10
Magyarországi navigációs cd autóba
  • Willi Betz
    #10
    Bocsánat rosszul tudtam,SD kártyán van és nem CD-n.
  • Willi Betz
    #9
    Itt van erről beszéltem.
  • Willi Betz
    #8
    Ha jóltudom a Nav N Go csinál vagy csinált egy szoftvert autóba is,de 200ezer ft a rendszer az autóba,és gyakorlatilag Igo-d van az autóban. Részetes Magyarország térképpel meg mindennel. Ez úgy mőködik,hogy betolod a lemezt a rádigóba és működik. Az jelenik meg a kijelzőn.
  • waible
    #7
    Hali nekem is Legalább kelet Eu lenne Cd-n. SEnki nem tud hozzá Tréképet??
    Vagy hogymin induljak el hol keressem??
  • paksi
    #6
    :(
    ugylátom még mindig csak a kérdések vannak....
  • gator
    #5
    Udv fiuk !
    Most vettem egy Navi rendszert a kocsimba , de csak nemet cd-t kaptam hozza.
    Nem tudjatok hogy honnan tudom letolteni vagy megvenni a magyar cd-t az MFD 2es CD DX-es gyari skoda navimhoz ???
    koszi
  • antijuve
    #4
    váo jó topik
  • Supergamer_real
    #3
    Sok mindent lehet. A van CDk/DVDk általában minden további nélkül másolhatóak.

    Legjobb tudomásom szerint még nincsen normális MO térkép gyári autós rendszerekhez.

    A térképet a Navteq ill. TeleAtlas cégektől veszik az autógyárak. A Magyarország térképet a (magyar) TopMap Kft-től veszi a TeleAtlas, nekik elég részletes Magyarország térképük van (lásd iGo), de a szigrú előírások miatt a rendelkezésre álló térképnek csak egy kis részét (kb. 15%-át) vette át eddig a TeleAtlas.

    Így a helyzet korántsem olyan rózsás mint azt gondolnánk. A nagyobb városok ugyan benne vannak a release-ben, de közel sem használható normálisan navigációra.

    ps. Don't shoot the messanger.
  • joebacsi
    #2
    csak nem bumerángot hallgattál reggel? :)
  • paksi
    #1
    2002-es évjáratú Passatba szeretném használni a beépített navigációt itthon (is).
    Márkakereskedés válasza:
    Magyarországra CD nincs. (urópa egyébb létezik 70 ezer/cd)
    Van viszont 2005. 6. -hó után gyártott tuaregbe dvd, amiben van Magyarország is-full Európa (mindez 50 e).
    Dvd miatt nem használható a régebbiekben (ott cd-t) kér.
    ööööö
    Az én kérdésem felétek:

    nem lehet ezt rippelni, konvertálni, szal valahogyan cd-re átírni only Hungaryt ????
    üdv: BS