14
  • zachi
    #14
    bűn rossz
  • Magiszter
    #13
    A Demó az bugos. És ezért optimalizálatlan. Várd meg a teljest és ha az sem megy normálisan akkor válts szerintem. Bár manapság alapkövetlemény egy GF6xxx kártya, meg 1 giga ram.
    De mondom várd meg a fullt. mert azt már optimalizálják is. Ez a demó csak egy ilyen "nesze semmi fogd meg jól", "tessék TimeShift, jáccatok vazze!" Biztosan így gondolták.
  • Magiszter
    #12
    Nah egy újabb kocka.
    Amúgy játszottál vele fullon? meg a Doom3-al is fullon?
    Ha nem akkor megsúgom hogy ennek jobb a grafikája, 100x részletesebb mint a D3. de pszt! el ne mond senkinek.
  • Magiszter
    #11
    Azt már túlzás volna. De ha a szavakon szeretnél lovagolni akkor igazad van.
  • MC Stich
    #10
    Helló mindenkinek! !
    Nagyon jó lehet a játék jó a grafikája de én médg mindig a DOOM 3 mellett maradok
  • MrPrise
    #9
    A megállítás és a visszafordítás még nem a teljes uralás szerintem. Ha előre is lehetne menni az időben, akkor már igen. De erről nem szól a cikk.
  • szurka
    #8
    a játék demóját nyúzva újra rá kellett jönnöm, hogy le kéne már cserélnem a Ti4200-asomat
  • Magiszter
    #7
    Elméletileg, ezen fullon jól megy:

    Proci: 2Ghz
    VGA: GF6600Gt
    RAM: 1 Giga

    De majd meglássuk
  • Cat 02 #6
    gépigény ???
  • Magiszter
    #5
    Nekem a demó tetszik. Bár az még egy Bug-os béta változat. A teljes remélem tényleg optimalizáltabb lesz.
    Pontos dátum is van vagy csak annyi hogy tavasz?
  • mongoose18
    #4
    ugy érzem ez is tech-demo lesz..
  • loga
    #3
    Kiprobaltam a demojat...elmegy talan a teljes jatek jobb lesz. Nekem teccik az ilyen tipusu jatek de megis mintha valami hianyozna belole.
  • WagnerUr
    #2
    "MEGÁLLÍTHATJUK, visszafordíthatjuk kényünk-kedvünk szerint, vagy ahogyan éppen az aktuális szituáció megkívánja."
  • xy21
    #1
    Huh!ezt alig várom!Viszont kihagyták ebből a cikből azt hogy az időt meg is állíthatjuk.Bezony:D