12
képek,fényképek,......
  • mikeazken
    #12
    Mi lehet az oka hogy a jób hátso keréknél erös katanásokat halok mikor az autot 1-esböl elinditom és nem a cspágyal van gond a szerelö azt mondta nem tudja mi a gon de már a difit is cserélte vagyis az azt tarto alkatrészt ha van valaki aki tudna segiteni az ezen a számon 06305565709 csörgesen meg elég ha egyet csörget én viszahivom valaki segitsen nagyon fontos!!!
  • Mojlepque
    #11
    apám ilyen Range Rovert akar most venni:P A haveroméknak meg a legújabb Land Rover Discovery típusú kocsijuk van...
  • schrank
    #10
    ez nem kétértelmű volt ez egyértelmű lejáratás amit kikérek magamnak úgy a magam mint az összes magyar audi gyárbn dolgozó honfitársam nevében
  • Vlala #9
    Jaj... Ha tényleg így értetted, akkor bocs. Nem így gondoltam, de utólag, visszaolvasva tényleg kétértelmű.
  • schrank
    #8
    az a smile az audit gúnyolta ötletlopásért pedig ők tudatosan készítik nem azért mert a nyakukon maradt kismillió alu repülőroncs
  • Vlala #7
    Volt smiley, nem? :)
  • schrank
    #6
    azért te sem gondolod komolyan hogy az az alumínium kasztni ugyan olyan alu mint a mostani alu ötvözet audi karosszéria és talán még az alváz is olyasmi anyagból van nem csak a kasztni
  • Vlala #5
    Ezek az igazán kemény gépek. A háborúban születtek, utána mezőgazdasági célokra használták, mert olcsóbb és sokoldalúbb volt, mint a traktor :) A kasaztnit alumíniumból készítették, mert a háború idején kevés volt az acél. (Az Audi pedig most hirdeti az alukasztnis A8-ast, mint a spanyolviasz 20. századi megfelelőjét :] )


    Ezt kevesen ismerik, pedig ez is Landy. Egy 101-es.


    Kicsit leharcolt példány, de a külső nem minden, pláne nem egy LR-nél!


    Van, akinek semmi nem elég.


    Ez szerintem tök jól néz ki. :)
  • ngcsnet
    #4


  • ngcsnet
    #3
  • Taranov
    #2
  • bmw730d
    #1
    hello!
    Érdekességek,képek minden Land Rover-ről és Range Rover-ről