17
Apoptygma Berzerk
  • musichunter
    #17
    na már itt is van...


    1991
  • musichunter
    #16
    Hamarosan 1 1991 lemez megy föl!


    Ma szerencsés vagyok 1 cinbora jóvoltából 1 jóks pakkot kaptam ...
  • musichunter
    #15
    Halihó!
    1 albumot tudtam letölteni tőlük! 1 2006-os
    Van esetleg valakinek több???
  • sadvagabond
    #14
    hát max pestig megyek.de nem csak miattuk,mostanában nem nagyon van kedvem kimozdulni.depeche-re sem megyek,pedig az érdekelne nagyon.
  • nyaSGem
    #13
    Októberben fellépnek a szomszédban.
    Bécsben és Gratz-ban is koncerteznek.

  • nyaSGem
    #12
    A magyarokat nem ismerem. De utána fogok nézni...
  • sadvagabond
    #11
    assemblage-jaja...és a magyarokat se feledjük,vannak nagyon jók,a régi voyage,a plasma pool,apokrif...
  • nyaSGem
    #10
    Hát te ki vagy???
    Csak nem ismerjük egymást??
  • nyaSGem
    #9
    Jaja, valami olyasmi.
    Én meg nem tudtam volna mondani, hogy mi a pontos megnevezése ennek a stílusnak.
  • nyaSGem
    #8
    Üdv!

    Igen, az összes általad felsoroltat ismerem. Még gyorsan a felsorolásod végére odabiggyeszteném az Assemblage23-at.
    Egyet értünk?

    Nekem APB a kedvencem ebben a zenei stílusban. Majdnem ennyire kedvelem az Assemblage23-at és az FLA-t is. FLA-nak számai nekem kicsit kemények, de érdekes ennek ellenére az Epitaph albumuk a kedvencem.

    Az APB-nek a feldogozásai is iszonyúan tetszenek, pedig a feldogozásokat amúgy semmilyen zenei stílusban nem csípem. De az APB valami teljesen újat tud kihozni a maga stílusában akár egy Metallica számból is és fantasztikusak a feldolgozásai.
  • sadvagabond
    #7
    crüxsahdows?and one?evil's toy,vagy a kicsit határozottabbak közül armageddon dildos,front line assembly,das ich,leather strip?ismered valamelyiket?esetleg hallgatod is?annyi jó zene van,csak idő nincsen hallgatni,ez a nagy problémám...örülök enek a topiknak,az a baj h nem sok hozzászólás fog érkezni,régen volt egy front line assembly topik is,de az is meghalt...remélem ez tovább húzza,én jönni fogok.
  • sadvagabond
    #6
    nem a kedvencem,de nagyon szeretem ezt is.az első elektronikus-indusztrial-zenék között van amit elkezdtem hallgatni.jó az új album is...
  • MM2
    #5
    she she she shine on...
  • Takezó
    #4
    áh, szal elektro, pyez
  • nyaSGem
    #3
    Szia!

    Itt nézegess utána, remélem megy az angol:

    Apoptygma Berzerk Biography

    Amúgy meg:

    Apoptygma Berzerk
  • Takezó
    #2
    milyen zenet jaccanak?
  • nyaSGem
    #1
    Üdv!

    Érdekelne, van e a fórumon még ember, aki ismeri, kedveli ezt a remek bandát. A zenéjük zseniális.