63
  • lalakov
    #21
    Ezzel nem értek egyet. Általában én szoktam rendezni az osztálytalálkozókat. Az egy dolog, hogy képtelenek visszajelezni. Az utolsón megkértem mindenkit, hogy mivel 5 évente találkozunk és közben mindenki ide/oda költözik tel.számok, e-mail címek változhatnak, ugyanmár küldjenek egy mail-t, ha valamilyük változik. 4 év alatt senkinek se sikerült.
  • avman
    #20
    hümm. rövid, tömör doktori disszertációt olvashattunk... kvintesszenciája volt a tömény ostobaságnak.
  • lalakov
    #19
    Senkinek nem okozott bajt a használata? Egy barátom lépett be nálam (senki nem tud meghívót adni, pedig nem egy ismerősöm van fenn) és fenn voltunk úgy 6 percet. Az egérgörgője egyszercsak nem az oldalt görgette, hanem vissza/előre lépkedett bármilyen oldalon. A gépet újraindítani nem lehetett, csak kikapcsolni.
  • izb
    #18
    Ez egy sima divat majomság.
    Ha valaki fontos az ember számára akkor azt kapcsolatot ápolja,és nem kell hozzá ilyen faszság.Igy nincs is kit megkeresnie...
    Ennyi.
  • maestro85
    #17
    Kapcsold ki a jelentést. Ez egy szolgáltatás, sok lehetőséggel, remélhetőleg mégtöbbel. Mindenki azt használja ki ami neki jó, vagy igyekezz kimeríteni a benne rejlő lehetőségeket. Ha nem tudod, lehet csak azért van mert nem vagy egy társasági ember. Ha nem így van, bzti van jó dolog ami miatt kitudod használni, csak okosan kell használni. Ne legyünk már magyarok, akik mindenben csak a rosszat látjuk. :) Üdv!
  • RpPRO
    #16
    Hasznos progi, alt. iskolas, gimis, egyetemi ismeroseim, regi haverok osszejonnek es tudom az elerhetosegeiket, kep is van roluk.

    Persze tulzasba nem viszem, csak akkor szoktam belepni, ha valaki megjelol vagy ir nekem. Neha szamomra nem ismert egyen megjelol, nem vagyok szivbajos, nem ismerem-re katt. :)
  • QuippeR
    #15
    harmadik meghívót elfogadtam. egyelőre gyakorlati hasznát nem látom. egyszer még lehet jól jön, ha egy ismerőst keresek, de most csak az email forgalmam növeli. (xy ismer...)
  • St
    #14
    Mikor kb. a 4. meghívót kaptam meg akkor regisztráltam be, azóta csomó ember bejelöl, hogy ismer én meg azt, hogy nem. Ennek a rendszernek nincs sok gyakorlati értelme.
  • artschi
    #13
    én meg nemtom miez... kaptam meghívót is, de nem használtam fel.
  • Munch
    #12
    Én már rosszul vagyok az iwiwtől. :/
  • akyyy
    #11
    most vagyok 4-es, érettségi előtt, és már nem egy, általánosbeli ismerősöket találtam meg, akik elég messze kerültek tőlem (pl pestre költöztek)

    szvsz nagyon jó az iwiw, csa meghívók lenének még jók, ne értem miért van leállítva:(
  • fanatifo
    #10
    sztem meg nagyonnagyin jó dolog ez az iwiw 10-12éve nem látott ismerőseimet találtam meg!!Mindent bele
  • pasy01
    #9
    szerintem érdekes.nagyon sok olyan haverom bukkan fel akit évek ota nem láttam, és legalább megvannak az elérhetöségei. elég sokukkal azota miota fentvagyok levelezek söt beszélgetek is ujra.nem rosz ez a régi kapcsik ujraélesztésére... a rendszer azonban sajnos tényleg nagyon lassu....
  • dondore
    #8
    tenyleg nem egyedi 5let. mar van ilyen regota kulfoldon. szal o vagja es te nem.
  • Cat #7
    pillanatnyi divat, egy idő után rájönnek az emberek hogy gyakorlatilag SEMMIT nem lehet csinálni a rendszerben, mint kattintgatni hogy kinek ki az ismerőse. Nevetséges, hogy egyesek 5-600 embert is bejelölnek.
  • viizo
    #6
    eleinte bugyuta dolognak tartottam, amíg nem volt fent csak pár ismim, de most már kezdem élvezni, jó buli :)
  • Luciferke
    #5
    Hehe!

    Én kb 1 hétig kerestem meghívót, senkinek sem volt (pedig nem 1-2 embert kérdeztem meg).

    Aztán mondom hát ha már itt szarakszik milyen lehet "bent".

    És ezzel nemcsak én vagyok így.
  • MrPrise
    #4
    Hát, jónak jó, de az oldallal csinálhatnának valamit hogy ne legyen olyan lassú...
  • Sheltem
    #3
    Látom vágod miről van szó kisbogár.
  • lexor
    #2
    Ja persze ők talalták ki ez nem is létezet az msn se évekkel ezelőtt?
  • Mr. Perfect
    #1
    Hát nem tudom. Én egy kicsit szkeptikusabb vagyok. Nehezen tudom elképzelni mint ahogy a cikkben írják az összes hazai internetező benne legyen a rendszerben. Ez a kezdeti lelkesedés a felhasználók részérő egy idő után le fog csengeni és akkor majd szépen csökken a látogatottság. De ne legyen igazam, mert amúgy egy jó dolognak tartom ezt a rendszert még ha én nem is használom.