39
http://www.internetcalls.com/en/index.html
  • daewo123
    #39
    http://goo.gl/dwBaT Eladoo!! Nagyon Olcsoon!!!
  • daewo123
    #38
    http://goo.gl/5QHYw Elado !!Nagyon Olcsonnn!!!
  • HENCIG
    #37
    Maradt a PaP2 Linksys adapter Neophone feltöltővel.
    Ja a hirdetőknek.
    Annyi van amennyit akarsz és mindig ingyen telcsizhetsz hálón belül...
    Illetve nem ingyen hanem 1000 ft/ 6 hónap áron :)
    Azért ez messzi nagyon jó , szerintem :)
  • zazaza
    #36
    Lehet hogy még nem halottak a TELEFONOS FLOTTÁROL!!!Itt a lehetőség.Tulajdon képpen a mi cégünk álltal be lehet lépni egy társaságba ahol egymás közt ingyen lehet beszélni.Nem 100 percet hanem akár folyamatosan 24 orát.Szerintem sokan hallottak már erröl hogy létezik csak nem sokan tudnak hozzájutni.Cégem az egyedüli aki közzéteszi és tagokat toboroz.Ami még fontos hogy a számhordás lehetséges és a készülék vásárlás is.akit komolyan érdekel az irjon vagy hívon.Nálunk egy ember megkötések nélkül kérhet telefonszámot.Álltalában egy család 3-4-5 számot kér és ezáltal a nagymama az apuka az anyuka és a gyerekek mindig kapcsolatban lehetnek egymással ingyen. [email protected]
  • Telefonod
    #35
    Közhasznú hirdetésünk következik!


    Eleged van a telefonszámlákból? Legyen az vezetékes vagy mobil…itt a megoldás:


    http://www.ingyentelefonlap.extra.hu/


    ( egy remek kis gyűjtemény az ingyen telefonálási lehetőségekről. )


    Ezek a programok ingyenesek és bárhol megtalálhatóak de itt együtt van az összes.


    Köszönjük a figyelmet!
  • Telefonod
    #34
    Közhasznú hirdetésünk következik!


    Eleged van a telefonszámlákból? Legyen az vezetékes vagy mobil…itt a megoldás:


    ingyentelefonlap.extra.hu


    ( egy remek kis gyűjtemény az ingyen telefonálási lehetőségekről. )


    Ezek a programok ingyenesek és bárhol megtalálhatóak de itt együtt van az összes.


    Köszönjük a figyelmet!
  • ffxi
    #33
    Épp tegnapelőtt töltöttem le és sajna nem lehet mobilt hívni ingyé vele:(
  • jenki2
    #32
    ez kb. ugyanaz mint ez.
    Addig azonban nem nyugszok, amig egy mobilt is ingyne hívó progit le nem töltök...
  • cs31
    #31
    Itt egy új ingyen telefon. Nyomjátok amíg lehet!
  • Agy Halott #30
    Mar nem ingyenes.... a honlapn a free-országok közül magyarországot levették!
  • HENCIG
    #29
    Most hogy feltoltam rá a múltkor a 10 eurót...elégjó..
    Ma írta, hogy 107 napig használahtom még a 10 euróért. úgymond ingyen..tehát vonalast MO-n 107 napig reggeltől estig ingyen!
    Ki is használom!
    LOL:D
  • Magnumrolcsi
    #28
    Elvileg 30 hívást engedélyez.
  • takraj
    #27
    Mellesleg az e-mail cím regisztrációra megoldás: http://no-spam.hu (Beállítod mondjuk 1 órára és uccu neki!)
  • eNiX
    #26
    nemegészen. a szkájphoz a T új progija a Klip hasonlít
  • Monoton
    #25
    ez olyan mint a skype?
  • eNiX
    #24
    ja és azér szaggat szerintem mer közben sok netes progi fut és ez lehúzza a hangátvitelt
  • eNiX
    #23
    ha jól tudom akkor a voipstuntnál 30 nap és egy nap 30 perc max, lehet a többi is ilyen
  • Flamaster #22
    Ameddig nem vagy lusta új e-mail címet regisztrálni ingyen van.
    Amúgy nemtudom mennyi a limit.
  • Nuki
    #21
    ésakkor mivan? tudok telefonálni nekem ez elég, ad jó netet is ráadásul... -.-
  • takraj
    #20
    És mégis meddig van ingyér'?
  • balcsi70
    #19
    Nekem sem szakadozott,én amerikába is beszéltem és tökéletes volt a hang,csak amint irtam imént is,hogy már vége.,már nem enged többet.Van három ismerösöm is egyszerre kezdtük el a használatát,hát nekik is lejárt.Ugyhogy ennyi.(de azért ez is valami,mert ez is ingyér volt)
  • HENCIG
    #18
    A matávnak lófütty a seggébe! Rohadékok! Az árúkapcsolásaikkal meg a tiltott kartellszerződéseikkel!
    Remélem egyszer végleg befellegzik nekik!
    A matáv a kábelre mutogat vagy az axira...aztán kezdődik előlről...egymásra mutogat csok ocsmány T cég aztán csak mi szívjuk a bránert ezerrel! Na ezért csináltam PaP2 telcsit is!
  • HENCIG
    #17
    Nekem sem volt még szakadozó problémám pedig ma Madriddal dumcsiztam erőteljesen!
  • Flamaster #16
    Ez jó kis progi.
    Ámulva hallgatom, hogy szakadozik,stb....
    Én nem tapasztalok ilyesmit...
    Ma is pl.17 perc Angliába szakadozás nélkül(napközben).
  • Panjabi Mc
    #15
    Hencig hát ez kicsit rosszul esett mert faeterom Matávos és ha ezek a nettelók lesznek előb utóbb munkanélküli lesz ezek miatt
  • Evogordon
    #14
    Ez olyan mint a voip buster.
  • balcsi70
    #13
    Na hát én ezt végigzongoráztam ezelött 2-hete,3 email cimmel,és a harmadik után már nem volt hajlandó megcsinálni a 4-iket.Letöröltem teljesen ,N.Ghost-al visszaállitottam a gépet arra az idöpontra amikor még föl sem volt rakva.Ujratelepitettem de nyema,se kép se hang.Ugy hogy itt a vége fuss el véle.Neked is le fog járni meglátod.Ez IP alapján jelzi nálluk szerintem.(de nem biztos).
  • mousee
    #12
    reggelsz 1 új akkuntot, és utána megin ingyé van...csak 1 emil cím kő hozzá...azt meg ne mond, hogy 1 kamcsatkaiboszorká[email protected] címet nem tucc rááldozni :P

