16212
Battlefield 2142
  • papo21
    #12481
    a razor1911 et
  • Pate
    #12480
    mit érdemlek meg ?
  • Cugel
    #12479
    Nagyon köszönöm az infót, az oldal is igényes, gratulálok!

    Esetleg valami magyarosítás nincs véletlenül a 2142-höz?

    C
  • Cugel
    #12478
  • liquivent
    #12477
    Íme egy leírás: (by adamban)

    Szállítható személyek száma: 2
    Elsődleges fegyver: teleobjektíves célzórendszerrel felszerelt ágyú
    Másodlagos fegyver: gyalogság- és légelhárító gépfegyver
    Védelmi rendszer: aktív védelem

    A korszerű lebegő technológiával felszerelt Type 32 Nekomata Lebegő Tank az egyik legújabb fejlesztésű páncélos, amely egyedülálló mozgékonysággal rendelkezik bármely terepviszonyok között. Az A-8 Tigrishez hasonlóan a Nekomatát az NxRA technológiával készült páncélzattal és aktív védelmi rendszerrel látták el a nagy erejű levegő-föld rakéták ellen. A vezető által irányított ágyújával és a lövész által kezelt sorozatlövő gépfegyverével a Nekomata szintén egyenrangú társa az A-8 Tigrisnek a támadási képességek terén.
    Ez a tank lebeg, így ellentétben a BF2 tankjaival ellenálló a gödrök és a felszín más egyenetlenségeivel szemben.
    A Nekomata lövegtornya rögzített, nem mozgatható anélkül, hogy az egész jármű ne fordulna el. Úgy mozog, mint egy gyalogos, tud oldalazni, amely sorlövések és a hátsó traktus védelme szempontjából fontos. A csata hevében az aktív védelmi rendszere óvhatja meg a sérüléstől.

    További hasznos infókat találhatsz a járművekről és a játékkal kapcsolatban magyarul a weblapunkon
  • Cugel
    #12476
    Mert nekem nem mozog, csak egy nagyon kis tartományban felfelé: kb. 15 fok lehet...

    Ez akkor bill. kiosztás probléma lehet.

    De semmi más járművel nincs ilyen gond, ez viszont kizárja a bill. problémát...
    Akkor, mi lehet?
  • czky
    #12475
    Fel-le már miért ne mozogna (egérrel)?
  • Cugel
    #12474
    Az Operation Flaspointban elég jó tankos hírében álltam, , általában az Orosz oldalon /tudom ez nem az a játék/, de ezt valahogy nem bírom megszokni...

    Egyébként fel, és le sem mozog?
    Mert nálam nem...

    C
  • czky
    #12473
    Ha megtanulod használni rájössz, hogy ez a jobbik tank! :)
  • Cugel
    #12472
    Odaheggesztették, biztos... :)

    Kár, hogy minden modern tanknak alapja, a girostabis löveg...

    De legalább, hiba nem az én készülékembn van...

    Köszönöm szépen!

    C

  • AdambanHun
    #12471
    Az senkinek nem forog. Attól tartok, ezzel meg kell tanulnod együttélni.
  • AdambanHun
    #12470
    single player fun video
  • Cugel
    #12469
    Sziasztok!

    Lehet, hogy lámaság, de miért van az, hogy az "orosz" tanknak nem forog a tornya??
    Együtt nozog a tankkal, ha egyedül vagyok benne, és nagyon nehéz így játszani...
    Az "Ami" tanknak külön tudom az egérrel irnyítani a tornyá, magát a tankot meg a bill.-el.
    Az 1.50-es patch+a Northern Srike van fenn...
    Lehet, hogy csak egyszerű bill. kiosztás probéma?

    Azonban már próbáltam mindenfélét átállítani, de a nem sikerül...

    Előre is köszönöm!

