36
Digital Extremes + Unreal Engine3
  • STREEX
    #1

    A Digital Extremes készíti a Groove Games kiadó által bejelentett, futurisztikus WarPath című FPS-t. Szóló hadjárat után online nyomulhatunk. Három faj közt dúl a háború a galaxis peremén tündöklő édenbolygó megszerzéséért. Különféle területek elfoglalása sajátos stratégiai előnyökkel jár. A kiadó szerint gyorsabban futhatunk, magasabbra ugorhatunk és messzebbre repülhetünk, mint az eddigi FPS-ekben. Xboxra 30, PC-re pedig 20 dolcsiért hullhat majd ölünkbe a termék tavasszal.



    Finomságok:
    Három faj közül választhatunk, mindegyiknek más a fegyverzete és megjelenése
    Négy jármű vezethető
    8 fejleszthető fegyverrel változtatjuk a harci stratégiát: Wolverine, Tyrant, Long Bow, Judge, Vanguard, Vibro Blade, EMAC
    UNREAL 3D motor és a Karma fizikai modul gondoskodik a szórakozásról
    Szólóban 32 Bot ellen mehetünk.
    4 multiplayer mód lesz: Death Match, Team Death Match, Capture the Flag és Frontline Assault.
    25 Multiplayer pályán szabadtéri és beltéri részeken gyakhatja egymást minimum kettő, maximum 16 játékos, LAN és Online.
    Szólóban kapott fegyverek és upgradek multiban elérhetők.

    info:HW









  • haxoror
    #2


    Elége strogg fílingesek a sárga páncélosok
  • grebber
    #3
    2. képen eléggé HALO feeling jön át :D
    De a fegyver okádékul van kidolgozva
  • Jagi
    #4
    UT
  • sweech
    #5
    miért kellett ehhez a legújabb unreal engine? randa :/
  • STREEX
    #6
    Megjelent egy videó.Nagyon hasonlít a pariah-ra.
  • abonyitomz
    #7
    kiadták a multiplayer demot! [ már telepítem felfele ]
  • Norbu
    #8
    nektek hogy tetszik?(én most töltöm)
  • EmThor
    #9
    ut feeling 2 órája volt 4 szerver :D mész lősz jó :D
  • icewolf
    #10
    Én most próbáltam ki. először nem tetszett, de később úgy megszoktam hogy legalább még egy órát toltam. :D írom a blogomra az értékelés... saját videóval megtodlva.
  • NitroX
    #11
    Bocs hogy előrehoztam ezt a topicot csak érdekelne hogy mi a gyász van vele? Már vagy 2 hete meg kellett volna jelennie, tudtok róla valamit? Köszi
  • Gabe18
    #12
    WarPath-PLEX PC-Game 2 CDs

