17
ha valaki tud olyan oldalt ahol lehet tanulni telefonszervizes dolgokat
  • Max7
    #17
    de spameled az összeset! ráadásul mutogatsz másokra mintha te szentéletű ember lennél! undurító vagy!
  • Akos 001
    #16
    fe f*sz

    1topikot sem nyitottam az sg-n,fogod?
  • leveskocka
    #15
    azt nem figyeltem:)))de az uj forumokban meg nem lastzott...az utobbiban igazad van,nem mindenki az...de sajnos ok vannak kisebbsegben...
  • Max7
    #14
    tévedsz ha van valakinek is egy kis inteligenciája látja a főtopikot ami így hangzik "mobil forum" ebből adódik hogy nem egy telefonfülkében található telefont akar szervizelni!

    és nem mindenki érdekember és megosztja a másikkal a tudást!
  • leveskocka
    #13
    most oszinten,szerinted a topic cimebol kiderul,hogy te mobilt akars szervizelni?masreszt egy mobilt szetszedni nem kunszt,osszerakni sem,viszont a hozzavalo kutyuk,programok titkait nemigen osztja meg veled senki,egyreszt azert,mert a sajat uzletet nem rontja,masreszt mert o maga is a sajat tapasztalataibol jott ra...
  • Max7
    #12
    bagoly monsja verébnek! vagy nem nyitottál topikot még vagy mint akkora baromság volt hogy törölték és én inkább a másikra tippelet!

    és hogy a témához is hozzászóljak olyat tudok hogy telefonfüggetlenítés de szervizelésbe nem szivesen kezdenék bele inkább elviszem a szervizbe :D
  • martin03
    #11
    nem azér nyitottam meg ezt a fórumot hogy itt hülyéskedjetek, hanem azér hogy mások okos dolgaiból,tippjeiből tanuljunk!!
  • martin03
    #10
    nem azér nyitottam meg ezt a fórumot hogy itt hülyéskedjetek, hanem azér hogy mások okos dolgaiból,tippjeiből tanuljunk!!
  • Petka
    #9
    Nálunk a suliban volt telefonszervizes tanfolyam, de kb annyiba került, mint egy B kategóriás jogsi :S...
  • leveskocka
    #8
    no,viszont ebbol a cimbol nem derul ki,milyen telefonra gondol:)lehet,hogy ilyenre gondolt:



    ilyet tenyleg nehez otthon javitani:)
  • Tarajos Sül
    #7
    Ja hát igen! Tényleg kereső!
  • Vegas
    #6
    azt tanuljatok h hogy kell szétszedni dolgokat.. de összerakni nem tudjátok h kell..
  • hmhm
    #5
    házilag elég nehéz megoldani az ilyen javításokat, speciális eszközök és szöftverek vannak a telefonok vizsgálatához.
    de ha érdekel a téma akkor menj el nokia gyárba dolgozni pl. :)
  • akyyy
    #4
    eletkronikus szakmára kell menni ( olyanon vagoyk én is, bár, hogy nem tanulunk semmi ilyesmit az fix ( na jó lehet hogy igen:D))
  • allock #3
    nemvagyok ilyen lehurrogós féle, de ezért tényleg felesleges volt új topikot nyitni
  • Akos 001
    #2
    Kereső luxus?
  • martin03
    #1
    hy all !!köszi hogy benéztetek ide! ha valaki tud olyan oldalt mondani ahol lehet tanulni telefon szervizes dolgokaz az ide írja pl.:ha valakinek elromlik a telcsije egy vírus miatt, azt megjavítani