13
  • heyho21
    #13
    Hello!Olyan gondom van h a 4. fejezet végefelé ahogy belépnék a BLUE ROSE-ba lefagy:(! Ha vki tud vmi helpet az lécci írjon vagy ha az 5.fejezet save-t tudna az is nagyon jo lenne!

    Köszönöm
  • MC Stich
    #12
    Ígéretes kaland höh méghogy GP
  • Waterhorse
    #11
    Remélem a bugokat is kiküszöbölték, mert az amerikai annyira az, hogy játszhatatlan. Akkor beszerzem én is ezt a verziót és meglátom mit produkál.
  • Atomreaktor
    #10
    martin mystere valóban ugyanez, egy picit dolgoztak rajta és kidobták más címmel gondolom szokásos európában máshogy adjuk ki mint amerikában dolog miatt. a játék amúgy jó, érdemes kipróbálni.
  • zachi
    #9
    anyád ezt meg kell szereznem
  • Waterhorse
    #8
    Ennek Crime Stories a címe?
    Nem ez fut Marin Mystére címen? A karakter ugyanaz benne. Ha ugyanaz akkor már régen megvan kb. 2 hete. Bár tényleg elég szőrösek a karakterek, de a címe a játék indításakor is Martin Mystére, talán a Crime Stories vmi alcím.
  • Testudolius
    #7
    No igen élsimítás elfért volna rá, ha már közzéteszik a neten. Bár kalandjátéknál annyira nem fontos. Ígéretes, legalábbis az előzőleg elkészített játékok alapján.
  • VRSDM
    #6
    n00b ok, mivel ez point and click, emiatt a környezet mindig, fain, mivel az csak egy kép, jelen esetben, és az ember meg mozog, modell, stb. emiatt csunya, de azért egy 6xAA ráférne...
  • Librarian
    #5
    Jeeehooo! Remélem lesz olyan jó, mint a Still Life, mert azt imádtam!!!
  • Norbi7
    #3
    De a Ferrari nagyon adja.
  • Norbi7
    #2
    Nagyon jó, de az embereken még csiszolhatnának szerintem.
  • vg
    #1
    Ejha!