    De most nekem nem tiszta.Ebban akkor hagyományos single player küldetések nem is lesznek?Csak multi,Unreal Tournament módra?
  • Kaslerka #13
    Nemtom mennyire full-e ez a verzió. Inditás után a bal alsó sarokban a 2006.02.valamennyi jelenik meg. Ráadásul a menüben még minden oké, mig a játék inditásánál már csak 1 fekete ablak fogad és hallom, hogy lönek rám... (7600GT)
  • ThugEdge
    #14
    WarPath is a fast-paced FPS game featuring a unique single player
    mode that allows gamers to battle for control of different
    territories, each providing distinct strategic advantages. Once
    players have honed their skills in the single player missions,
    they can jump online and let the real action begin.
  • csgj
    #15
    a képeket elnézve azért...nem igazán látszik, hogy ez unreal engine 3 :) mert ez tuti nem az
  • UltimateGamR
    #16
    akkor jó szoftververést ( hokizást ) a Crysisre ami remélem starforce 5 atomic guard miatt nemtudod elindítani....
  • UltimateGamR
    #17
    amugy én játszottam már a játékkal és baromira jó , igaz hogy nem csúcs a gépem , 800*600 medium lowon nyomom , de te mint mondtam jó szoftververést a grafikára
  • UltimateGamR
    #18
    van benne single player , ugy működik hogy van egy földrész és területeket kell elfoglalni , 3 faj csatározik egyidőben a területekért
  • UltimateGamR
    #19
    ATI 9600 SE 128Mb , semmi szarakodás....
  • icewolf
    #20
    Ad1.: Ez a játék arra jó volt hogy 1 órát elszarjak az életemből... az az egy óra még úgy ahogy tettszett is... a maradék kettő már kész kínszenvedés volt.
    ad2.: Ez a játék egy olyan szoftverfejlesztő gárdáé akik amióta megvannak, nem tudtak értelmes címet letenni az asztalra... az UT2k3 is bukta volt hangulatilag...
    ad3.: egy olyan volumenű játékot nem megvenni mint a Crysis egyenlő a bűnnel, aki annyira nem veszi észre az értékeket, hogy a jó játékot idővel megvegye... nem folytatom a mondatot...
  • icewolf
    #21
    mondjuk ezen hozzászólás alapján már mást nem is várhatunk...
  • Thanatos
    #22
    tőled se... :)
  • icewolf
    #23
    És tényleg :D
  • UltimateGamR
    #24
    és mióta jó a Crysis ? ... , majd ha kipróbáltad és 5 perc után rámész az uninstallra akkor mond rá hogy ej de jó játék volt....
  • icewolf
    #25
    A videókból nem ez tűnik ki... A crytek pedig egy igényes csapat, aki a FarCry-jal már bizonyított. Csak ennyi, a Digital Extremes viszont eddig csak hangulatlan, ócskaságokat adott ki, az ut2k3-at csak a neve vitte el, na meg az hogy az Epic még figyelt rá.
  • ThugEdge
    #26
    de azért vigyázzál a textúra részletesség meg a hiper realista színhelyek ne kábítsanak el,ha nem lesz meg benne az +, ami egy élvezetes gémhez kell bizony repül a kukába szó nélkül,far cry isten volt tény,de ez még nem jelenti azt,hogy ők már csak jót tudnak csinálni
  • Gabe18
    #27
    Na ez jó,pár kép és videó után adjuk a Crysis-nek az évtized játéka díjat!
    Főleg hogy valószínűleg majd egy kisebb atomerőmű kell a mozgásba lenditéséhez,de ez ne riasszon el senkit.
    Áááá,én ilyenekbe bizony már nem hiszek.Minimum egy játszahtó demó az,ami után ilyen kijelentéseket megéri tenni,hogy nem megvenni bűn,meg érték,meg stb...
    A Far Cry-ról mint a készítők előző produktumáról annyit hogy egyszer végigjátszottam,jó volt,szép volt de azóta egyszer jutott eszembe hogy még egyszer felrakjam,amikor új videókártya vásárlás után gondoltam nézzük meg ezen hogy menne és nézne ki.Aztán némi gondolkodás után mégse...
  • Gabe18
    #28
    Kösz,de én valmi "hagyományos" történetes,single-re gondoltam.Ennek hiányában asszem kihagyom.
  • Thanatos
    #29

    aki a videós, képes egyébes marketingrizsának bedöl meg is érdemli :D
  • Voltan
    #30
    Jaja.
  • artschi
    #31
    install ablak...



    Ja, belenéztem, és szvsz nem U3 engine-s a game...
  • John McLane
    #32
    Hali!
    Feltettem.Indítottam, azon kívül, hogy a warpath felirat forog a jobb oldalon semmi sem történik. Se egy menü, se semmi és nem is reagál, ha csapkodom a billentyűzetet. Volt valakinek ilyen?Mitől lehet?Esetleg megoldás van rá?
    (2800+ Semp, 6600GT, 1,5GRAM)
  • np
    #33
    Frissits drivert. Nekem a 84.21 volt fenn, de azzal nekem is ugyan ezt csinálta. Feltettem a 91.33-at, és egyből jó lett.
  • Csuhai G
    #34
    Emberek! Lenne 2 kérdésem:
    1. Sokan nyomják ezt multiba?
    2. Tört verzióval is lehet multizni?
  • Qwerty4
    #35
    pfff, de gyenge ez...
  • Gerisone
    #36
    ez a játék ugy pariah ahogy van! sztem u2-es moci van alatta nem?