10
avagy, hogyan továbbítsunk audio jelet wirelessel
  • pasquale
    #10
    transzmitter
  • pasquale
    #9
    van márt ilyen cucc h jack véget beledugod az eszközbe és egy "fm audio transmitter"en keersztül egy adott frekvencián küldöd a jelket és a hifiden meg a rádiót az x MHz-re állítod és kész :D
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Izéke, gúglibe beírod, hogy wireless audio + beállítod, hogy magyar lapok és dőlnek még a tesztek is !
  • Supergamer_real
    #7
    Egyéb (használható) ötlet?
  • Thanatos
    #6
    hát hifihez különösen jóa rádió minőség mongyuk :D
  • vaaa
    #5
    rádió adó-t és vevő-t kört kell építened
    kár ilyen nagy frekvenciával próbálkozni, felesleges.
    keress kapcsolási rajzot, van jónéhány helyen.
  • Extraboy
    #4
    szerintem joval romlani fog az audio jel, legalabbis abbol kiindulva, hogy en is kabelnel minel nagyobb szigetelesre torekszek... de javitsatok ha tevedek
  • NeoMaN
    #3
    Ja, ez nem jó... sorry
    :DDD
  • NeoMaN
    #2
    lolka, pont tegnap láttam:
    PH!
  • Supergamer_real
    #1
    Elnézegetve a szobámban lévő kábelrengeteget, azon gondolkodtam, hogy mit és hogyan lehetne racionalizálni.

    Normál router -> wireless

    De az audio útját is meg kellene oldani a Hifi-ig. Ideális esetben egy Bluetooth-os jeltovábbító is megfelene, de neten nem nagyon találtam hasonlót. Amiket meg találtam jóval többe kerülnek (tizenX Ft), mint amennyit szerintem ez az egész megér.

    A kérdésem, ismertek-e olyasmit hogy "Bluetooth RCA" v. wireless RCA v. valami olyan adapter amit direktbe tudok a Hifi-re audiójelet küldeni, v. pl. dvdlejátszóból hifire és ezek mellett kicsi és diszkrét.

    2 gép osztozna az 1 Hifin - felváltva használva - és ideális lenne valami wireless megoldás.

    A távolság igazából néhány méter nincsen az útban semmi, csak nincs kedvem a kábeleket kerülgetni és gondolom ezzel a problémával nem vagyok itt egyedül.



    Ilyet találtam so far de más alternatívák is érdekelnének. A kulcsszó egyszerűség.