120
Mi kell egy romantikus estéhez?
  • gabber_saviola
    #67
    nah hogy alakul a "romantikus" este?
  • bens
    #66
    bocsi, ez erre #61 volt a válasz
  • bens
    #65
    "25 évig a szőke herceget várják a fehér lovon, kezükben egy legjobb barátjukkal egy vibrivel"

    nah ez ismerős. van egy barátnőm, aki már 4 éve ugyanabba a srácba szerelmes (mellesleg már egy hónap után látszott, h nem lesz belőle semmi), és azóta nem hajlandó járni senkivel, mert ő még mindig őt szereti
  • Prof William
    #63
    Barátnőmmel 2 éve az első éjszaka... Na az romantikus volt. Eleve egy jó napot csináltunk. Gyönyörű tavaszi nap Debrecenben. Séta móka, stb. Finom sajátkészítésű vacsora otthon, amire mi vásároltuk a hozzávalókat... Közös fürdés. (A kölcsönös hátmosás nélha nagyon erotikussá tud fajulni.)

    Aztán egy kellemes TV-zés. (Persze nem a hírhedt kereskedelmi tvket néztük.) Aztán este 10 óra tájban a kedves belejt a szobába abban a csini fehérneműben amit eggyütt vettük...
    A többit a képzelőerőzökre bízom...

    Az első alkalom ált nem szokott olyan jó lenni, de szerintem azért mi elég jól megoldottuk., Addigra már annyira egymásrahangolódtunk, hogy néha a tudat hogy együtt vagyunk, hogy a karomban tartom élvezetesebb volt magánál az eseménynél. Persze maga az esemény sem volt utolsó. :)
  • I.C.ram
    #62
    életkor: 14-18 között

    Te is jóra neveled a gyermekeket! :D
  • Borg
    #61
    És szerinted a többi lány nem ugyanígy gondolja előtte, hogy "nálunk nem így van" ?:D Aztán úgyis úgy lesz... vagy nem, de ez ritka. Nézd meg bens #60-at, élő példa :)
    Hány éves is vagy? Igen naív vagy még :) Ami persze csak bizonyos szemszögből baj, mert hiszen a 20 alatti fiúk még ezt keresik.
    Abból a hozzáállásból mondjuk tanulhatna sok más lány, hogy nem magányosan akarsz megöregedni. A naívságnál csak az az idegesítőbb, mikor 25 évig a szőke herceget várják a fehér lovon, kezükben egy legjobb barátjukkal egy vibrivel...:D
  • bens
    #60
    igaza van de mér kell kombinálni?

    romanitka v sem úgyis arra megy ki a játék...
  • Nicci
    #59
    Több, mint 11 hónapja együtt vagyok a barátommal, 3 évvel idősebb, mint én. Történt már köztünk olyan dolog is. Tudom, 11 hónap még nem túl sok, de ha megnézed a legtöbb párkapcsolatot ebben a korban, nemigazán találnál hasonló hosszúságú együttlétet. A legtöbben tényleg csak arra hajtanak, hogy minél hamarabb meglegyen nekik a lány, aztán dobják, de nálunk nem így van. Különben már rég magányos lennék :D
    Szerintem egy romantikus este nem zárja ki, hogy a végén ne történjen semmi.
    Ez viszont csak az én véleményem.
  • gabber_saviola
    #58
    :DSDDSSSSSSSSSADDDDDDDDddddd
  • schrank
    #57
    te meg ne rendezz itt féltékenységi jelenetet tudd meg köztünk örökre vége mindennek
  • Tufa
    #56
    és igaza van...
  • bens
    #55
  • Borg
    #54
    Azért itt elég rendes fogalomzavar van. Te ugyanis nem romantikus, hanem erotikus estét tervezel a fiúddal.
    Ha meg mégis azt terveznéd, amire a topikot nevezted, akkor ott a tévedés, hogy (főleg a te korosztályodban) a fiuk 90%-a azért mondja, hogy szereti a romantikát, hogy minél előbb rá tudja tenni a kezét a csajra. A romantika kb eddig is tart náluk, mivel fogalmuk sincs mi az, és ha lenne sem állna érdekükben. A csajozás itt még kimerül abban, hogy jó megjelenésű női egyeddel vághassanak fel a haverok előtt, illetve koraérett egyedeknél kezdetleges szexuális kapcsolatot létesítsenek. Akár tetszik akár nem, a fiúk gondolkodása ennél sokkal gyakorlatiasabb...
    Szal most akkor mivel is akarsz kedveskedni neki?

