30
  • C7
    #30
    szerintem a Rozsomák is jó név, de a Farkas jobban tetszik, az angol név meg még jobban. a Rozsomákról nekem az az ocsmány sárga-kék képregényes rucija jut eszembe róla. az olyan ronda, hogy rosszul vagyok tőle
  • Blasta
    #29
    Na ennyire már nem vagyok benne, évtizedekkel ezelőtt olvastam a képregényeket :-)
  • Mihail
    #28
    nah a venom eredetére nem emlékeztem. a kepregeny.net-en melyik részben írnak erről?
    meg hogy van ez, hogy utolsó számban tényleg meghal peter? és ki az klónja parkkernek, szóval vannak kavarodások..
    írhatsz priviben is h ne offoljuk szét a fórumot..
  • Blasta
    #27
    Méghozzá a fantasztikus négyes dokija segített neki leszedni magáról az élősködőt. :-)
  • Blasta
    #26
    Spidey a fekete ruciját a titkos háborókban kapta vkitől (már nem emléxem) mert elszakadt a ruhája.
    Viszont ez a fekete ruha egy élősködő, egy lény, ami szépen lassan kiszívta volna Peterből az életerőt. (a gondolataival irányíthatta, csak rágondolt és a ruha fel-le ugrott rá illetve átalakult).
    Miután nagynehezen leszedték róla, talált egy másik gazdatestet és belőle lett Venom.
  • fawcet
    #25
    Rozsomák nekiesik a kardfogúnak is éppen a természete miatt. Őróla mintázták meg. Nekem is eltartott megszokni a nevet. Nem szívesen találkoznék egy rozsomákkal.
  • Anotino
    #24
    Es ezert adnal neki egy teljeset mas allat nevet? Hulyen hangzik a hiuz szuperhos nevnek forditsuk mondjuk tigrisnek. Amugy a rozsomak tokosebb allat, mint a farkas.
  • schrank
    #23
    az a legnagyobb poén az amikor az ALF mozifilmben faggatják a portást a rendőrök hogy mi is történt erre a faszi: "ebből az irányból támadt meg a farkasember"
  • mellon
    #22
    Szörősnek szőrös, de nem csak az
    A megoldást itt találod.
  • schrank
    #21
    miért olyan szőrös vagy akkora neki ?
  • mellon
    #20
    Én is nagyon várom az X-Men 3-at. Szerintem is az egyik legjobb képregény adaptáció.

    Én is a Rozsomák név mellett vagyok, noha sok ember nem is tudja, hogy pontosan mit is takar. Valjuk be, a Farkas populárisabb :(. Mondjuk e név hallatán nekem először nem az X Men ugrik be, hanem Jack Nicholson .
  • schrank
    #19
    azt hiszem te ülnél be egyedül egy torkos-borz előadásra
  • Mihail
    #18
    nem venom az egy ocsmány fekete izé, spideynak meg van egy fekete cucca, asszem kapta vkitől és eccer mosásból nem szárad meg a nomrál ruci aztán felveszi
  • crotinake
    #17
    Pókember feketében? Az nem Venom?

    X-MEN: Ez egy képregény adaptáció méghozzá szerintem a legjobb! Ha képregényben ROZSOMÁK volt akkor vegyék a fáradtságot a tisztelt szinkron rendezők (és Ti is nagyokosok) és és legalább egyet olvassanak (olvassatok)el az említett műből és fordítsák már úgy mint abban volt!!
  • schrank
    #16
    na ez a cím aztán még jobb lenne egy ilyesmi filmnek csak tódulna a tömeg a TORKOS-BORZ bemutatójára
  • bgerison
    #15
    a rozsomákot torkosborznak is nevezik.
  • Mihail
    #14
    sztem farkas is meg rozsomák is jól hangzik, mind1 melyik, na meg redeti nyelven úgyis jobb lesz, bár Hugh Jackman magyar hangja egész jó sztem
  • Mihail
    #13
    feketében? mint a képregényben? cool
  • schrank
    #12
    azon kevés ember aki a nemrégiben nyílt rozsomák topikot olvasta na rajtuk kívül az emberek 99%-a szerint a rozyomák a rozmár meg a fóka rokona de komolyan
  • Nyiri
    #11
    Spider Man mar feketeben ter vissza.
  • stepboy
    #10
    Semmi szégyelni való nincsen a rozsomákban; az egy ragadozó hosszú karmokkal; persze biztos kevesebben ismerik mint a farkast.
  • schrank
    #9
    de ha te menedzselnéd a filmet adnád a nevedet egy rozsomákhoz
  • viizo
    #8
    Te teljesen másra reagáltál. Mi nem azt mondjuk, hogy fordítsanak le mindent, hanem azt, hogy ha már egyszer lefordították, akkor helyesen tegyék, esetleg úgy, ahogy már a képregényben is volt és megszokta mindenki. Az más kérdés hogy a rozsomák név esetleg röhejesen hangzik egyesek számára, de akinek nem tetszik, az nézze eredeti nyelven a filmet.
  • LEADER
    #7
    Boldogok a lelki szegények.

    Nem véletlenül rozsomák a neve...
  • schrank
    #6
    ja ugynez van a holló c. filmnél is mi lett volna ha vetési varjú-ra fordították volna a címét
  • schrank
    #5
    arra nem gondoltatok hogy a rozsomák enyhén szólva röhelyes név
    akkor ennyi erővel fordítsák le a filmbéli neveket is és szarrá röhögnénk az összes filmet mert tele lenne jánossal meg józseffel kicsit gondolkodni kéne
  • viizo
    #4
    jah, mint Peter Parker fan a legjobban egyébként a Pókember 3-at várom, remélem jobban fog sikerülni mint a második rész, és nem lesz annyira hullámzó a film (10 perc áll-leejtős akció, fél óra unalmas rész váltakozik végig)...
  • viizo
    #3
    a Rozsomák vs Farkas nekem is rettenetesen szúrja a szemem, pedig nem vagyok nagy X-Men rajongó, de hogy valaki a wolverine-t farkasnak fordítsa... kb olyan mintha a lion-t mondjuk valaki kanárinak fordítaná... köszönőviszonyban sincsenek a rozsomák és a farkas, kb annyi a hasonlóság hogy mindkettő emlős és ragadozó.
  • crotinake
    #2
    Csak a Wolverine-t végre Rozsomáknak fordítsák!
    Nem tudom ki volt ez az idióta aki farkasnak fordította le mikor a képregényben is "Rozsó" volt!!
  • vg
    #1
    Ultimate Avengers már "megjelent"! :) Király Hulk-sokmáshős harc van a végén! Hehehe