16212
Battlefield 2142
  • AdambanHun
    #9987
    Ma úgy döntöttem, nem megyek dógozni. Inkább játszom. Hehe.
  • liquivent
    #9986
    Nem is sokáig leszel a klántársunk...ÁRULÓ!!!!
  • AdambanHun
    #9985
    Én kifejezetten szeretek a klántársaim ellen játszani, persze ettől nem lettem náluk népszerűbb...
  • kBagyula #9984
    Mi ezzel a problémával egyszerüen nem foglalkozunk. (na jó néha igen) Ha összejövünk esténként játszani akkor majdnem mindig jut, mind két oldalra 2-3 HTW-s srác, így legfeljebb egymás orra alá törjük a borsot, ha összetalálkozunk egy zászlónál.
    Anno a BF2-ben is folyton ez volt a probléma, én megszoktam a BF ilyetén állatságait.
  • czky
    #9983
    Sejtettem, hogy nem én vagyok az egyedüli, akivel így kib@szik a játék.
    Nem csüggedek :), hisz ennyi idő alatt valamennyire meg lehet szokni ezeket a szemétségeket, de amikor kiakadok, akkor azt muszály legalább leírni (hogy ne megint valami értékes dolog törjön el :D ).
    De végülis mit várunk a játéktól? Alig fizettünk érte pár ezret...
    A lényeg, hogy a bosszúságot vezessük le az ellenségen!
  • liquivent
    #9982
    sajnos ezzel együtt kell élnünk. mi is elég sokat szopunk ugyanezzel a problémával, nincs egy olyan beállítási lehetőség, hogy aki egy klánban van, az egy oldalra kerüljön. Állandóan dobálni kell a saját embereinket ide-oda, hogy együtt tudjunk harcolni. De így is van, hogy gondol egyet és átdob valakit. Soxor ezzel megy el a gamma fele. Na olyankor idegbeteg tudok lenni. Arról nem is beszélve, hogy amikor a rendszeresen a szerverre feljáró embereket próbálom átdobálni a saját oldalunkra, erre jön valami k*csög és megmártja bennem a pengét, amikor épp a konzolparancsot írkálom. De sajna nincs mit tenni. Még az a szaros reserved slots sem működik rendesen, elviekben ha fullra van a szerver, és csatlakozik valaki a megadott accountokkal, akkor valakit ki kéne dobjon, de nem...ő azt írja, fullra van. erre nincs mit teni, be kell lépni az admin felület live controljába és onnan kell kickelni a gyenge embereket.
    De ne csüggedj, lesz még szarabb is ez a gamma.
  • czky
    #9981
    Rohadjon meg az auto balance!!! Egyszerűen nem értem meg, hogy mi a faszért jó az, ha a kör vége előtt 2 perccel átrak a szaros másik csapatba. Persze kapásból entert nyomok és így csont alap fegyverekkel a világ másik felén nézhetek ki a fejemből. Ez akkor a legidegesítőbb, amikor jól ment az emberek darálása a titánon (mint most).
    Akkor még jobb az autobalance, amikor szépen squadból kiemel és átdob a másik oldalra.
    Pityuék squadjába se tudtam belépni, mert mire kiléptem a másikból, az invitáció megszűnt.
    Így is sokszor annyira rühellem ezt a játékot, hogy hihetetlen (nem véletlenül tört el nemrég a telepítőlemez se), de még ilyenekkel is állandóan szivat. játék.
  • Twetr0x
    #9980
    Bf2-nél max akkor nem tudod felrakni, ha egy másik gépen fenn van már.
    Ott nincs accounthoz kötve.
  • RoboGoD
    #9979
    A használt BF2 és BF2142-nek csak az a problémája, hogy accounthoz van rögzítve, és így azt is oda kell adni hozzá. Login, passw, emilcím (ez átírható). De nekem pl mindkét játék ugyanazon az accounton van. De ha valakinek több EA game van, amit reggelni kell, akkor az mind ugyanarra az accra kerül, hacsak nem csinál az ember mindíg másikat.
