16212
Battlefield 2142
  • Ben007
    #13326
    valamelyik nagyon keves ember ha szépen megkérem csinál nekem avatart??
  • Mészáros Tomi
    #13325
    Nem mondtam h nincs igaza.
    Akkor karácsonyra új proci.
    Köszi a segítséget mindenkitől.
  • bakvarnyu
    #13324
    Pedig igaza van mert tényleg kevés a géped neki. Az meg egy vicc, hogy azzal
    példálózól a BF1942 milyen jól megy:) egy 7 éves játék :)
  • darkman1
    #13323
    A conquest fut normálisan? Titánoson se mindegy hogyhova mész, mer ha egymás mellé be van húzva a két titán, akkor legtöbbünknek szaggat valamennyire. Főleg ha már 40en vannak rajta...
    Pinged nézted már? nekem mostanába ettöl laggol szinte minden szerver


    Remélem nem Supersix a másik neved egyébként itt a fórumon, mer ha igen akkor hülye vicc volt Tesókám!
  • RoboGoD
    #13322
    Egyértelműen a cerkád kevés ide. Még a 2 magos procik is laggolnak a 64-es titános pályákon a titánon. Erre egyértelmű bizonyíték, hogy amikor messzire mész a tömegtől, akkor működik. Mert olyankor nem dolgozik annyira a proci. Hogy miért kell a procinak dolgozni annyira, ne kérdezd. De ezért van az egész. Próbálhatsz egy win újrahúzást, videodriver variálást, de szerintem ez lesz a vége: karácsonyra megleped magad egy új procival, alaplappal, (memóriával). Boldog Karácsonyt (Mindenkinek)! Na idén én lettem az első valszeg.
  • zee21
    #13321
    ray elmész te is :D:D legalabb probalok valamit "segíteni" igaz hogy nagy darba fos az amit mondok de valami :D
  • raykrepsz
    #13320
    "szerintem win reinstall aztan ha ugyis szar akkor proci csere..... ha ugyis akkor proci csere amugyse ártott aztan majd valaki megoldja "

    Zee ez a mondatod mindent vitt
  • Mészáros Tomi
    #13319
    *4+on
  • Mészáros Tomi
    #13318
    0-4ig vagyunk, megy rendesen...
    2en vagyunk szaggat.
  • zee21
    #13317
    Szerintem ez egy win reinstall resz nem akarlak elszomorítani.....
    de ilyen nincs hogy csak azert mert gyengébb a procid hol nem szaggat hol laggol hol nem.....
    igen szar az EA ugy ahogy van de ez azért durva.....
    szerintem win reinstall aztan ha ugyis szar akkor proci csere..... ha ugyis akkor proci csere amugyse ártott aztan majd valaki megoldja
  • spacecrony
    #13316
    Nekem egy féldeci
  • liquivent
    #13315
    ne bassz, Én sokáig 800x600-ban toltam, most hogy van egy kicsit "jobb" videókártáym, most tolom 1440x900-ban és nem csúnya, pedig levettem a legtöbb grafikai csicsát, hogy jobban lássam a dolgokat. eddig csili-vili volt és perzse szép, de sokkal játszhatóbb így most...nyugodtan vedd le a felbontást 1024-re, és ne menj 32-esnél nagyobb szeróra, mi sem megyünk, főleg ha az titán, és ezért nem nagyobb a magyar szerver sem, mert a nagyobb szerveren nagyobb az esély a laggolásra.
    és egy tanács, ha kérdezel és valaki javasol valamit, ne legyél már megsértve minden egyes alkalommal
  • liquivent
    #13314
    sztem valamit rosszul csináltál...ilyen nem lehetséges.
    valami mindig van, nézd meg jobban. :)
  • Jim Morrison
    #13313
    nekem például fél centi :D
  • spacecrony
    #13312
    Mekkora a pinged ?
  • H2
    #13311
    Battlefield 2142 System Requirements: (Minimum)

    * Windows® XP (SP2)
    * Pentium® 4 or AMD Athlon 1.7 GHz processor or faster
    * 512 MB RAM minimum
    * 2.2 GB free Hard Disk Space
    * DirectX 9.0c compatible video card, 128MB+ Memory & Pixel Shader 2.0 support
    * Windows compatible sound card - DirectX 9.0c compatible.
    * Internet connection
  • Mészáros Tomi
    #13310
    22 colon randa az 1024, és ha 40playernél 800×600ban is akad akkor vmi szar
  • H2
    #13309
    1024x ben kéne tolni töki, még ha 2008at írunk akkor is!
  • H2
    #13308
    Köszi és bocs!

