11
  • Hegyikecske
    #11
    Khm vagyis nemletölteni hanem megvenni, ez esetben még rájön a postakölcség is, és bőven 2ezer fölött vagy...
  • Hegyikecske
    #10
    olcsóság??? 1700ft alatt nem tudsz innen filmet letölteni csak egy kis gyors számolást elvégezvén se! Na most akkor mi van a 990es "klasszikusokkal"?
  • pemga
    #9
    Igen, ez gyakorlatilag ebay, csak "fix" árakkal, és kifejezetten dvd-cserére hegyezve. Az ebay nagyon jó, csak viszonylag lassú az ilyen cseréknél, nomeg az árakkal is be lehet fürödni. Itt ilyen nincs, az árakat a rendszer határozza meg (amit lehet elfogadni vagy szidni, de valami van és a gyorsaság ill. egységesség miatt szerintem megéri.) A postaköltség pedig németeknél elenyésző (2-3eur) és gyors (2-3nap). Szerintem nagyon jó ötlet.
  • Berber
    #8
    Tök jó! Cserélek, másolom, eladom! Vagy mégsem ???

    No jó, akkó inkább irány a kölcsönző.....
  • HöfEE
    #7
    Én sem értem, vagyis hát amit ki tudtam venni belőle az alapján ez inkább valami ebay csak itt cserélsz, és nem fájlt hanem kézzelfogható dvd-t.
  • arty
    #6
    zseniális
  • Runo
    #5
    Bolhapiac rulZ
  • Windforce
    #4
    ohh elnezetst a cimet felreolvastam, igy az elozo hsz-em targytalan.
  • Windforce
    #3
    na de most akkor ez miben filecsere? mert ha jol vettem ki itt postaznak. vagy csak egyszer vki feltolti azt kesz? es taroljak egy szerveren?
  • duke
    #2
    nekem ez tul bonyolult akko inkabb letoltom vagy megveszem az uzletben :)
  • artschi
    #1
    ez jónak hangzik