16212
Battlefield 2142
  • Kovács legény
    #768
    de ha már 1L kvesebb akkor örülhetünk
  • Kovács legény
    #767
    hát megkell venni a játékot,amugy nem.
  • Mrlego
    #766
    és az online batlefield füzetös bocsi nem nagyon probáltam még
  • Truck Driver001
    #760
    Nekem megvan a beta.Az aktívációs kódokat meg ne szedd le.
    1.Vírusos.
    2.Nem müködik egyikse.[kipróbálta az összeset]
  • Thanatos
    #759
    probáld ki...
  • Thanatos
    #758
    modnom ez csak megérzés volt ami nem jött be, soha nem tettem fel online gamera magyargatást(megjegyzem offline ra se :P)és nem is fogok, csak rémlett iylesmi valamelyik game kapcsán egy forumbol, ennyi...
  • Mrlego
    #757
    a torenteken van beta és aktiválási kulcsok is azok nem jok?
  • TS Zolly
    #756
    Engem soba vágott ki a pb a Magyarosítás miatt.
  • Alwares
    #755
    A védelemmel nem lesz gond mert ez full ugyanaz mint a 2 és az is ment, nem volt gond a magyaritással... Az időpazarlást meg hagyjuk mert figy én már pl. leforditottam a Cossacksot és nem bántam meg...
  • Thanatos
    #754
    amugy meg csináljáték nyugodtan engem nem azvar, csaka véleményem modntam el hogy szvsz idő pazarlás egyszerüen..., ha meg van akinek ez kell akkor hajrá :)
  • Thanatos
    #753
    nem a játék hal be hanem az online cheatvédelem meg egyébb szarok..., és nekem ugyrémlik már votl iylen, igaz hogy melyik csodánál azt már meg nem mondom neked :)
  • Thanatos
    #752
    és szerinted ha azokat maygargatják akkor nem lessz tele? nane :P
  • Thanatos
    #751
    tudom, ez van :) a serialt már nem is irtam mert az már tényleg sok :P
  • Alwares
    #750
    Hát bazze. Ha nem kell akkor nem rakod fel! Nem tudom mi a célod ember. Ennél kevesebb szövegü játékhoz is csináltak már magyaritást és csinálni is fognak. Jah és eddig nem sok olyan játékról hallotam volna ami behalt volna egy magyariástól. Mert olyat egyszerüen nem adunk ki. Szintén ha valaki nyelvet akar tanulni, nem rak fel magyaritás vagy leül tanulni. Meg különben is van aki szeret magyar játékkal jáccani. Nah mindegy nem húzom az időmet ilyennel, hogy valakinek a magyaritások értelmét papolom....
  • Kovács legény
    #749
    pl.a menüt ,a beállitásokat nemhülyeség forditani még ezeknél a játékoknál sem ,mert igy is telivan hülye kérdésekkel a forum:)
  • JohnnySmith
    #748
    Komolyan mondom rosszindulatú vagy :D
    Annyi is elég lett volna pl hogy : Azért ennél jobb indok kéne hogy miért adjak serialt :D
  • Thanatos
    #747
    amugy emg hogy a pb szereti-e a magyargatást vagy nem azt csak tippeltem, ált iylen rendszerek nem nagyon komálják ha turkálnak az origi fileokban, tévedtem, ez van, ettől még ugyanugy nem látom értelmét a dolognak...
  • Thanatos
    #746
    nem leugatás csak egyszerüen marhaság szvsz, hogy a 2 szavas szókincsü gameket is maygargatni kell ahelyett hogy elgalább azt a két szót megtanulnik azok akik nem beszélnek magyaron kivül más nyelvet és már enyivel is okosodnak...
    mert hogy egy rpg-t amiben több kisregénynyi szöveg van és azok fontosak is a játék szempontjából magyaritanak az oks, nem lehet midnenki nyelvtudós, de hogy azt a pár szót ami egy ilyen tipusu játékban van nem lehet kitalálni az azért már gáz...
  • Kovács legény
    #745
    a többi bf-nek is van magyaritása és valakinek szüksége van rá ,amugy a pb-nek semmi baja a honositással ,nemértem miért kell leugatni a másikat ,vétett valamit ellened?
  • Thanatos
    #744
    jézusuristen..., de msot komolyan, ezen mi a tökömet forditasz???? lőnek lőnek!!! tank tank!!! ??? pfff..., arról nem is beszélve hogy nem hiszem hogyha lessz benne pl pb vagy hasonlo az olyan angyon jól fog viszonyulni a csoda maygargatásodhoz...
  • Alwares
    #743
    Azért is kéne hozzá serial mert amint el tudom inditani, el kezdjük forditani és ha most el tudjuk kezdeni megjelenésre készen lesz a magyaritás!!!!
  • Alwares
    #742
    És valamilyen nyilt béta nem lesz?
  • Mrlego
    #741
    mikora jelenik meg a teljes nem tudni?

  • Promi #740
  • Kovács legény
    #739
    egyelőre
    és nyugodtan kiirhatod a szavakat ,itt nemcsuszol átt a 2. smsbe
  • EmThor
    #738
    azt írják erősen akad a béta, sőt a beígért WS támogatás is elmaradt egyenlőre :( a motor ua. u.úgy néz ki áll.lag
  • Mrlego
    #737
    nagyon birom a jövöben játszodo játékokat remélem nemfogok ebe csalodni és más se fog remélem
  • Mrlego
    #736
    és ezt csak online lehet majd játszani?
  • Mrlego
    #735
    hol van ez a játék ugyértem füzetnék én is de honan lehet leszedni a béta verziot?
  • haxoror
    #734
  • haxoror
    #733
    "neha valami feher villanas van es onnantol kezdve addig vaksag van amig meg nem pusztulok..."

    flashbang grenade rulez
  • CSOCSO
    #732
    hat erdekes egy gamez.. neha valami feher villanas van es onnantol kezdve addig vaksag van amig meg nem pusztulok...

    sokat szakad a jatek... es tiszta lol hogy az egyik tank torony nem forog vizszintesen.. csak fuggolegesen lehet bologatni vele.. a tobbit a tankkal kell fordulni.. a lepegeto erdekes... de semmi tobb. a helikopter szvsz szokhato... haver felteszi es lesz gunnerem akkor megenncsak buntetes lesz itt is ahogy a bf2 ben is!!! helikopter rulz
  • Alwares
    #731
    Akkor egyszerre minimum 15 dolcsi kell, 3000 forint, hát...
  • CSOCSO
    #730
    ugy hogy befizettem a fileplanetre
  • Alwares
    #729
    Demo még nincsen csak béta de az is csak a Fileplaneteseknek...
  • Mrlego
    #728
    van már demo verzio vagy beta aszt honan szedhetem le?
  • Alwares
    #727
    Nah mesélj csak hogyan jutottál az aktiválási folyamat végére!
  • CSOCSO
    #726
    Az aktivalasi folyamat befejezodott. kattintson az INDITAS gombra a jatek futtatasahoz, vagy a MEGSE gombra a leallitasahoz... nah szevasztok megyek jatszani:D
  • CSOCSO
    #725
    bazz ha tudom hogy fizetni kell erte le se szedem...
  • Thanatos
    #724
    és mégis megélnek belőle...