13
Ghost Recon: Advanced Warfighter
  • Pixi
    #13
    Valaki meséljen nekem az Xbox-os (nem 360) verziónak a multiplayerjéről (nincs se Live!-om se Xbc-m! Lehet egyáltalán multizni csupán botok ellen? Úgy mint a Pariah-ban vagy az Unreal Schampionship 2-ben? És ha igen milyen játékmódok vannak! Remélem hogy lehet mert ez jócskán rápakol a szavatosségra!
  • Laky
    #12
    mi a baj vele?
    csak egy release nevet írtam, tudatva a többiekkel, hogy már kint van :)
    semilyen link, illetve eléhetőség...
  • Kaplan
    #11
    Warez kérlek, ne.
  • Laky
    #10
    Ghost Recon Advanced Warfighter PAL PS2DVD-GAMEOVER
  • Kaplan
    #9
    Nyah, gratu Krauser! :)
    Remélem PS2re is ilyen faja lesz.
  • Krauser
    #8
    Nekem megvan a game és valami hihetetlen hangulatos. A single player iszonyat király, mind az Mi, mind a nehézség, mind az összetettség. A multiplayernél kezdődik az amit régen csak a HALOnál tapasztaltam: egyszerűen letehetetlen. Azok az Offline/online csaták amikben részt vettem meghatározták az egész napra a kedvemet. Mindenkinek kötelező! Én az Xbox360-as verzióról beszéltem.
  • Zsolo007
    #7
    Jah hogy ez konzolos fórum

    Én kérek elnézést, azthittem a Pcs részben van...
  • Thanatos
    #6
    izé, te miről beszélsz? ennek miköze bf-hez??
  • Kaplan
    #5
    Nehogy töröljétek ezt a topikot! Mert én hülye véletlen a játékosok fórumába nyitottam a topikot. Szóval ez itt maradhat a konzolosoknál!
  • schrank
    #4
    ugye nem gondoljátok hogy ez felér a BF2-vel
  • Laky
    #3
    tisztában vagyok a keresővel, és annak használatával, ennek ellenére rákerestem, de nem gondoltam volna hogy Ghost Recon 3 néven van már topicja
  • Zsolo007
    #2
    Keresőt használni kéne.....

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1116020130
  • Laky
    #1
    Két Ghost Recon: Advanced Warfighter trailert adott ki az UbiSoft a napokban. Az egyiken a kreatív vezető ecseteli a játék előnyeit, míg a másik, többjátékos hentet bemutató múvi már sokkal érdekfeszítőbb. Szép lassan felkúsznak a speciális erők a gerillatáborra és lőtávon belül mindenkit perforálnak.

    Képek



    http://www.hardwired.hu/