2912
2006 FIFA World Cup Germany
  • Breki33
    #31


  • Breki33
    #30



  • Breki33
    #29






  • Breki33
    #28
  • Breki33
    #27
  • Breki33
    #26
    Fifa 2006 Road to World Cup


  • Curesz
    #25
    én PES párti vok, de a fifa06on már láttam egy szikrányi fejlődést a játékon, sztem a fifa2003 volt a uccsó jó fifa. DE remélem ez király lesz!!!Alulról az első kép sztem naon király.
  • The Hedgehog
    #24
    GameCube képek
    Ahogy látszik ezeken még a régi motor fut a játék alatt. Igaz a stadionok szépek, de ugyanaz a "gagyi" megjelenítés mint ahogy a FIFA 06-ban is volt. Azt nem tudni, hogy a PC-s verzió az X360-as (korábbi 3 kép) minőséget hozza-e vagy maradnak a régi mocinál (ettől félek).
  • Falconer
    #23
    Végre lesz vmi normális grafikája?
  • Monoton
    #22
    akkor már miért nem 26? és akkor bíró, partjelzők, negyedik játékvezető!

    meg megbundázható meccek :DDDDDd
  • Monoton
    #21
    JajA ! és ki állna be kapusnak? :DDDDD
  • Gabe18
    #20
    Hát mert a Horvátok átmentek a Brazilokhoz kicsit beszélgetni "kinek szóltál be te köcsög?...durr...azanyád szencségit" témakörben...

    Amugy ahogy egy régi osztálytársam mondta, "szép-szép de hát tipikus Fifa..." .
  • EOX
    #19
    A multi részére kiváncsi leszek
  • Taranov
    #18
    Már én is várom a játékot, a Fifa 2006-ot már unom :)
  • csocso14
    #17
    a nézők engem nem igazán érdekelnek csak a játék lenne nehezebb
  • sweech
    #16
    nem azt mondtam hogy mindegyik 3d-s legyen :D hanem ne legyenek ilyen normálatlanok
  • Botond #15
    25,bíró partjelző :-D micsoda ordítozás lenne ventrin :-D
  • DJ Bee18
    #14
    milyen összevissza rohangálás lenne abból :DDD, mindenki gólt akarna lőni, semmi taktika :DD
    Bár egy ilyen igazi szim nem lenne hülyeség, bár nehéz egy játékhoz 22 embert különböző posztra összeszedni :)
  • DJ Bee18
    #13
    Mondjuk 50-60 ezer szépen kidolgozott nézővel megnézném ahogy szaggatna :DDD
  • I.C.ram
    #12
    Akkor már miért nem 22? és akkor minden játékosra jutna egy húsvér játékos :)
  • sweech
    #11
    nem igaz hogy a nézőket nem tudják normálisan megcsinálni...az első képen mit keresnek szétszórva a brazil drukkerek közt horvátok? :D és miért néz ki mindegyik majdnem ugyan úgy?
  • Botond #10
    8 játékos multiplayer?miért nem 11?
  • Breki33
    #9
    lol

    ezzel még teis tudsz játszani :-)
  • R9
    #8
    Hmm várom már addigra már meglesz a 3700+ -os gépem is
  • M@TriX
    #7
    már akorábbi rész sem volt szépség ;)
    azt dolgozták tovább...
  • sweech
    #6
    olyan mint a többi...utoljára a 2002 tetszett: nem volt agyonbonyolítva a menü, meg nem tudom még miért :)
  • grebber
    #5
    Csúnya
  • Szega87
    #4
    wháó én már várom
  • mila69en
    #3
    hm.... 2006 fifa world cup germany - gyurma edition?
  • M@TriX
    #2
    "Az EA a platformokon sem szokott spórolni, amit a játék adatlapján is láthatjátok. Meg fog jelenni PS2, Xbox, X360, Gamecube, NDS, GBA, PSP, és PC mellett még mobiltelefonokra is. Szóval senki nem marad ki a szórásból. Így van ez a bajnokcsapatokkal is, összesen 127 nemzet színeiben indulhatunk a VB-n. Természetesen azért ennyivel nem ússzuk meg, új módok opciók kerültek be a játékba. Lesz egy u.n. Global Challenge mód, ahol az eddigi VB-k legizgalmasabb meccseit játszhatjuk újra. Többjátékos mód is be lesz építve, egyszerre 8-an rúghatjuk a virtuális bőrt."

    Játékok.hu
  • M@TriX
    #1

    hát a graffal valszeg nem lesz gond, bár ezek X360-as képek...