16212
Battlefield 2142
  • Fenrir
    #283
    Erről van szó. Még mindig a sci-fi a legtágabb téma amiben bármit ki lehet találni.
  • Gerbill
    #282
    De ha ne Science Fictiont csináljanak akkor mit? 2.vh-s téma már alaposan ki lett vesézve, a modern hadviselés is. Ezekhez a korokhoz legfeljebb már csak új pályákat csinálhattak volna, csinálnak is booster packok formájában. Akinek ez nem tetszik az menjen bf2-zni vagy 1942-zni. SZERINTEM
  • DummyBoy
    #281
    Én már úgy várom hogy megjöjjön ... AKKORA flém lesz amihez képest a BF2 topic színtiszta információáradatnak fog majd tűnni :) Főleg ha at ET:QW-vel együtt jönnek :)
  • Mester01
    #280
    Oké én már jelentkezek is!
    Én leszek az 1 számu artista.. :D
    Akar valaki még jelentkezni?
  • JohnnySmith
    #279
    :D 1et értek :D ArmA-t 1értelmű hogy coopban visszük végig a kampányt!

    OFF picit:
    Láttam képeket az új bf2 kiegről háát van benne 1-2 heli amit kipróbálnék:D
  • Fenrir
    #278
    Addig elleszek vele amíg kijön az ArmA aztán ha véletlenül később jönne akkor is 1x megnézem bár megvenni nem hiszem, hogy megfogom.
  • mesor
    #277
    Én is nyugodt vagyok szerintem teljesen normálisan megvitattuk a dolgokat!
  • mesor
    #276
    Én meg járok ez van!
    Nem vagyunk egyformák még szerencse képzeld el milyen unalmas lenne a világ! :P

    Na de elég ebből!
    Beszélgessetek a játékról én meg csak olvasgatok.
  • Fenrir
    #275
    Én tök nyugodt vagyok csak néha nem értem egyeseket :)
  • JohnnySmith
    #274
    Nyugalom.... mi lesz ha kijön a játék :))) Majd akkor szapúlhatjuk vagy imádhatjuk együtt :) Az lesz a szép:)
  • Fenrir
    #273
    Rendben, hogy nem szereted, de miért kell ezt lépten-nyomon hangoztatnod?

    Én sem járok olyan játék topikjába az ellenvéleményemet elmondani ami nekem nem jön be.
  • mesor
    #272
    Leírhatom a véleményemet vagy nem? Gondoltam mint a bf seria egyik rajongója leírhatom a véleményemet erről a részről!
    Egyébként nem te fogod megmondani hogy hol vagyok vagy hol nem!
    A postomban semmi bántót nem írtam.

    Van olyan mint pl te is akiknek bejön ezzel nincs semmi baj. Én a magamrészéről nem nagyon szeretem a scifi-t azt kész.

  • Fenrir
    #271
    Nem értem, hogy mi a bajod a sci-fi témával. Szinte az egyik legjobb műfaj mert ebben azt találhatsz ki amit akarsz és senki sem fogja megkérdőjelezni a történelmi hűségét vagy hitelességét.Amúgy meg ha nem tetszik akkor miért vagy itt?

    Lehet, hogy másnak bejön, én példáúl szeretem a sci-fit mind könyvben, mind filmen és játékokban is.
  • Kovács legény
    #270
    ha megkuksizod figyelmesen a képet látód hogy a levegőben úszó erőd aljára 4db dupla löveget csavaroztak fel:)

    amugy alig várom már ezt a cuccot,csinálunk majd egy frankó artista videót:D
  • Mester01
    #269
    nah ez szerintem rossz lesz mert a sok idiota azt fogja csinálni hogy beleül és majd oda megy az ellen főbázisa felé és AKOR lesz majd BC,BR meg faszom tudja meg mi lesz még! :)
  • uHs Gerzson
    #268
    Meg lehet menni is vele ;)
  • Mester01
    #267
    és a Bázis alján ott van 4db Ágyu féleség! :)
  • Mester01
    #266

    Ez komoly lesz az a 2 kocsi ami hasonlit az APCre beülnek a Playerek kilövik magukat az ellenség légibázisára és föl kell robantani a reaktort ésakor lesz nagy BUMMMMM.
    Már nagyon várom a demoját! :)
  • mesor
    #265
    A probléma az hogy a játék műfajjal vagy inkább az időbeli elhelyezés ninca kibékülve sok ember. Hiába lesz jó a játék (amit alap állapotban kétlek).