    Rég játszottam a játékkal, próbálok ráhangolódni!
  • Mészáros Tomi
    #13307
    Amúgy eltekintve kedves barátunk igen szellemes és jól kidolgozott beszólásától, minimumra vettem minden egyes szart... Akkor bementem egy 3fős szeróba úgy, h 1600×1200on, magas felbontáson voltam és ment jól... Utána gó 40fős akad mint az állat ^^
  • Mészáros Tomi
    #13306
    Akkor tekintettel az előző beszélgetésünkre, erre nem írnék semmit...
  • H2
    #13305
    Sziasztok lenne egy kérdésem....

    Feltelepítettem a Battlefield 2142-t és megy! Szinte hihetetlen! Semmi akadás, tök jól fut, nem laggol! Sztetek mi lehet a probléma?

    A válaszokat előre is köszönöm.

    ui Ja és nem fa-pcm van
  • o0Sagem0o
    #13304
    szerintem a processzor lesz a lúdas, ez sajnos nagyon kevés a játékhoz, Single az más mint az "éles" szerverek..grafikai beállításokat rendesen belőtted (kis felbontás, extrákat leszedni stb.)?
  • Mészáros Tomi
    #13303
    *+ Ha elmek a tömegből a pálya másik felére, jó lesz, szerintem biztos h vmit a neten kéne állítani.
  • Mészáros Tomi
    #13302
    vga: ATI Sapphire HD 3650.
    ram: 1gb.
    proci: Intel Celeron 2000 mhz. <-- ez talán necces lehet
    net: 1,5mb.

    BF1942-őt is toltam régebben, úgy emlékszem ottis csinált hasonlót, de ha jóltudom mindenféle kavarás nélkül egyszercsak jólett mikor beloggoltam... Bf2-őn most hangtól kezdve a grafikán át, mindent levettem a leggyengébb minőségre, de még mindíg fennáll a probléma... Tűzfalt kinyomtam, felmentem, szar.

  • raykrepsz
    #13301
    Más nagyobb gépigényű játékkal próbáltad? (pl: crysis)
    Szerintem gyenge lehet a géped. Mi a pontos configod?
    Üdv.
  • Mészáros Tomi
    #13300
    Köszi, vért izzadva kinyögtem neki 5gb.-t, felment a patch... Azután még szarakodtam a pb-vel, de végül azis megoldódott. A problémám az atomlaggal maradt, itt visszakanyarodnék a bf2-re, bár megnéztem egy olyan sg-s topicot is, de nagyot nevettem... A bf2 diszkrétebben, de összesítve ugyanezt csinálja mint a 2142... Bár nem akad a menüm, viszonylag hamar beis tölt a gém, de ahogy bentvok, megint elkezd pattogni a fegyóm, mintha folyamatosan ugrálnék... Megnéztem a single playert, ott nem akadt, tehát sztem netprobléma... Atomnetem van, nemis akad bf-en kívül semmi, vmi szar konfig van valamerre... Pls vmi tippet h merre keresgéljek. Ty!
  • RoboGoD
    #13299
    Igen, ez is EA bénaság. Kell neki vagy 10G a C drive-on, ahol a telepítéshez a temp fájlokat kitömöríti. Lehet, hogy csak 5. Nem emléxem. Takarítsd ki a temp mappát, biztos ott maradt a szemét.
  • Mészáros Tomi
    #13298
    Akkor itt zárjuk le, sry for all...
    Újabb problem lépett föl: ez bf2, de csak egy röpke kérdés ha már bennevagyunk... Feltettem a játékot, hogy megnézzem ittis szarakodik-e... Netre akartam menni, ugyebár ahhoz kell az 1.41 patch... Van egy winyóm 80gb. két részre van osztva, az egyiken van 2gb. (még van egy 200gb-s is) ... Elkezdem rakni a patchet leszopta a 2gb.-m a winyóról, holott az egész setup a 200gb-sen van, de nemtom megoldani h arra tegye... Szóval leszívta a helyem, felszabadítottam 4gb-t a winyóról... Megint elindítom, megint leszívja, így nemtom felrakni a patchet, de nemis találom azt a file-t, amivel elvégre leszívta a 6gigámat, tehát elveszett 6gb., nemtom hova, patch nincs fönt...?
  • RoboGoD
    #13297
    Te, ezek a PTD-sek (liquivent, Pityu) olyan bunkeszok, hogy még a játékban is mindig segítenek. Szóval, szerintem a Pityu beírása a PASSZ-t helyettesítette. Én a win reinstallt ajánlanám elsőre, akár. Megint nem okosság, tipp. A játék frankó, megéri összerakni valahogy a cumót. A társaság meg egyenesen király. PTD-vel együtt, akik nem mellesleg felvállalták, hogy nyomatják a zsetont, hogy legyen magyar szerver. Várunk téged is, kell a segítség mikor irtjuk a PTD-t. Én HUN4CE-s vagyok, de pont olyan szívesen játszom velük, mint ellenük. (Valamelyik nap le is árulózott az egyik klántársam, de legközelebb lebicskázom.) Szóval fel a fejjel, az EA béna, de a game jóóóóó! (Itt mindenki szopott már a BF-fel)
  • liquivent
    #13296
    Te kis diplomata.