    Ilyenkor merül fel bennem mindig, hogy nem kéne e már átalános iskolában naivitás ellen is órákat tartani. Vagy tényleg gyerekzárat az internetre...
    A topik által elért 2 dolog max az, hogy Ákoska... SZERK: ennyire keményen őszinte azért nem akartam lenni :P
  • Nicci
    #53
    Ez jó :)
  • Nicci
    #52
    Na akkor remélem mindenki látott, aki szeretett volna.
    Most megyek suliba, s este lesz a nagy este vagy mi :D
    remélem sikerül!
    Köszi mindent
  • CSOCSO
    #51
    valentin napon csinaltam vacsit.. betettem a tv ele az ebedlo asztalt.. szepen megteritettem. gyertyak, virag, pezsgo... leultettem a dragamat majd bekapcsoltam a tv-t... vettem DVD-n digitalis kandallot:D vegulis poennak indult mivel megigertemneki hogy egyszer lesz kandalloja..persze ott ahol lakik nem lehet.. de vegulis imponalt neki a humorom.. nomeg tenyleg aranyos volt pattogo tuz mellett enni... meg ha csak digitalis volt..
  • gabber_saviola
    #50
    ne játszd túl a szereped, kérlek :P
  • schrank
    #49
    hmmm ilyen vállak és nincsenek összeharapdálva
  • schrank
    #48
    most miért baszogatod el lett mondva hogy szerelő nem pedig plasztikai sebész
  • Nicci
    #47
    felrakom mindjárt, de fekszek is.
    tekike.tvn.hu
  • Geeryy
    #46
    /off
    hallod megneztem en is .. ez vmi torz ? hol van a fule? meg milyen homloka van uristen... azt hiszem rosszul fogk aludni
    /on
  • schrank
    #45
    beírtam a google-ba hogy Nicci és az első kép amit kidobott több mint kiábrándító persze csak vicceltem valószínűleg nem te vagy a fotón de mire visszaültem a géphez letörölted magad
  • schrank
    #44
    a barátokköztben látnak ilyen fasságokat onnan tanulják ezt a sok szart
  • Shortstop
    #43
    GYEREKZÁRAT AZ INTERNETRE!!
  • Nicci
    #42
    :)
  • Bandee1987
    #41
    na, ha ettől nem indul be, akkor semmitől
  • Nicci
    #40
    vagy van még aki szeretné megnézni?
  • Nicci
    #39
    törlöm mostmár jó?
  • Nicci
    #38
    hát ez van :)
  • Akos 001
    #37
    :D
    szerelőkisasszony:P
  • Akos 001
    #36
    thx,mindjárt megnézem....
  • Akos 001
    #35
    Vegas,hagysz:D
  • Dying Soul
    #34
    Épp a gépet szedted szét? :D
  • Nicci
    #33
    http://tekike.tvn.hu ezen belül a rajzaim-ban lesz
  • Vegas
    #32
    lol maki D:
  • Nicci
    #31
    ja, beszámolok :)
  • SeLFisCH
    #30
    Majd niki beszámol mien eredménnyle járt , ugye?
  • Akos 001
    #29
    Katt a logomra:)

    --> [email protected] -köszönöm:DD
  • bens
    #28
    hát sztem az eccerűség kedvéért (h ne kelljen mindenkinek külön), rakd fel ide...
  • Nicci
    #27
    na és hova gondoltad?