2011
40797209au.png
  • desigo
    #487
    NAh ez durva
    kié az autó?
  • redbull0304
    #486





  • DJKonya
    #485
    Audik közül a leg szebb: (sztem)
  • redbull0304
    #484








    Audi Avus quattro 1991 (Concept)
    6.0 W12 60V
    510Hp 540Nm
    1250kg (alumíniumváz)
    6 sebességes manuális váltó
    0-60mph 2.9sec
    Végsebesség 340km/h

    Ez mind 91-be... Fantasztikus egy autó! :)
  • redbull0304
    #483
    Pikes Peak!!!! :)
  • desigo
    #482
    baaaaaaaaaaazzzzzz

    tőlünk nyugatra nem nagyon divat éjszakára behurcolni az autókat
    meg is lett az eredménye...
  • redbull0304
    #481
    Hókortó akcióba!






  • redbull0304
    #480
    Egyébként nem drága! Mondjuk az a bibi benne, hogy ez már egy átépített! Mivel ilyenen lámpái a 88 utániaknak voltak! A 82-esnek elől dupla kocka lápmája van, és nem fekete a hátsó lámpa! Ettől függetlenül kéne, mert iszonyat szép állapotba van kép alapján, új fényezést is tuti kapott!

    Ilyen a 82-es...

  • desigo
    #479
    bazz
    4,3 milla + honosítás

    [még gyűjtöget kicsit]
  • redbull0304
    #478
    Jaja, gyönyörű! Vegyük meg! :D
  • desigo
    #477
    A piros de nagyon kéne
  • SimaSuna #476
    gyönyörű :)
  • redbull0304
    #475
    Uri




    A2



  • redbull0304
    #474
    Még nem volt szó ebben a topikba róla, de tényleg említésre méltó a teljesítménye! :) Főleg ahhoz képest, hogy a nő! :D Egyébként tényleg fantasztikus ez az autó, a 80-as évek talán legkeményebbike! Mindig sajnálkozni tudok, hogy nem Németországba élek, pl ott van "Rally Taxi", azaz egy kis pénz fejébe, elvisznek egy körre egy S1-esel, fantasztikus élmény lehet! Nem is kéne más autó csak egy Urquattro-t vagy egy Sport quattro-t! :) Remélem egyszer elérhető álom lesz legalább az Uri!

    Szép a logód!

    Nekem egy másik fórumon ilyen avatarom van:
  • SimaSuna #473
    nemtom volt e már szó Michele Mouton-ról...
    Női Group B pilóta...1985ben csúcsot állított fel a PikesPeak-on :)
    majd mikor betiltották a B csoportot kiszállt, és családot alapított...
    nemrégiben feltűnt a ROCon ahol a kocsijába (Audi S1 Quattro) visszaült 1 pár kör erejéig :)






    sajnálom h hamarabb nem ismertem a hölgyet, remek pilóta volt, és az autó sem kutya :)
    imádom a hangját :)
  • TotokaBazs
    #472
    Több mint egymillió Audi kelt el 2008-ban! Az AUDI AG 2008-ban célkitűzését teljesítve, a vállalat története során első alkalommal érte el az egymillió eladott autót jelentő határt. Mintegy 1.003.400 darab tavaly értékesített járművel az Audi a megelőző évhez (2007: 964.151) képest világszerte 4,1 százalékkal növelte értékesítését.

    http://www.testcar.hu/hu/news/090114-tobb-mint-egymillio-audi-kelt-el-2008-ban.html
  • redbull0304
    #471

  • desigo
    #470
    szépek !
  • redbull0304
    #469






  • redbull0304
    #468
    Egyik se quattro, úgyhogy nem kellenének! :D A Porsche Design-es A4-as kereskedését ismerem, vannak még ilyen hasonló érdekességek!
  • desigo
    #467
    Porche Design matt fekete
  • desigo
    #466
    500-ért ingyen lenne ha nem lenne jobb kormányos...
  • desigo
    #465
    nem sikerült a turbósítás xD
  • desigo
    #464
    lehetne magyar rendszámos...
  • redbull0304
    #463
    Egy misi kb... Csak a regadó 4-5száz...
  • desigo
    #462
    mennyibe kerülne ezt hunosítani?
  • desigo
    #461
    simán megéri az árát...
  • redbull0304
    #460
    Eddig ennyit lehetett látni a A7-ből...



    Új képek...



    Nem rossz, nem rossz!
  • redbull0304
    #459
    Coupe quattro

    Egy ilyet vennék, ha tehetném, 1750euro... Még 500e sincs átszámítva... Itthon, egy nem lehet kapni, kettő 1misi körül kezdődnek... :/
  • redbull0304
    #458
    De szeretek Pesten lakni! Ma délután láttam egy Coupe quattro-t, már messziről hallottam a sor5 hangját, néztem is, hogy mi jön! :) Nagyon szépen felújított Cq volt, valami elég komoly rendszer lehetett alatta, mert elég durva hangja van, a sávok között úgy cikázott, hogy öröm volt nézni! :) Most este meg ahogy kiléptem a Tescoból rögtön egy RS2-es fogadott! Úgyhogy ma Audikba gazdag napom volt! :)
  • redbull0304
    #457
    Jó lenne egy ilyen Uri! :) Nem is kéne más autó! :D Sajnos manapság már a leharcoltak is 1.5-2misi körül mennek! :S
  • desigo
    #456
    patent mind
  • redbull0304
    #455





  • redbull0304
    #454





  • öregember
    #453
    ABT jöhetne
  • redbull0304
    #452

    A többi tuningcéghez képest nem lett valami szép!
  • redbull0304
    #451
    Én is csináltam egy kis összehasonlítást még régebben! :)
  • desigo
    #450
    RS4-et RS6-ot nem az vesz aki versenyezni akar és nem is az aki 5000-ért tankol a kúton.
    Aki ezeket megengedheti magának annak semmilyen szinten nem számít a pénz.
    Svájcban örömmel elgurigáznak vele,autópályán meg meghajtják.
    Ha versenypályára akar menni vesz vagy bérel komolyabb sportautót magának.
  • nesto
    #449
    Heló! Az RS6 kedvelőknek ajánlom a SportAuto 2008 decemberi számát. MTM, Abt, Sportec. Mind a három benne van egy közös tesztben. Gyönyörűek, de baromság egy kombi autóba ennyi lóerőt beletenni: a fogyasztás szerintem minden RS6 után érdeklődőnek elveszi a kedvét. Nem is beszélve az áráról. Ezek a 2 tonnás kombik hiába ilyen erősek ha a tömegük miatt lehetetlen velük versenyezni, a kanyarokban ugyanis tolják az orrukat. A Sportec pedig biztos nem fogja szériába tolni a váltóhibás és elméretezett kerekes Audikat.
    De mindezek ellenére továbbra is marad álomautó az RS6 MTM. Ha valaki tud képet róla nyugodtan linkelje, ugyanis én nem sokat találtam róla a neten.
    Az biztos, hogy szépek az Audik, de az RS6-ost nem tudják a szemembe felülmúlni még a régebbi A8/S8-asok sem.
  • desigo
    #448
    jómunkásemberek készítették