12
  • Mayu Misery
    #12
    pontosan:D
  • craesh
    #11
    iwiw, most meg ez :D:D mért nem tud mindenki rendesen emailt küldeni? :) nehéz rányomni az "Add to contacts" gombot hogy most egy külön webszájt kell ahoz hogy az ismeröseimet egy listában tartsam? :))))))))))
  • BlackBird
    #10
    Kit erdekel az alap kinezet? Sztem felesleges designt valtoztatni, mert aki akarja, ugyis kicsereli a sajat oldala kinezetet... a tobbinel meg az atlathatosag a lenyeg...
    (UI: en is fent vagyok mar tobb mint egy eve )
  • CSOCSO
    #9
    fentvagyok a myspaceon de hanyni tudok az egesztol amugy... al egtobb adatlap olyan csilicsale kocsogseg hogy nem igaz!!!! mindegyiken megy valami buzerans zene.. mindegyik tele van 1 millio mozgo keppel meg olyan hatterrel hogy szart se latsz es erre fekete betuk.. no comment!!!!!!

    az iwiw sokkal unalmasabb.. negyed annyit nem tud de atlathatobb.. igaz hol muxik hol nem szal attol is hanyni tudnek.. hogy mikor megirok ket oldalt a havernak.. elkuldom es persze akkor nem megy az iwiw.. minden masodik levelemmel ez van...
  • craesh
    #8
    mekkora osztás :DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • beatz
    #7
    énis regeltem már jóideje...és tényleg iszonyú sok jó csaj van fent ;]
  • Mice
    #6
    rondának ronda, de legalább átlátható
  • kow83
    #5
    Könyörgöm!!!

    Ha valaki kicsenget 121.800.000.000 Ft-ot egy portálrendszerre, nem tudna szánni vacak 1.000.000-t egy normális designra?
    Ez egy hulladék fos ahogy most kinéz.

    Valki rázzon fel, üssön meg, magyarázza meg, mert NEM ÉRTEM
  • fonak
    #4
    Én meg most tudtam meg hogy egyáltalán létezik. Jó elszigetelt vagyok, mi?:)
  • citkar
    #3
    biztos jó,bár kicsit unalmas,egynek okés,mert tényleg jó poén,csak az a baj h jönnek tömegével a hasonlóak,de biztos ez a legtutibb,sőt azt is elhiszem h olyan csajok vannak h ki se tudod fejezni : o )
  • CSOCSO
    #2
    en is fent vagyok a myspacen... olyan csajok vannak fent hogy majd be*rok!! legtobbszor azsiaiakat nezek.. hat... mindegy... nemtudom kifejezni milyen csajok vannak fent:D:D:D

    amugy rohadt sok sztar is fentvan.. harry potter filmbol par embert mar megtalaltam.. knoxville is fent van.. meg ubersok mindenki!!!
  • Tetsuo
    #1
    Vigyázat, a News Corp. következő célpontja az Essgé lesz, 856 Mrd USD-ért. :DD