kéne hekkelni a terroristák gépét, de azok állandoan jönnek. ha fedezékbe megyek, felrobban a gép(?), a gépfegyverrel engem lőnek egyből szét, hogy kell?:D
  • akyyy
    #3864
    nincs valami mod amivel bárhol lehet menteni?
  • Mike at home
    #3863
    LAN
  • Bence94
    #3862
    vannak pont most vettem elő mert régen játszottam és nagyon jó volt.szerintem a sima vegas jobb a 2.