    Tehát ez a sci-fi dolog az ami nem bejövős sok embernek köztük nekem sem.
  • Mester01
    #264
    Nem értem hogy miért kell basztatni ezt a játékot pedig még senki nem játszot vele!
  • TothLaci
    #263
    Battlefield játékból Scifi játék lett... Csalódás a számomra.
  • uHs Gerzson
    #262
    [URL=http://totalbf2142.filecloud.com/files/file.php?user_file_id=156642]BF 2142 Trailer #2[/URL]
  • uHs Gerzson
    #261
    Én a demot kiprobálom ennyit megteszek érte :) ha nincs demo? akor megyek BF2 modokal játszani...
  • dronkZero
    #260
    Érdekes, hogy hullámokban jönnek az egy kaptafa játékok.

    Pár éve a második világháború volt a téma, orrba-szájba jöttek az FPSek a témában, köztük BF1942. Aztán Vietnám került terítékre, kijött vagy 5 vietnámos FPS, köztük BFV. Most modern harc a téma. Jövőre meg a fjúcsörlófasz lesz divat. Beszarás.
    Az még hagyján, hogy saját ötleteik nincsenek, de miért a konkurrenciával egyszerre kell ugyanazt a témát kiválasztani? Pl BFből miért nem a második rész lett ilyen témájú, mért kellett megvárni vele ezt a quake-es cuccot?

    Na mindegy, ez kb olyan, mint a BFV volt, arra sem tért át mindenki a 42-es játékosok közül, ezt is ki lehet majd hagyni... Az tuti, hogy ezt a szart már nem tömik le a torkomon.
  • joebacsi
    #259
    4dik kép: hind és apache? :D
    nagyon megerőltették magukat a dízájnerek :)
  • uHs Gerzson
    #258






    E3 elötti interjú
  • DummyBoy
    #257
    Ehh tudom hogy "elméletileg" új játék lesz, de gondolom ugyanaz a motor, ugyanaz minden csak kicsit megturbózva ... ergó MOD kategória ...

    Én anno rengeteget ET-ztam, kiváncsi vagyok mit csinálnak a fjúcsör verziójával ... EUgyanúgy kiváncsi vagyok erre is ... de nem villanyoz fel annyira mint az elődei sajna :(
  • Cobra.
    #256
    Ez nem mod lesz, hanem külön játék (bár nem úgy néz ki :) ).
    ET-t meg majd meglátjuk.
  • DummyBoy
    #255
    Érdekes MOD lesz az tuti ... Kiváncsi vagyok labdába fog-e rúgni az Új Enemy Territory mellett ... mert szvsz nem nagyon :(
  • Cobra.
    #254
    Miért lenne gond vele, idáig is el lehetett úgy bújni, hogy csak másik sniper talált meg úgy, hogy nagyjából már tudta merre vagy.
  • Pharaoh
    #253
    Recon (felderítő): Sniper-re és Specop-ra bomlik. A spiner ruhája képes láthatatlanná tenni, bár lövéshez fel kell ezt az álcát fedni, és mozgás közben egyfajta predátor effect látszik. A Specop egyik különlegessége egy nyomjelző lövedék, mellyel ha valamit meglőnek folyamatossan látszik a térképen és nehány rakétát vonzani fog.
    Support: Medicre és Engineer-re bomlik, s lesz egy Chaser nevű aknája, melyet lerakva a közelében elhaladó járműveket követni fogja. Plusz kapunk egy kissebb repedő harci robotot, mely megtámad minden közelünkbe szédelgő ellent.

    Ez a sniper nagyon lol. Fogadok az első patch-ben kiveszik.
  • TC3
    #252
    Öregapám nézett ki így, amikor megtudta, hogy a fogsorát rászereltem a macimra:)
    Vagy nem?
  • uHs Gerzson
    #251
    Majd bf4-ben
  • Kovács legény
    #250
    Ő lenne az assault?
  • uHs Gerzson
    #249
    Unreal engine 3-al megoldható lenne szerintem..
  • Kovács legény
    #248
    ha ien lenne a játék mint az a két kép még többet is kiadnék érte,de ugysem lesz:(
  • kastil
    #247
    nem fogunk
  • uHs Gerzson
    #246
    Háttér képnek királyak lennének nagyobb verzióban, és amugyis majd 5 éven belül lehet ilyet is megélhetünk valamelyik játékban :)
  • mesor
    #245
    Második képadag utolsó két képe felejtős ilyen soha nem lesz a játékban! :)
    Amúgy ahogy nézegetem a fegyvereket meg a járműveket háááát nem nagyon erőltették meg a fantáziájukat a srácok! ;)
  • uHs Gerzson
    #244
    BF2 is úgy volt meg elöször :)