45
Crime Stories
  • Waterhorse
    #45
    Hello!
    Nekem is ugyanezzel van problémám, a Blu Rose-ba belépve elsőtétül a kép. Ha valaki még foglalkozik a játékal, légyszi küldjön egy mentést az 5. fejezet elejéről
  • Ticsy
    #44
    Hali!

    kéne egy kis segítség!
    A végigjátszásban ezt írja:
    BLUE ROSE - A hamis jegy felmutatásával már beenged a kidobó ember. A mulatóban összefutsz az újságírónővel, akivel beszédbe elegyedsz. Amikor visszakaptad az irányítást, beszélgess egyet a táncosnővel. Ezután vizsgáld meg az asztalon lévő műanyag kék rózsát, ami a neonfényektől lilának tűnik. Amikor megpróbálod a virágot felvenni, a csapos rád szól. Megint cselhez kell folyamodnod. Kérd meg a táncosnőt, hogy terelje el a csapos figyelmét. Így már elteheted a rózsát (Blue rose). Jobboldalt hagyd el a mulatót, és ezzel véget is ért a mai napod.

    Csakhogy nekem elsötétül a képernyő, csak zene van és nem lehet tovább lépni a játékban.
    Ticsy
    [email protected]
  • littleNorbi
    #43
    Mondj egy e-mail címet és én elküldöm !
  • Tufir Havat
    #42
    Helló!

    kéne egy kis segítség!
    A végigjátszásban ezt írja:
    BLUE ROSE - A hamis jegy felmutatásával már beenged a kidobó ember. A mulatóban összefutsz az újságírónõvel, akivel beszédbe elegyedsz. Amikor visszakaptad az irányítást, beszélgess egyet a táncosnõvel. Ezután vizsgáld meg az asztalon lévõ mûanyag kék rózsát, ami a neonfényektõl lilának tûnik. Amikor megpróbálod a virágot felvenni, a csapos rád szól. Megint cselhez kell folyamodnod. Kérd meg a táncosnõt, hogy terelje el a csapos figyelmét. Így már elteheted a rózsát (Blue rose). Jobboldalt hagyd el a mulatót, és ezzel véget is ért a mai napod.

    Csakhogy nekem elsötétül a képernyő, csak zene van és nem lehet tovább lépni a játékban.
    Megoldás lenne ha egy 5. pályás mentést kapnék.
    Nagyon köszi ha tudsz küldeni.
  • littleNorbi
    #41
    Hogy-hogy nem birom levágni a kúszónövényeket az ásatáson mikor Dianával vok ?
  • littleNorbi
    #40
    hahó
  • littleNorbi
    #39
    Ezek között melyik az 5. fejezet eleje ?
  • vmi00
    #38
    a hálloszoba az emeleten van,ahol áll egy rendőr és kéri a személyidet.
  • littleNorbi
    #37
    Hol a prof hállószobája a villában ???
  • vmi00
    #36
    sziasztok.Nekem kéne egy kis segitség,Barnay ujságos/nem találom a könyvet amit neki kéne adnom. Pedig mindent jol csináltam eddig,szerintem.Látom nem igazán játszik már senki vele,azértbizom benne hogy valaki meg mondja mit csináltam rosszul.thx
  • LouiS Kmét
    #35
    Ez a leírás müködik ! http://louisss.mailpont.hu/Martin/leiras.htm
    Csak néha a szerver szarakodik !
  • littleNorbi
    #34
    Ezek a végigjátszás linkek nem működnek, nincs vlami frisebb ?
  • kirol
    #33
    Hát igen, olvasni luxus. Csak belinkelni mindenhova.
  • LouiS Kmét
    #32
    maffia79 2006. márc. 26. 11:23 #4
    Louis Kmét 2006. márc. 27. 19:34 #20
    Hmmmm !
  • Gabi82
    #31
    Végigjátszás magyarul:
    Crime Stories végigjátszás
  • kirol
    #30
    Szivesen.
  • heyho21
    #29
    Kirol király vagy!

    Nagyon szépen köszönöm!
  • kirol
    #28
    Elküldtem.
    Crime Stories SaveGame by Kirol.RAR
  • heyho21
    #27
    Köszi, de sajna nem tudom letölti! (408 - Request Timeout)
    Lekéstem:(
    heyho21@freemail, ide lécci küld el ha tudod!

