16212
Battlefield 2142
  • TS Zolly
    #4599
    Még mindig csak a top 2.
  • Deqwator
    #4598
    hát b+
  • preti96
    #4597
    Sziasztok van egy kis problémám amikor belépek a játékba kér egy bizonyos logint és egy jelszót. Havalaki tudja mia a baj kérem segítsen.
  • agyhalál
    #4596
    Szevasztok. Nem olvastam át az összes hozzászólást, csak a Playlist és a Razor szavakra kerestem rá. Playlist-re nem adott találatot, Razornél pedig nem volt olyan hozzászólás, ami megoldotta volna a gondom.
    Razor verzióm van, FAQ szerint jártam el, a játék el is indul, de amikor a playlistbe betöltött pályákat, vagy instant actiont indítanék, nem kezdi el betölteni a pályát, hanem törli a kiválasztott pályákat és marad a playlist kép.
    Van erre valami megoldás?
    Köszönöm előre is.
  • BigReaper
    #4595
    Gyerekek, ez a mai hatalmas volt, én nagyon jól éreztem magam, a hely is jo volt, és akkor is mi vagyunk a jobbak! :D:D Hajrá JCSR!!!
  • ZOLCHI
    #4594
    Ezt bizony elbuktuk.
    Azért szép menetek voltak.
    Grat a fiuknak!
  • ZOLCHI
    #4593
    Hűha!
    560-al húznak az oroszok.
  • Colton
    #4592
    HI

    Hogyan lehet lerakni azt a 10-dik Dolgot a kitedben
  • Kovács legény
    #4591
    asszem nemérünk oda 6-ra a talira:)
  • ZOLCHI
    #4590
    Még csak most kezdik ameccset.
    Az oroszok 400 tickettel vezetnek. Fall of Berlint akarták a mieink,de oroszék a sid power plant-ra szavaztak.
  • Fujiryu
    #4589
    Oroszok mennek egy 500-zal és még a szervert lövik befelé nálunk:D
  • ERykk
    #4588
    Bazz, benyomom a közvetítést, egyből azt látom hogy konneksön problem és levág mindenkit...
    Asszem ennyi elég is volt
  • ZOLCHI
    #4587
    Mi a francot csinálnak??????????
    Teamkill party?
  • ZOLCHI
    #4586
    Bingo!
    Codekfrissítés és már minden ok!
  • SLYTHOMi
    #4585
    vlc is lejatssza:
    www.videolan.org
  • ZOLCHI
    #4584
    Nem megy a 11-el sem.Valszeg codek gond lesz.
  • ZOLCHI
    #4583
    Megpróbálom. Kössz!
    Most töltöm a mp 11-et
  • kBagyula #4582
    MédiaPléjer 9-el megy nálam szépen. Ctrl+U és ezt kopizd be neki: mms://media.levelup.hu/bf2142hu

    Nem sokat vesztettél különben. Hallgatni is rossz néha szegényeket.
  • ZOLCHI
    #4581
    Nekem nincs kép a steaming videónál.
    Mi lehet a gond?
  • kBagyula #4580
    Áhh baze ez a kommentátor... :))) Méghogy a walker gyenge. Erősebb mint egy tank.
  • kBagyula #4579
    Hallgatlak + nézlek is benneteket... ügyesek legyetek!
  • TS Zolly
    #4578
    mms://media.levelup.hu/bf2142hu
  • kolbi870315
    #4577
    és mi a címük??
  • mNzJean
    #4576
    Lengyelek kiestek , az Oroszokkal játszunk az első helyért.
  • JimKirk
    #4575
    Van 2, de nem nagyon toljak rajtuk.:(
  • JohnnySmith
    #4574
    Csak így tovább sok sikert!!
  • kolbi870315
    #4573
    Vannak magyar szerverek?
  • mNzJean
    #4572
    Üdv mindenkinek a LAN-ról , az első fordulót Csehország ellen megnyertük.Fél óra mulva kezdünk az Oroszok ellen.Eddig nagyon jó a csapat ,mindenki fegyelmezett ,Erdős mester a commanderünk nagyon jól tolja.Eddig ennyi ,majd még jelentkezem.
  • SLYTHOMi
    #4571
    LANon

    webcam: http://www.pgcc.hu/mammut.asp
    streaming:
    http://www.electronicarts.hu/pages/4976/
  • JimKirk
    #4570
    Felvettelek, majd ma napkozben jo lenne egyet jatszani!
    Meg persze masok is johetnenek, jo lenne egy magyar csatat osszehozni!
  • Mrlego
    #4569
    srácok akinek van kedve játszani velem egy kicsit keresen meg leonston_hun vagy leon_hun néven nem vagyok egy profi de azért már én is
    jól nyomom
  • kBagyula #4568
  • Fujiryu
    #4567
    Azt mondták, (nekem legalábbis) hogy ne tegyem fel a peccset mert nincs hozzá rendes crack:D Persze azóta lehet hogy megváltozott a dolog:D
  • Deqwator
    #4566
  • Stex
    #4565
    ja nem is, most olvastam, hogy addig müködött amíg nem tetted rá a krekket. akkor: biztos, hogy az 1.6oshoz való noexe van rajta? Ha igen akkor szar, másold vissza az eredeti exét.
  • Stex
    #4564
    szerintem kérd meg, hogy küldje el neked a profiles mappáját is, majd másold be a megfelelő helyre. egy próbát megér.
  • joebacsi
    #4563
    ez fos....
  • Robogo
    #4562
    PLS HELP ME!!!

    Feltettem a BF2142-őt és elindítottam és müködött...Utána föltettem a 1.06-os patchet megcrackeltem és elindítottam a gamét de fekete képernyő után kidob az asztalra...
    A cd key eredeti,mert tubi kölcsönadta(lanos cd-key),hogy kipróbáljam.És nem lehet belogolni sehogyse mert,mindig ezt írja ki:This EA Account cannot be found locally on this machine.Please try with a different one,to log in offline...

    Mi lehet a gond??
  • JCSR ODIN
    #4561
    Lanon keresztül sem lesz rangod. Rangot csak akkor tudsz lépni ha regelve van egy accountod az EA-nál, ezt azonban csak eredeti cd kulccsal lehet megtenni, szal ez van, no cd kulcs = no unlock.
  • kBagyula #4560
    Uhh. Lelövöd a botot amelyik tetszik, majd nyomsz egy G betűt és felveszed a kitjét, azt a tied lesz amije van nekije, de csak addig amíg meg nem hósz. Utánna minden előlről.