14
  • Darth Sith
    #14
    "gyengébbik nem képviselői kevesebb érdeklődést mutattak ez iránt."
    nah és manapság? kb annyival több hogy minden csaj MSN-zik.. Hát ez hatalmas világháló felhasználás.
  • Champ
    #13
    Ki az a szerencsétlen balfasz, aki ilyen felmérésekre ad ki pénzt???
  • rudiking
    #12
    fontos téma!eddig aszittem az sg komolyabb, mint hogy a hírlevélben ez legyen a vezércikk!
  • Tinman #11
    "Nők és informatika"

    Alcímnek én ezt írtam volna: -A tökéletes paradoxon.
  • Roli
    #10
    Haverommal megtörtént, pedig nem most kezdte a játékot,igaz utána 4szer visszaadta azt az egy vereséget. Egyébként amelyik lányt, nőt érdekli az informatika, az úgyis fog vele foglalkozni, akit nem azt nem. Sokuk fél tőle, nem tudom miért, a szgépet valami misztikus kiismerhetetlen doboznak tartják. Szerencsére ismerek két lányt aki nagyon ügyes, maguktól is nagyon sok mindent megcsinálnak, hát még akkor mikor csak elmondja nekik valaki. Pontosan úgy csinálják meg ahogyan kell. Igen ők kivételek, de ha mindenki értene a gépekhez férfi, nő - mert ugye az erősebbik nem tagjai közül sem mindenki tudja mit csináljon ha pl feljön egy ismeretlen ablak még akkor sem ha magyar nyelven írja ki a problémát - akor minek kellenének informatiusok? Legjobb, ha mindenki azzal foglalkozik ami érdekli és szereti csinálni, én személy szerint maradok a szgépeknél :D
  • craesh
    #9
    már igy is eléggé elnöiesedett a világ, már csak az kéne, hogy még a végén neten quake3-ba egy csaj verjen meg... hová haladunk kérem
  • ffxi
    #8
    Nem értem, h ez miért témá. Ez olyan mint anno legyen kettősállampolgárság a határontúli magyaroknak?
  • sonicXX
    #7
    A nők morcosan olyan édik (néha - néha meg nem).
  • gakoska
    #6
    Tök fölöslegesek ezek a felmérérsek, meg a nők folyamatos egyenlőségmániája is baromság. Nem tudják felfogni, hogy a két nem különböző, más, se nem jobb, se nem rosszabb egyik a másiknál. A férfiak nagy része tudja ezt, csak poénból szívatja a nőket a felsőbbrendűséggel, ők meg felhúzzák magukat rajta... világméretekben :)
  • Béla bácsi
    #5
    Nem tudom milyen egyensúlynak kéne megvalósulnia, kicsit erőltetett az egész téma. Aki használja a netet, az használja arra, amire, aki meg nem az nem. Mi itt a probléma?
  • Munch
    #4
    Ettől leszünk mi idegroncsok. Hülye nők számítógépeit kell javítgatni...
    Rohadjon el az összes MSN szmájli!
  • HUNIgor
    #3
    Egyszer már volt erról szó itt. Akkor valaki linkelt egy címet ahol egy néni ciciben szerelt számítógépet. Na az tetszett!!
  • assdf
    #2
    Most megállapitották azt ami sztem egyébként is nyilvánvaló volt
  • nxfn
    #1
    huá, érdektelenség :|