16212
Battlefield 2142
  • Tower Guard
    #15892
    Egyébként, a faq-ban leírtak már nem érvényesek a razoros verzióra 1.5-ös patchel? Havernál próbáltam megoldani, neki razoros van, mondom majd segítek neki, de akárhogy próbáltuk nemjó. Nem jön be nála az az előugró ablak hogy offline csak a neve, entert nyomunk de kiírja hogy kell password, akkor régebben próbált regelni lett valami pass-ja beírtuk, de invalid cd keyt ír ki persze. De nem értem az offline mód miért nem jön be neki. Valaki tudna segíteni?
  • liquivent
    #15891
    A szervert átállítottam (tesztüzemű) Bad Company 2 -re!

    Nyugodtan lehet tesztelni!

  • Carloska
    #15890
    Vegyetek fel Bc2ben ha játszotok köszi :)
  • Tower Guard
    #15889
    Köszönöm a választ.
  • JohnConnor
    #15888
    Nem jelent még meg, és nagyon információ sincs róla, hogy mikor akarják kiadni. Az NS már benne lesz automatikusan
  • Tower Guard
    #15887
    A BF 2142 1.51-es patch-e megjelent már egyáltalán? Úgy tudom benne lesz a Northern Strike kiegészités, nem kéne külön megvenni...
  • 19daN94
    #15886
    Már megvan oldva
  • 19daN94
    #15885
    Nem tudok belépni a nevemmel a Bf2142-be... már 10szer probálkoztam de nem csinált semmit, persze a másik felhasználóval (tesómé) betudtam lépni .. Mi lehet a baj? Karbantartás?
  • Hans von Luck
    #15884
    Hali. Hiába van frissítve a PunkBuster, állandóan ledobálnak a szerverek (nem csak egy, mind)...csak annyi van írvan -Punkbuster- indoklás nincs...valakinek esetleg ugyenez?

    Gonoltam a BC2-ig tolom ezzel, de nem jön össze...

    Ja a Game eredeti, patchelve...
    Előre is köszi...
  • zeoos
    #15883
    Anyagmegmaradas torvenye alapjan mar keszul a program, hogy atirodjon hozzam
  • RoboGoD
    #15882
    Meg fognak maradni a pontok/érmek a végleges verzióra a BC2-ben?
  • 19daN94
    #15881
    Vágom. Az egyik körben eszméletlen lámák voltak a csapattársaim , meg az ellen is... Only knife rules! Erre snipereztek , gránátot dobtak , walkerrel killeztek , de hát igy is első voltam . Többé oda nem megyek ...
  • darkman1
    #15880
    A másik véglet az, amikor 3szor belebököd és nem hajlandó meghalni az ellen. Ja és hallod hogy sercen az a szr kés, csak úgydönt a játék, h ahol eltalálod őt, az nem halálos pont
  • 19daN94
    #15879
    értem ,köszi
  • bakvarnyu
    #15878
    valószínűleg késett a szerver
  • 19daN94
    #15877
    Hozzátenném hogy nem vagyok kezdő , csak kicsit furálom.
  • 19daN94
    #15876
    Hellotok! Azt szeretném kérdezni hogy milyen kés ez , a Bj-2 combat knife hogy kb 10 méterről letudok szúrni 1 csávót , mert kicsit furáltam hogy előttem vagy 8 méterre volt 1 PAC ellenség azt simán leszúrtam ..
  • bakvarnyu
    #15875
    ja bocs összekevertelek a commander-rel
  • bakvarnyu
    #15874
    fogadjunk szórtad az orbitális csapást
  • darkman1
    #15873
    Azé lehet ebben a játékban is jó score per minute-t csinálni