    Tomi:Eénézést, ha ilyen érzékeny a lelked, de a harcmezőkön keményebb dolgok is el fognak hangzani voipen, vagy chat formájában. Akkor ott is csak "anyázni" fogsz vissza a másiknak a játék helyett?
  • zee21
    #13295
    jajj.....:S
    Pityu nyilvan viccnek gondolta de ha ez megsértetted a lelkedet akkor majd a respect jegyében bocsánatot kér tőled......
    Gondolom liq is viccből mondta ezt a bicskaparty -s dolgot de hát te mindenen megsértődsz......
    Én segíteni probaltam neked és nem "fenyegettelek bicskapartyval" mert tudom hogy sokak nem szeretik az efféle dolgokat.....
    De ha már páran írtuk az okosságainkat a nyálfröcsögtetésen kívül annyit vissza jelezhetnél hogy haladtál-e a problémán belül illetve sikerült megoldani,
    mert ha igen az lehet későbbiekben egy másik újonc játékosnak segítséget nyújthat =)
    Én nem írlak le tudom hogy vannak emberek akik érzékenyebbek a dolgokra illetve lehet nem mindig veszik jo néven ha már 4napja bas***kodnak egy game-el és segítség helyett pár jopofa hsz-t kap.
    Majd írd le hogy sikerült e megoldani ;)
    peace/respect
  • Ben007
    #13294
    na ez az a fajta közösség amit máshol nem találok meg
  • Mészáros Tomi
    #13293
    Szerintem pedig a kultúrált segítségnyújtás, mintsem a "vegyé új gépet wazzeg" stílust kéne előtérbe helyezni... A kultúrált párbeszéd alapja a kölcsönös tisztelet, nem pedig a "bicskapartyn úgyis megtéplek te noob"... Ide csak ennyit, jó bicskaparty-t, ott úgyis májer vagy...bye!
  • liquivent
    #13292
    Sztem pedig újoncként ebben a community-ben nem kéne beszólogatbod olyanoknak, akikről azt sem tudod, hogy kicsodák.
    A Pityu gondolom viccként írta be amit írt, hogy gépcsere, majd ha megtapasztalod az itteni légkört, majd megérted a viccet is.
    A játékkalkapcsolatos tudását pedig szintén nem kéne firtatni, előbb talán tájékozódnod kéne, mit is ért el eddig ebben a játékban, vagy hogy milyen játékos, esetleg mit tud. Nem pedig beszólogatni, ugye?
    De egy bicskapartyval elintézhetjük a magyar szerón, ha működőképes lesz a játékod...
  • zee21
    #13291
    más játéknál is csinálja ezt vagy csak bf-nél?
    mert ha másnál is akkor a kártya,ram...stb a hibas
    ha csak a bf-nél akkor javaslom vidd vissza a boltba hogy nézzék meg ott.
  • Mészáros Tomi
    #13290
    Pityu az ilyen fajta válaszok inkább a szellemi képességeidet tükrözik, mintsem a játékkal kapcsolatos tudásod...
    Megnéztem, singleben is ezt csinálja...
    A játékba mikor bejutok, kiválasztom a fegyót, a karakter meg úgy megy g a fegyver a kezében ide-oda pattog, mert folyamatos menés közben fél mp.-nként megáll a karakter...
  • spacecrony
    #13289
    Próbáld: advenced > connect to ip.
    80.64.134.74:16567
  • Ben007
    #13288
    nem sok mindent talált
  • Ben007
    #13287
    thx