55
-
  • Survivorguy
    #55
    Helóóó srácok, lányok, én is akrobatikus szeretnék lenni! :D Esetleg nem tudja valaki hogy nógrád megyében hol lehet ilyet tanulni? Vagy esetleg meg tudja valaki mondani hogy mivel kéne kezdenem?
  • Broafka
    #54
    Ez olyan volt, mint valami szex hirdetés! :D

    és hogy megy? én a hátra fél szaltót (ezt a kezes letételes hátra cigánykerék szerűséget) akartam mindig megtanulni, de azt egyedül lehetetlen. Legalábbis nem szeretnék pofára esni, vagy kitörni a nyakamat, ha esetleg egyedül próbálnám meg megcsinálni...
  • Öcsyí
    #53
    Igazából én magamtól gyakolok ilyesmiket XD !!Amugy az ötlet onnan jött,hogy imádom Lara Croftot!!:P És ezért szeretnék én is ilyeneket csinálni :P
  • Öcsyí
    #52
    Sziasztok!!Én egy 14 éves szigetvári fiu vagyok!!És nagyon szeretnék ilyet tanulni!!Aki csinál ilyet vagy akar az vegyen fel msn-re:[email protected] !!
  • kamadex
    #51
    Oké felvettelek, majd dumálunk
  • Maruya
    #50
    Sziasztok!

    Aki szeretne akrobatikával foglalkozni az vegyen fel msn-re:[email protected]

    Én si ezzel szeretnél! 13 éves lány vok!
  • Broafka
    #49
    17, BP-n
  • kamadex
    #48
    Nem találtuk meg sajna ezt a címet, elmetünk csütörtökön, egy csomó embert megkérdeztünk de 1ik sem tudott ilyenről :((
    Te hány éves vagy és hol lax?
  • Broafka
    #47
    voltál már megnézni egy ilyet?

    (egyébként ez ekte cirkusz :-/)

    ha még nem voltál, akkor lehet hogy szívesen elmennék veled megnézni egy ilyet
  • kamadex
    #46
    De itt nem muszáj cirkuszosnak lenni, ha valaki nem akar fel se kell lépnie, csak megtanítanak mindenfélére.. Remélem jó lesz! :))
  • Broafka
    #45
    ez is cirkusz...
    gondolod hogy tartanak külön edzést? :-/ (nem néztem meg teljesen az oldalt)
    biztos drága egy edzés...
  • kamadex
    #44
    http://www.maciva.hu/hun/mac_main.html

    itt a honlap.
    Majd mondd el mit gondolsz róla.
    Nem adnak meg sok adatot sajna..
  • Broafka
    #43
    köhöm, az odáig oké hogy találtál, de nem avatnál be minket is? :D
    lehethogy minket is érdekel...
    szóval? valami weboldal? hol van ez? mikor? stb...
  • kamadex
    #42
    Találtam! :-))
    Ez egy olyan hely, hogy várnak olyan 6-18 éveseket akiket érdeklik az ilyenek :)
    Kezdőket is megtanítják az alapokra
    Remélem bevesznek. Következő héten megyek megnézni egy órát :-)
  • Broafka
    #41
    arra nem érdemes suliba menned, keressél egy helyet ahol ezt tanítják, de mint ilyen tanfolyam, szóval mondjuk 1 héten 2-3X
    viszont ha találsz, akkor szóljál nekem is!!!!!
  • kamadex
    #40
    Ja, én nem szeretnék cirkuszban élni, meg egész életemben ott lenni, csak megtanulnbi ilyen mindfenféle dolgokat. szaltó stb..
  • Broafka
    #39
    (néha teljesen ledöbbenek róla hogy én niytottam ezt a topikot, nem rám vall :D)
  • Broafka
    #38
    hát én egyszer találtam egy sulit, mondjuk úgy hogy az egy cirkusz suli volt, de ott tényleg megtanulsz akrobatikázni, viszont elég kemények ott az árak!
    mondjuk ha ez az életcélod, akkor hajrá, de én meggondolnám, sokba kerül, és kemény munka egy cirkuszi élet
  • kamadex
    #37
    Sziasztok!
    Valaki aki artista, vagy ezzel foglalkozik tudna nekem segíteni?
    Szeretnék artistának jelentkezni, már kinéztem a helyet meg minden.
    Lenne egy kérdésem: Mik a feltételek? Hány éves kortól lehet menni vagy hány éves korig? (én 15 éves vagyok), Vagy van valami vizsga, vagy felvételi? Ez miből áll? Még nem foglalkoztam ilyennel és teljesen kezdő is lennék.
    Valaki írjon!! Köszi.
    e-mail: [email protected]
  • Broafka
    #36
    én parkourozom, vagyis próbálgatom, sajnos bejött a tél, és sajnos alkatilag se vagyok nagyon olyan, és MÉG sajnos, hogy edző, és torna terem nélkül tudnám csak gyakorolni az akrobatikát, azt meg nem merem :-/

