16212
Battlefield 2142
  • CopyKing92
    #13045
    nekemmá kb 100-200 egyedi dögcédulmvan mégsincs rajta..
  • Ben007
    #13044
    hogy érted azt hogy egyedi
  • pityu1973
    #13043
    A dögcédulás kést 50 vagy 100 egyedi dögcédula után kapod a késedre mindegy melyik oldalon vagy mindkét oldalnak ugyan az a kése.
  • CopyKing92
    #13042
    Ben az Dögcédula és csak az Eggyik Factions nak van ien kése. asszem a PAC nak.
  • hendrichharcos
    #13041
    Csak nehogy izomlázat kapj mire körbeérsz
    Nekem is megvan eredetiben az összes BF de neten csak ezt tolom - ez fogott meg!Igaz sokszor csak a méreg van vele mert mindig van valami nyűgje - néha már össze is törném az egészet , de azért csak játszok tovább
  • Hans von Luck
    #13040
    Egy jótanács: félévente nemárt kifújatni sürített levegövel. Hidd el jobb mint a porszívó... nálunk kb. 270,- Sk-ért lehet venni(kb. 2000,- Ft), nekem kitart félévig mert tobbszor szoktam kifújatni...
  • Ati810
    #13039
    Hello.
    Én letöltöttem a játékot de nemvolt hozzá crack.
    Ha valaki tudna esetleg segíteni azt nagyon megköszönném.
  • Hans von Luck
    #13038
    Köszönöm, rendes vagy...megpróbálom, háhtha
  • RoboGoD
    #13037
    Ma délelőtt megállt a gépem. Kiporszívóztam és megint hasít. Vastagon volt benne a por...
  • RoboGoD
    #13036
    Én anno nem kaptam unlockot.
  • liquivent
    #13035
    EZEN AZ OLDALON lehetett regisztrálni a veterán programba, de ha minden igaz, akkor ez a lehetőség lezárult már.
    Bár pIIrash elmondása szerint neki kb fél éve még sikerült...amikor másnak már nem.
    Elviekben ugyanazt a ea account nevet kell megadnod, mint a bf2-ben volt, vagy valami ilyesmi, aztán amikor belépsz a 2142-be, akkor üdvözöl, mint veterán katonát és kapsz egyből egy bónusz unlockot is...
    De olvasd végig, ami ott van és próbáld meg, hátha...
  • Hans von Luck
    #13034
    Hali. Lehet hogy már sokan kérdezték, de hogy lehet beállítani hogy a nick mellett ott legyen az a 2-es szám-hogy BF2-es veteránnak számítson az ember?
    Megvan az osszes BF2 játék eredetiben...ha jol emlékszem be is regisztráltam azokat is...koszi
  • kolbi870315
    #13033

    ilyen haz kell nektek.
  • liquivent
    #13032
    v2.


  • liquivent
    #13031
    Az Én hűtésem...van még két darab 12cm -es venti, ami nem látszik a vinyóknál...

  • kolbi870315
    #13030
    te vagy az en emberem:)
    adsz egy linket vagy szamot?
  • Alien69
    #13029
    Nem rossz a házam, elöl-hátul is van venti, de egyszerűen tulzsúfolt lett, szerintem. Amúgy a táp megfelelő a célnak, chieftech. :)
  • Alien69
    #13028
    Látod látod? Van Magyar ügyfélszolgálat, biza. Telefonos is! :-)
  • kolbi870315
    #13027
    van lalunk EA ugyfelszolgalat?
  • RoboGoD
    #13026
    Nekem 3 venti hely van, és a szemközti oldalon pedig rácsos, hogy a levegő távozni tudjon. No meg az is lényeges, hogy ezekben a házakban van egy normális táp is, ami sok fogyasztónál kritikus pont lehet, ha stabil a fesz miatta.
  • Alien69
    #13025
    Upsz, HDD az, nem HD. :-)))
  • Alien69
    #13024
    VAN HD venti, de az csak 3 wincsit terít be. Ezen kívül van a dvd író felett is, aránylag zártan, és az nem melegszik annyira, mint ez. De, több helyen megnyitottam a házat, és vannak még ventijeim, majd kiokoskodom a hűtést. :DDD
  • RoboGoD
    #13023
    Én vennék a helyedben egy profi házat (nekem Chieftec van), amiben a hdd-k külön vannak és van hely berakni hdd ventit. (Mint nekem van)
  • RoboGoD
    #13022
    Tudom, te sosem látszol a fotókon, mert az a nagy állat testőröd mindíg eltakar. De a következő talin benézek mögé...
  • RoboGoD
    #13021
    Na, má megin egy Master szerver hacker...
  • RoboGoD
    #13020
    Köszike. Majdnem olyan jó lett a K/D-m a körben mint gyalog. Nem, amúgy télleg király volt. Főleg a folyamatos navigáció miatt. Már értem miért vannak a mesterlövészek is párban a valóságban.
  • RoboGoD
    #13019
    Késejjé sokat wazze.
  • RoboGoD
    #13018
    Késejjé sokat wazze.
  • Alien69
    #13017
    Mivel abba hagytam, kb egy évig (mondjuk, de mindegy a pontos idő), én is gondba voltam. Valahogy nem találtam el a felh. nevet, és jelszót. De, felhívtam az EA ügyfélszolgálatot, és azt mondták, hogy accot nem tudnak törölni. Persze, gondolom ha olyan indok van, igen, de csak úgy, nem. :-)
    Az most más kérdés, hogy ettől még úúútálom az EA games-t.
  • kolbi870315
    #13016
    EA meg mindig bekaphatja...nem tud ertelmes valaszt adni miert nem mukodik az accom.....
  • Alien69
    #13015
    Szinvonalad kb alsó tagozat.
  • Alien69
    #13014
    Köszi, az megvan! :-) Walszeg, hűtési gondok. A wincsi eléggé zárt helyen van, már csak ott volt hely, ez asszem a 6. a házikóban. Most oldallap nélkül megfelelőek a körülmények majdnem, még kicsit így is melegebb, mint a többi. A másik meg, valszeg a procc hűtője meglazulhatott kicsit. Most a helyén lehet, de vettem pasztát, hétvégén asszem lekapom a hűtőt, és lehet, vissza rakom a régit. Ez az Asus egy kutyagumi.
  • zee21
    #13013
    jovan mindja énis belinkelem a statomat azt majd jol nem fogtok tudni aludni 2 hétig!!!
  • liquivent
    #13012
    Robogod: Én voltam az, aki a hátán cipelt silóról silóra a páéyán és írtottad az ellent...jó kis K/D -t hoztunk neked össze...
  • Ben007
    #13011
    () hogy lehet billétás kést szerezni lehet hogy nem így hívják de szerintem tudjátok miről beszélek
  • spacecrony
    #13010
  • F1rstK1ng
    #13009
    sry
  • papo21
    #13008


    én ezt értem eddig elllll
  • CopyKing92
    #13007
    Jáccá/Matyizzá/Füvezzé ez nem a képfeltöltö oldal.
  • hendrichharcos
    #13006
    Elért valamit - ami nem semmi!!..De utána azt is írtam , hogy az egész HTWés csapat akik voltak mind messze a legtöbbet érték el - mint sokunk soha nem fog!! Alien-Zoli-Ansell-Hentes-a nem teljesség igényével!!
    De a silós rész tetszik