    Nagyon köszönöm!!!
  • kirol
    #26
    Tessék!
  • kirol
    #25
    Megvan!
  • heyho21
    #24
    Akkor lécci keresd meg mert nagyon kéne! Köszi
  • kirol
    #23
    Ha jól emlékszek, én pont az 5. Fejezet leges legelején járok. Csak meg kellene kesernes a mentésemet, mert régen játszottam vele.
  • heyho21
    #22
    Hello! Az a gondom h kifagy a 4. fejezet vége felé amikor a
    BLUE ROSE-ba bemegyek. Ha vki tud lécci segítsen vagy az 5.fejezet mentését el tudná küldeni az is jo lenne!

    Köszönöm
  • Waterhorse
    #21
    Azt hiszem Martin Mystére címen fut az amerikai kiadás, ami már fél éve megjelent, de eléggé bugos, mert bizonyos helyeken fagy, és előfordul, hogy ez miatt nem is lehet vele tovább játszani. Ez se mindenkinál fordult elő, az is lehet, hogy csak a másolt, vagy annak egy bizonyos változata csinálja ezt. Az én példányom ezt csinálta:))

    Úgy tudom az európai jelent meg nemrég Crime Stories címen, ez viszont nem bugos, most szedtem le, megnéztem. De hogy miért kellett új szikronhangot rakni rá azt nem értem. A főhösnek olyan lágy hangja lett mint egy kisfiúnak, a mély dohányos baritonja helyett, az pedig sokkal jobb volt. Angol ez is, az is, akkor most miért kellett ezt? Amikor az elején amikor a rémálomból felébred, és mondja, hogy de szörnyü volt, ott még hang sincsen, csak felirat másikban ott is volt. Lehet, hogy kikeresem én a hangokat tartalmazó fájlokat és kicserélem eredetire. ja és a borítója egyszerüen pocsék, egy újjlenyomat? Fantasztikus, hogy mi mindig valami átszerkesztett ótvart kapunk.
  • LouiS Kmét
    #20
    Leirás nagy betükkel :)))
  • kirol
    #19
    Hát már nem nagyon emlékszek, de van végigjátszás.
  • LouiS Kmét
    #18
    Add oda Java-nak a zöld papírnehezéket, mire megkapod tõle a ruhásszekrényed kulcsát (Wardrobe key). Ezután rögtön a hálószobában találod magad.
  • Alien1024
    #17
    az elején vagyok már meg van az auto de nem tudok ki meni mivel nem tudok átöltözni tud valaki segiteni
  • kirol
    #16
    Szerintem meg nem.
  • LouiS Kmét
    #15
    Furcsa ha nem ugyanaz ! Magyarosítás is passzol hozzá !

    Akkor most mi van ?

    Egy játék két néven ,vagy két külömböző játékról van szó ?

    Vagy nagyon tuti a game és mindenki ki akarja adni !

    Dobok pár E-nailt az Atarinak,Ea-nak stb..
  • maffia79
    #14
    szerintem tévedésbe vagytok nagyon !
    nem ugyan az a két játék !

    Hivatalos weboldal !

    Megjelenés: 2006. március 14

  • LouiS Kmét
    #13
    A kép :P


  • LouiS Kmét
    #12
    Jó kis játék !
    Csináltam hozzá Egy oldalt !
    Nézzétek meg !
  • kirol
    #11
    Szivesen, az hogy az Martin Mystére csöppet se tévesszen meg, mert ez is ugyan az.
    Nem is értem miért adták ki másnéven ugyanazt.
  • LouiS Kmét
    #10
    Thnx !
  • kirol
    #9
    Tessék itt a link.
  • LouiS Kmét
    #8
    Köszi ,épp most keresem ,de azért ide be dobhattad volna a linket !
  • kirol
    #7
    Hát már vagy fél éve van hozzá magyarítás.
  • LouiS Kmét
    #6
    Háátt ... többet vártam ettöl a játéktól !Kezelése furi de meg lehet szokni !

    Jól jönne egy kis magyarítás !