    Amúgy csak néha szakadozik, tegnap pont ezzel ökörköttünk haverommal.... akkor éppen nem fagyott, pedig délután 2-től folyamatosan csináltuk este 7ig :)
  • HENCIG
    #11
    No ezek után feltoltam rá a 10 euro-t és már tényleg ingyenes vezetékes irányban!
    Órákat pofázok rajta..még külföldre is!

    a TÖBBIEKNEK!
    Csak azért tettem be mert azt gondoltam, hogy hátha valaki még nem ismeri, de ettől függetlenül nyugodtan törölheti a modi.
    A különbségről csak annyit, hogy a VoipBuster pl. pontosan MO.-i vezetékes irányban nem ingyenes.......
  • DopeBob
    #10
    te dolgoznál ingyen? mástol meg elvárod?

    egy ideig ingyenes orulj neki... ez reklám
  • DonManó
    #9
    csak egy ideig ingyenes....
    x hívás után kiírja h vegyél credit-et...
    szopatják a népet az ilyen progikkal
    így ingyenes úgy ingyenes..., na persze..
  • Tinman #8
    Jah, ha nem terhelt a szerver akkor még használható is lenne... értsd éjjel 2-kor jól megy, amúgy meg egy hulladék. Te mint hívó remekül hallod a hívó félt, de szerencsétlen ennyit ért belőle:
    - ia! i a zet?
    -Szakadozva hallak.
    -É tk szán!
    -Az lehet de én nem. Inkább fizetek érte, de ez így egy raklap kaki.
    - ios ad n nd!

    Na ilyen beszélgetéseket folytatok én ezzel, mert egyik ismerősöm előszeretettel hív ezen. Valóban ingyé' van, de 90%-ban használhatatlan.
  • Magnumrolcsi
    #7
    Ráadásul én már az egyik ilyen topikba beírtam ezt a progit.
  • uHs Gerzson
    #6
    Azt hittem valaki megunta a mobilját és eldobná :DDD
  • Slayerboy
    #5
    lál
  • Ch_Slater
    #4
    szerintem ide elfért volna. itt tárgyljuk ki az ilyeneket.
    ezek egymás klónjai. még a felületük is ugyanúgy néz ki általában...
  • FLeK0
    #3
    ha minden matavos ezt hasznalna, akkor senkit sem tudnal ingyen hivni vele.
  • HENCIG
    #2
  • HENCIG
    #1
    INGYEN TELCSI

    Ha valaki még nem ismeri!
    Halál a MATÁV-ra!