14
  • C7
    #14
    szerintem a Titkos Háború nem lesz benne.Homokember meg Zöld Manó lesz, van, aki szerint Vészmanó is, bár nem hiszem. állítólag csak a szimbióta meg eddie lesz, Venom nem. kár
  • shane81
    #13
    Kiváncsi vagyok hogyan fér bele egy filmbe a Titkos hábórú, Venom és a Homokember.... Aki olvasta a képregényket tudhatja, hogy pl. a Titkos háború már kitenne egy full filmet.... :)
  • Dying Soul
    #12
    Hol marad Mészárszék?
  • MacrosTheBlack
    #11
    Ez olyan hellraiseres. :)
  • Blasta
    #10
    Ok, de az eredeti fekete ruha nem így néz ki.
    Mind1, majd meglássuk mit műveltek a ruhájával :-)
  • 5i
    #9
    Ez tuti a fekete ruha. Már csak Venom miatt is. Hiszen ha őt akarják ellenségnek, ahhoz kell a ruha. Az pedig Parkeren jött le a Földre.
  • Blasta
    #8
    Az eredeti fekete pókruha
  • Blasta
    #7
    Amúgy aképen látható feketénak tűnő szerkó nem az amit a képregényekben láthattunk.
    Most vagy egy sötét tónusu kép van itt és az eredeti szerkójában feszít a srác, vagy ez a feekt ruha is átesett némi 2006-os tuningon.
  • Blasta
    #6
    "A történet szerint Peter Parker az első Titkos háború során tönkretette szuperhős-ruháját... A ruha ugyan elkészült, ám ez a fekete öltözék több, mint újhullámos divatcucc: egy szimbióta."

    Hol a probléma?
  • Jack Bauer ahős
    #5
    Én máshogy tudtam a sztorit. A fekete ruha elvileg a földönkívül lezajlott Titkos Háborúk során 'szegődött' PP mellé, innen a 'túlvilági' jellege.
  • jeva
    #4
    remelem eddy vegre rendesen megfingatja ... rafer mar ;)
  • viizo
    #3
    nekem mindig az eredeti piros - kék pókszerkó tetszett, ez a fekete nekem valahogy tök unszimpi... de szerencsére sokat nem is lesz rajta, a végén újra a hagyományos szerkót ölti fel :)
  • Kagemusha
    #2
    nem vicc. nem olvastad a kepregenysorozatot.
  • Tetsuo
    #1
    Ez most vicc? Mi ez a marhaság?