    Katt
  • darkman1
    #15872
    Külön számol a játék egy "harcpontot" (combat score) és külön egy karrier pontot. Utóbbiba tartoznak a ribbonok, medálok, pinek és ezér a pontért jár az unlock is. Egy ilyen kitüntetésfélét kaptál Te is valszeg, a BFHQ-ba megtudod nézni.
  • bakvarnyu
    #15871
    Itt teljessen más a pontrendszer mint a BF2-be. A végén kapsz bónusz pontokat, akkor is ha nem mész parancsnoknak. Mondom, több mint 500 pontot adott a statomhoz. Pedig 60-nál többet nem szereztem.
  • darkman1
    #15870
    Hiába vagy a végén commander, csak abban az időben duplázódik a pontod amikor parancsnok voltál (és nyertél). Legalábbis szvsz.
    Én ugyan csak a tört bf2vel játszottam, de ott mintha mindegy lett volna, h mikor állt be az ember commandernek, ha nyert a csapat dupla pont járt.
  • bakvarnyu
    #15869
    Hát érdekes ez a játék, tegnap egyik körbe szereztem kb 60 pontot (persze assault voltam, a végén meg parancsnok) és befejezéskor adott még valami 500 pont bónuszt
  • JohnConnor
    #15868
    Akkor még nem pörögtél igazán! :)
  • TweaX
    #15867
    deh bf2-ben 1 kill=2 pont, tehát már csak ezért is lehet több pontod bf2-ben
  • Matthew Baker
    #15866
    Én is kevesebb pontot szoktam szerezni ebben a játékban mint a BF2-ben de a legalacsonyabb szint az a BFV ott nincs se medic se parancsnok stb. ott van fegyver meg zászló meg járművek oszt tedd a dolgod! Mondjuk ebben a játékban körönként 20-30pont az annyira nem rossz SZVSZ!
  • zeoos
    #15865
    Sok fajta pont van ... olesert ... elesztesert ... eu.csomag adasert ... loszeradasert ... javitasert ... zaszlo szerzesert ... olesben segedkezesert ... robbantasert ... parancsnoki utasitas betartasaert.
    Na szoval ha ezekbol nem szedsz ossze eleg pontot, akkor nincs tanacsom.
  • bakvarnyu
    #15864
    Hogy lehet ebbe sok pontot szerezni? Ritkán játszok vele és egy körbe 20-30 pontnál több sose jön össze. Bf2-be valahogy jobban megy.
  • zeoos
    #15863
    Petye-petye ... hutlenek vagytok! ... (nahh gyere 2142 - jacccunk egy kicsit)
  • JohnConnor
    #15862
    A kedves IJÉ GAMESz tehet róla, hogy nincs jó 1,5 éve új PATCH. Tele az egész játék csalókkal, minden szerver laggol, és nincsen új pálya. A temetés gyakorlatilag fél évvel az 1.5-ös PATCH-t követően volt!
  • Carloska
    #15861
    hát temetés szép voltt jó voltt sokáig szeretük de lejárt az ideje

    nem bírnék bcr2ől váltani eddigi legjobb battlefield
  • zeoos
    #15860
    innye de kezd itt megpunnyadni a hangulat
  • Akeritius
    #15859
    Sziasztok! 2142Deluxe verzióval Win732 esetére tudna nekem valaki egy telepítési útmutatót? Akárhogyan próbálom minden esetben kifagy a menüben. (bf2142.exe működése leállt) Köszi!
  • Carloska
    #15858
    mondjuk mostanra már 10 van fentről és +1 vagy 2 pin jól bekedztem és még hol van mire kijöna a game
  • Carloska
    #15857
    lassan gyülnek a pacsnijaim a 500 lightmachine killhez is már csak 32 kell :D


  • De8Vent
    #15856
    egyetlen egy van nekem a shotgun + elvileg, de most pontosan nem tudom mire akarsz célozni mond bővebben
  • RoboGoD
    #15855
    És spec2 honnan van néhány embernek? Neked van?
  • De8Vent
    #15854
    az f betű-vel tudsz dobni granyót:)
  • RoboGoD
    #15853
    Megmondaná valaki, hogy a BC2-ben a specializáció 2 hogyan használható? Nekem mindent csak az 1-ben enged választani, de killcamban láttam, hogy van akinek van spec2 is. Még gránátom sincs, de 11-es vagyok. Köszi.