    de amúgy jó! :D
  • krisztike05
    #35
    Hogyan kell képet felrakni ide!!??Mert én már feltötltöttem 1et de nem látom sehol??
    pusz..
  • krisztike05
    #34
    Mi ez a csend??Írjon .valaki!!
  • krisztike05
    #33
    Sziasztok jó az oldal!!
    Melyik a kedvenc cirkuszotok mo.on!!
    puszz..
  • windrunner
    #32
    #14....
  • Broafka
    #31
    hol csinálsz ilyen dolgot?:O
    megmondhatnád, ha már... arra vár mindenki :D
  • windrunner
    #30
    csak hogy tudd mit láttál: Cirque du Soleil - Saltimbanco amúgy tényleg hihetettlen volt mivel én csinálok ilyen dolgokat mint ők de számomra is hihetettlennek tűnt:D
  • szoli91
    #29
    talán, de miért pont az ellenség?
  • Broafka
    #28
    nem, ha rosszul csinálok meg egy mozdulatot akkor nem én megyek az intenzívre hanem az ellenségem, amúgy meg az kicsit túlzás lenne hogy intenzív...
  • szoli91
    #27
    ha szerencséd van nem biztos
  • szoli91
    #26
    biztos, én nem vállalnám el. tegyük fel hogy itt középszintű vagy és most bonyolultabb dolgokat tanulsz, rosszulcsinálsz meg egy mozdulatot, akkor a legjobb esetben mész az intenzívre.
  • Broafka
    #25
    hülyeség
    lehetsz hajlékony te is, csak erölködni kell, meg sok-sok szenvedés, és a hátraszaltóhoz nem kell annyira hajlékony lenned
  • szoli91
    #24
    14 éves vagyok. Nekem elég lenne a kardozás (azt magamtól is tudom gyakorolni). Én nem vagyok elég "hajlékony" az akrobatikához. De ngyon cool lenne. Csak számomra lehetetlen:D
  • Broafka
    #23
    azért kíváncsi lennék a korodra hallod ;)
    alap hogy 16 év felett lehet csak menni, és én még kezdő vagyok mondjuk, de nagyon királyul meg lehet tanulni, most már csak ezek az akrobatikus dolgok hiányoznak nekem, amiket még MINDIG nem tudom hol lehet megtanulni... vagy gyakorolni
  • szoli91
    #22
    broafka milyen szinten tudsz kardozni? én is szeretem a kardozást,de nem tok ilyen suliba menni, én csak egy bottal szoktam szórakozni:D, de nekem az is megfelel. nálam kardozás az sw-ből jött át.
  • szoli91
    #21
    ez csak poén volt amit a #16 hsz.ben írtam
  • szoli91
    #20
    azt a pörgést meg lehet csinálni. láttam egyszer a tévében amikor egy csaj a kezén pörgött. felváltva mint a herceg, egyszer az egyiken máskor a másikon. Sztem ami princeben van azt mindent meglehet csinálni, csak a falon futást nem. ahhoz nagyon nagy érzék kellene
  • Broafka
    #19
    épp tegnap láttam a Duna TV-n egy cirkuszi előadást, és tök királyul nyomta 2 akrobatikus csávó. Olyat lehet király csinálni, csak az a baj hogy nehéz az ilyeneket megcsinálni, és ezeket tanítják, és nem az hogy kimész egy parkba, odamész egy korláthoz, azt azon szórakozol, aztán egy kétszer fejre esel at kész. Hanem ezeket sokat gyakorolTATJÁK :(
  • Black Hawk
    #18
    én megcsinálom ha te felfutsz a falon hátraszaltózol onnan tovább futsz egy másik falra ahol borotva éles fűrészlapok mozognak föl és le. ha ezt megcsinálod végtagvestés nélkül akkor én is megcsinálom a kézenálós vagdalództást.
  • Broafka
    #17
    nem gondolod hogy egy kicsit túl nagy a fantáziád?
    az egy dolog hogy vannak dolgok amiket meg lehet csinálni, amiket a Herceg (a Prince of Persia főhőse) is csinál, de nem mindet

    és ha gúnyolódni akarsz, akkor ne gyere be!
  • szoli91
    #16
    Csináldd meg azt a az akrobatikus mozdulatot, amikor a herceg a kezére áll és vadul el kezdd pörögni:D. és vegyél egy scorpion swordot és egy lion swordot és vegyenek körül emberek, hogy igazi legyen a hatás LOL