16212
Battlefield 2142
  • Mester01
    #603
    magyarul van? ha igen linket pls! :)
    Jah és még képeket pls! :DD és akik még tesztelik a gamet azok is küldhetnek képet ne csak Zsolt01 és Gerzson küldjön...
  • Zs0lt1
    #602
    ezt a lépegetőt valami ritka szar irányítani.
  • Zs0lt1
    #601
    abbahagytam, mert már sajnos megcsinálták, és lehet hívni az 1234-et, szal van melom ezerrel :-)
  • kBagyula #600
    Nagyjából: a beírt nickedben olyan karakterek vannak amelyek nem használhatóak (pl. ékezet vagy <>` [] / jelek). Próbáld meg kijavítani a hibát vagy keresd fel a szápport szájtot több infóért.
  • Kovács legény
    #599
    faszaaaaaaaa
  • Mester01
    #598
    Az angol tudásom csekély valaki forditsa le ezt nekem kösz! :)
    The Screenname you have entered contains invalid characters. Please correct the error and try again or check out our support site for further information
  • Truck Driver001
    #597
    És csak arról a szar fileplanet-ról lehet leszedni a beta-t?Nem akarok reggelni-.-
    Btw: Kössz hogy szóltál!
  • Mester01
    #596
    Kapcsold ki a letöltést mert Fake a cucc!
  • Truck Driver001
    #595
    Iszonyat lassan jön torrenten..[ezzel arra akar célozni hogy nem-e dobná meg vlki privátba egy gyors linkel:D]
  • Mester01
    #594
    Atya gatya de komoly....
    Már várom hogy játszak vele.... :)))
    MÉG KÉPEKET MINDENRÖL!!! :DDDDD
  • uHs Gerzson
    #593
    Én rakok be egy kicsit de nem sokat :)




  • Mester01
    #592
    Nincsen olyan oldal ahol a testerek megosztják a vélemyényüket és az publikus is? meg képeket csinálnak és azt is megosztják?
  • Mester01
    #591
    Medig fog tartani az a kis leirás?:))
  • Zs0lt1
    #590
    az m60-as célzást kb 4 héttel a játék kiadása után javították ;-)

    Mivel az 1234 szerencsére most nem elérhető és van egy kissebb szabadidőm, költök egy Titam játékmód leírást :)
  • cofb-borg
    #589
    Igen, pont a papírrepülő-feeling miatt nem birtam vele huzamosabb ideig játszani... :( meg az M60-as kezdeti "célzásrendszere" is asszem elvette a kedvem egy életre :D
    Kiváncsi leszek azért erre mert alapvetően ez a kicsit csillivilli "jövő" feeling nekem tetszene.
  • DummyBoy
    #588
    Érdekes lenne ... meg a falból kilógó mech lábát le lehetne késelni meg ilyenek :)
  • uHs Gerzson
    #587
    Akkor kacagva halnék meg :D
  • Looserke
    #586
    és lehet a mechekkel bunnyhoppingolni???
  • Paranoia
    #585
    énse arra gondoltam,h majd te mondasz véleményt rolla,hanem aki érintett a dologban...
  • Zs0lt1
    #584
    Hát egyetértek abban, hogy ez ugyanaz, mint a bf2, csak más köntösben, viszont a bf1942-bfv-s dolgot megcáfolnám, mert ott azért a bf1942-es motort elég rendesen átdolgozták, hogy olyanok lehessenek, mint pl a növényzet, vagy az alagútak, stb, teljesen új célzásrendszere volt a bfv-nek, a repülőknek is más fizikája volt, szal ez nem ugyanaz.
  • Mester01
    #583
    Véleményt screenshotról nem lehet mondani (csak az mondthat valamit aki csinálta a shotokat) :)
    Nekem valamiért tetszenek a shotok csak heliröl még senki nem csinált semmit! :)
    Titánról valami info hogyan lehet löni velem a commander funkció milyen arty milyen stb stb köszi majd a képeket! :)
  • Repülő Gyík
    #582
    Reggelt Mindenkinek!