    C
  • liquivent
    #12468
    meg is érdemled...
  • Pate
    #12467
    razor1911 et töltöm csak lan meg single van benne
  • Pate
    #12466
    má próbáltam elég gagyi volt, de én nem neten akaok vala jásszani hanem lan-on( a netem elég lassú )
  • o0Sagem0o
    #12465
    de próbáld ki a demót, szép nem lesz az biztos, de lehet, hogy megbírkozik vele a géped. A memo még csak-csak de a VGA nagyon kevés hozzá, és a proci sem túl bika.
  • o0Sagem0o
    #12464
    hááááát, nem nagyon..
  • Pate
    #12463
    menne ezen a gépen?és hogy ?
    CPU intel 2,6Ghz (celeron)
    Connect 3d radeon 9600 128Mb
    1,5GB DDR RAM
    Vista Ultimate 32bit
  • Santacla
    #12462
    De kis a tököm sorsolja ki hogy kik legyenek egy csoportba??? Vagy ez a része hogy működik? Jó persze, kis magyar valóság hogy mindig a legnagyobb lekvárba tesznek minket...
  • F1rstK1ng
    #12461
    haha ezt azért mondod mert nem ismered a csapatokat..., és nem vagy benne. Ugyanez volt fél éve, hidd el nekem, mi vagyunk a töltelék csapat, nem így kellett volna lennie ennyi
  • zee21
    #12460
    így ne állj hozzá egy nemzetközi bajnoksághoz légyszives!!! akkor inkább ne is induljatok.....
  • zee21
    #12459
    max 4 katonája lehet valakinek TELÁMA
  • F1rstK1ng
    #12458
    http://www.esl.eu/eu/bf2142/infantry/news/59691/

    Megint a halálcsoportba kerültünk, ugyanúgy, mint fél éve cb-n, szóval semmi remény továbbjutni ismét, mindenhol kibasznak a magyarral, jellemző különben...
  • RoboGoD
    #12457
    Csak azzal amit beregisztrált. De ha megvan, akkor megváltoztatható.
  • o0Sagem0o
    #12456
    van jelszó emlékeztető, a login névhez a regelt mail címét kell megadni és arra kapja meg a nevet, a passhoz, pedig a nevet kell majd megadnia.
  • H2
    #12455
    576kbájtban 3990.- A pólusban már elfogyott.
  • Cugel
    #12454
    Köszönöm!

    Sajna nem tudja a loginját/passwordjét.

    Akkor én nem is tudom majd használni?

    C
  • o0Sagem0o
    #12453
    csak ha nagyon-nagyon olcsón kapod a használt Bf-et akkor érdemes megvenni (1 max 2K) e hó 9-től 4K lesz újonnan.

    Az Acc (cd kulcshoz rendelt login/pass) az marad 1ébként, de saját katonát, saját névvel kreálhatsz amennyit akarsz.
  • Cugel
    #12452
    Sziasztok!

    Vennék egy használt, de eredeti dobozos 2142-őt.

    A kérdésem az lenne, hogy csak az ő, mármint aki eladja, accountjával fogok tudni játszani, vagy egyszerűen enged új profilt kreálni a szerver?

    Az nem lehet gond, hogy minden egyes eredeti játékhoz külön cd kulcs van, és ehhez már ő felhasználta, sőt csinált egy saját accountot is, de mivel már régen nem játszott, elfelejtette a nevé, password-öt...

    Enek ellenére nálam működni fog szerintetek?

    Előre is köszönöm, és bocsánat, ha butaságokat kérdeztem...

    Üdv:

    C
  • liquivent
    #12451
    Elnézést azoktól, akik miattam mentek el a szerverről ma. (pl. H2, Adamban), csak azért kezdtem el ölni a saját csapatomat, mert elszállt az agyam a sok baromtól és nem néztem utána, hogy kit ölök.
    Azon durrant el az agyam, hogy állandóan a sajátjaim öltek meg. Volt 1 pontom és 8 halálom. Amikor meg titánt akartam robbantani, akkor hiába szól az ember, hogy állajanak el onnan, nem mentek el és ugye ilyenkor teamdamage-t ad, és ekkor lett elegem, utána már direkt csináltam.
    Mégegyszer elnézést...
  • zee21
    #12450
    most nem? mindig tolom a taktikot de szédszéledtek mint a részeg juhász nyája.....
  • o0Sagem0o
    #12449
    azért szeretünk, mert mindig van valami értékes taktikai tanácsod (el kell bújni)! ;D
  • zee21
    #12448
    jovanmááá amikor én voltam lent a földön engem egyszer nem ölt meg (el kell bújni)
  • raykrepsz
    #12447
    Vazeg Zee, de a többi 15-16× Papo szarrá bombáz minket a levegőből....
  • AdambanHun
    #12446
    Hát... link
  • F1rstK1ng
    #12445
    omfg...
  • Szoki333
    #12444
    engem ez a bad company a team fortess-re emlékeztet, és azt nagyon nem birtam..
    RoboGod! a használati utasitásban, a 31.oldalon vannak a portok!(ha deluxe edition-t vettél)
  • AdambanHun
    #12443
    Akarom mondani: negyedik
  • AdambanHun
    #12442
    kő, papír, olló - harmadik videó link