  • liquivent
    #9978
    18e huf
  • ColdFire
    #9977
    dejó hogy most árulom az enyém 8kért, ügyi vagy ;)
  • bLuR17
    #9976
    közbe megvetettem auchanba, csak 12k volt :/ Nemsoká megérkezik
  • ColdFire
    #9975
    de nekem van hozzá egy 2142m 8ezerért... :)
  • Twetr0x
    #9974
    Northern Strike csak az alapjátékkal együtt működik :)
  • ColdFire
    #9973
    12e
  • ColdFire
    #9972
    azért adom el mert nem bírja a gépem, amugy nagyon tetszett, amennyit láttam két képkocka közt...
  • zsuskoo
    #9971
    javoll her kommandant! 1épként kösz. logice kissé fáradok!
  • bLuR17
    #9970
    a Northern Strike -al sokan játszanak? mert lehet hogy megveszem inkább azt 3ért, és akkor játszok Northern Strike rankeden.
  • bLuR17
    #9969
    mennyi manapság egy 2142? van 8000Ftom
  • H2
    #9968
    ÉN ezzel tolom, nagyon faja! Mennyi amúgy?
  • RoboGoD
    #9967
    Szerintem rossz helyen hirdeted, mivel itt mindenkinek (majdnem) eredetije van, és többnyire nem kell kettő. Csak BF2.
  • zee21
    #9966
    1050Ft !!! szerintem fogadd el ez nagyon jó ár érte én ennyiért azzonnal meg is veszem
  • papo21
    #9965
    hat te se azért adod ell mert nagyon bejött!!
  • czky
    #9964
    Én tegnap vettem egyet 4000-ért.
  • ColdFire
    #9963
    ez most viccnek is rossz volt....
  • papo21
    #9962
    többet ugy sem ér
  • papo21
    #9961
    egy ezrest adok érte
  • ColdFire
    #9960
    Battlefield 2142 eladó, 8000Ft-ért, ha valakit érdekel, irjon PM-et
  • liquivent
    #9959
    Megint egy OFF: Érdekel valakit egy LOGITECH G9 egér?
    Ha igen, akkor magánban érdeklődj!!!
    INFÓ
  • Enosh Chan
    #9958
  • AdambanHun
    #9957
    OFF: Tréfás Windows-üzenetek.klikk!
  • RoboGoD
    #9956
    Amúgy, lehet, hogy guminővel vannak tele a dobozok. BF2 és BF1942 ruházatban.
  • o0Sagem0o
    #9955
    ezekre a kérdésekre -is- használhatod ám a saját fórumonkat is;)
  • Enosh Chan
    #9954
    www.teamspeak.com Whoa! :O :D
  • zsuskoo
    #9953
    Hali embörök TS-t honnan töthetek leeeeeeee......?
  • Twetr0x
    #9952
    Fémből vannak a dobozok, nem tudod eltüzelni őket. Viszont itt van még egy elképzelhető dolog: Kaja és pia van benne a commandernek -Ameddig a többiek lent haldokolnak, a commander jóllakik :)
  • Ribizlee
    #9951
    Nah vazze most titánoztam(1,5 hónap után) és direkt hátramentem a dobozokhoz de se szétlőni se kinyitni nem lehet:O<--nyugi azé ennyire hülye nemvok
  • Enosh Chan
    #9950
    Mivan?
  • zee21
    #9949
    de bazzegh annyira birom a bf-es arcok fantáziáját hogy valami hihetetlen...... mindig vagy szaros INtel ládákat cipelhetünk vagy fos bugos Bf2 meg 1942 gameket amit persze a lakkoság totálisan lefosik mert vagy elbujtak a hideg elöl vagy megfagytak.....
    esetleg tüzelőanyagként tudnám elképzelni a rendeltetésükként de szerintem arra még érdemes is :D
  • liquivent
    #9948
    Szerintem meg azért, hogy a TiTáN védelemnél bele lehessen bújni védeni.