    Lenne egy elég fura kérdésem, amire nemtaláltam választ /vagy csak nagyon kora van/
    Jelenleg nincsen netem, és az elkövetkező 2-3 hónapban nem is lesz:(
    Azt szeretném megtudni, hogy ha szólok egy ismerősnek, hogy töltse le nekem, akkor tudok ezzel játszani otthon internet nélkül, vagy ahhoz hogy játszhassak kell valami online regisztrálás telepítés után a jelenleg publikált verziónál?
    Elnézést ha számotokra túl egyértelmü kérdést tettem fel, de jelenleg melóba csak napi 2-3 percem van netezni, és azidő alatt elég kevés infót dudok szerezni:( Viszont a játék rettenetesen érdekel!
    Köszönöm segítségeteket!

    Üdv:

    Gyík
  • cofb-borg
    #581
    Nekem is pont ez jutott eszembe, BF2 szinesebben... hát nemtom sajna úgy látom az EA nem igazán változtatott az eddig jól bevált módszerén melyszerint
    alap bf engine + kis változtatás + új doboz = "új játék". Elég ha csak a BF42 Vietnam parosra gondolunk, most eljött a Bf2 párja is. Legalább élményileg jobb?
  • Thanatos
    #580
    azért győzzön a jobbik :)
  • Zs0lt1
    #579
    Nnah nap végére még egy kép :D
  • Paranoia
    #578
    akkor mostmár vmelyikőtök lassan írhatna a játékról véleményt is
  • TDC Geronimo
    #577
    bzm :DDDD
  • dicehater
    #576
    Ez a pontos üzenet:

    "Az aktiválási folyamat megszakadt. Kérjük, ellenőrizze, hogy a Regisztrációs kód helyesen lett-e beírva. Kattintson a VISSZA gombra az aktiválás újbóli megkísérléséhez, vagy a MÉGSE gombra a megszakításhoz.


    Nem sikerült csatlakozni az aktivációs szerverhez."
  • Fenrir
    #575
    Ahogy elnézem ez egy az egyben BF2 csak másik textúrával, Quake Wars-nak nem lesz ellenfél.
  • uHs Gerzson
    #574
    MA esti shotok:







  • Csuhai G
    #573
    Király! :)
  • dicehater
    #572
    Ezt mind végigcsináltam, le is jött az 1100mb kliens, klikkelek az ikonra, írom be a regisztrációs kulcsot, beírom a levélben kapott key-t és akkor jön a szopacs :(
  • Zs0lt1
    #571
    a gépem: abit nf7-s alaplap, 25++ barthon, 6600 GT, 1 giga ram.
    a beállításaimat már írtam lejjebb, de azért: 800*600 medium setting.
  • Zs0lt1
    #570
    a levélben van egy link, ott be kell irnod a kulcsodat, majd egy képről kell beirni kötsög betűket és számokat, majd eljuttat egy weboldalra, ahol lesz egy download gomb, arra rákattolsz, majd eljutsz a fileplanetes letöltéshez. letöltöd, vársz, míg lejön :D, majd a telepitéskor ugyanazt a kulcsot beirod az installnál amikor kéri, és feltelepited és játszol és utánna osztod az infót a jónépnek.
    ennyi.
  • Looserke
    #569
    leírnád a géped konfigját és hogy ezen a konfigon hogy fut a BF2 és hogy fut ez??
    ...mondjuk FRAPS-al mérhetnél egy átlag FPSt...
  • dicehater
    #568
    Várj csak lehet én vagyok a buta? Van még valami regisztrációs/aktivációs (de szép szavak ezek) a serial keyen kívül? Mert ez próbáltam már regisztrálni az EA-nél de nem engedte, gondolom nem is lehet ezeket. Ha van ilyen másodlagos kód azt hogy tudom megszerezni?
  • JohnnySmith
    #567
    az első tetszik de a többi hááát fura picit....
  • Paranoia
    #566
    öm szép
  • atwe
    #565
    hát
  • Zs0lt1
    #564
    Nnah képek: