22
Bayer Leverkusen Fan
  • Zenszkij
    #22
    Csak, hogy feldobjam a fórumot....egy eszméletlen gól LOOOL!!!
  • Zsolcz
    #21
    hajrá német csapatok:)
  • II Rocky II
    #20
    29. fordulóban.:
    Arminia Bielefeld–Bayer Leverkusen 1–0
    Gólszerző: Mijatovic (51.)
    (johogy az nson bayernnek irjak a bayert :OO)

  • II Rocky II
    #19
    nagy rajongo lehetsz ha nevét se tudod lerini..nem bayern hanem BAYER :D
  • The FlashBack
    #18
    lejebb vannak.
    Bár itt szerintem nem beszélhetünk olyan nagy sikerekről, mint a Fiorentina, vagy a A. Bilbabo esetében. A csapat erősségeit, -mint azt ahogy mondtad - a nagyobb csapatok szétkapkodták, és, mivel a csapat ekkortájt pénzügyileg, nagyon padlón volt, szinte a játékosok fillérekért jöttek mentek. Most próbálkozik a csapat felkapazkodni!

    Hajrá Leverkusen!
  • B0B0
    #17
    Na! Hogy ne csak off legyen. A Bayer a kilencvenes évek végének és az új évtized első pár évének meghatározó csapata volt mind német, mind nemzetközi szinten. Elég csak a 2002-es BL-döntőre gondolni, ahol nagy csatában maradtak alul és nem sikerült elérniük azt a bravúrt, hogy úgy kerüljenek be a BL (BEK) győztesek táborába, hogy még bajnokságot sem nyertek saját hazájukban. Aztán jött a "pénz nagy úr" esete és a gárdát szétszedték a nagycsapatok. Ugye most magam ellen beszélek, mert épp a 2 talán legmeghatározóbb játékos jött a Bayernba, Ballack és Zé Roberto.

    Lényeg a lényeg, hogy a Leverkusen szimpatikus csapat volt nekem mindig is. Sajna most egy kicsit lejjebb vannak :/
  • B0B0
    #16
    Jóvannaaa :)
  • Matthew Prosac
    #15
    Tegyél már rendet a fejedben légyszíves. Rohadtul /vagy ahogy te írnád: róhattúl!/ nem csöpp hiba hogy Bayer vagy Bayern. A kettő között óriási a különbség. Ügye nem mindegy hogy Inter Milan, vagy Milan vagy "ACS Mailand"...
    Amúgy nem szokásom kötekedni, úgyhogy ilyenekkel pedig ne vádolj. Üdv.
  • The FlashBack
    #14
    azé figyelek
  • gabber_saviola
    #13
    moderáld már magad légyszives
  • Kanál
    #12
    inkabb irni tanulnal mint utalkoznal :/
    regen volt mar az bl dontos csapat jol szetszedtek, nem maradtak tul sokan az akkori timbol
  • forza milan
    #11
    Úttállom,rühellem,az olyan faszokat,mintte,hogy mindne kis csöpp hibáért megszólod a másikat,mintha te világ életedben nem lámultál,vagy tévedtél volna![fejét fogja]!!!Ennyit erröl!Egyébként Bayer rulez!Mostanában nememgy jól Berbatovnak se:(
  • Matthew Prosac
    #10
    így beégni [fejét fogja]
    ha még egyszer írtad volna rosszul,.. de ez a bravúr nemsikerült
  • Taranov
    #9
    Most miért izéled? A lényeg, hogy szereti a focit. Meg az, hogy mi Bayern rajongók vagyunk :)
  • The FlashBack
    #8
    Köszi
  • gabber_saviola
    #7
    javítottam a csapatnevet
  • The FlashBack
    #6
    :o
    ezer bocs...
    egyébként tudom, hogy nem ez a neve:)
  • mesor
    #5
    De utálom amikor a két csapat nevét összekeverik!
  • Met
    #4
    hagyd már, ő minden bayer kezdőjűt szeret:)
    Végül is a képnél jól írta
  • B0B0
    #3
    Bayern rajongók a Bayern München topicba mennek. Jó drukker lehetsz, ha még a csapatod nevét sem tudod, ugyanis az BAYER Leverkusen
  • The FlashBack
    #2
    A Bayer L. Pálya
  • The FlashBack
    #1
    Sziazstok Bayern Rajongók
    Annak reményében indítottam ezt a topikot, hogy jönnek majd Bayern Rajongók.
    Mindenbizonnyal voltak már szebb évei a Leverkusennek.
    Szóval, kedves Rajongók, szeretném, ha érkeznének hozzászólások
    KÖszi