16212
Battlefield 2142
  • Enosh Chan
    #11199
    Hepi borzdej pityuuu

    Ha akarod eneklek neked TSen :D
  • kBagyula #11198
    HBD Pityu!
  • reKKadam
    #11197
    800x600ban ok volt.... Még játszottunk is együtt. Viszont megköszönném, ha ennél egy kicsit jobb megoldást találnál.

    Előre is köszi!!!!
  • Mattboy
    #11196
    Hello!

    Nagyon köszönöm!
    Nálam is megoldotta....
    Hihetetlen hogy milyen egyszerű megoldások vannak szitukra...
    :-)
    Üdv!
  • Carlos HUN
    #11195
    Boldog Születésnapot Pityu!
  • czky
    #11194
    Ha van tűzfalad, az esetleg nem blokkolta le a béeffet?
  • wszili
    #11193
    igen
  • H2
    #11192
    11.13.2007
    Battlefield 2142 Update 1.40 with Highway Tampa

    Ezt szedted le?
  • wszili
    #11191
    Letöltöttem 2x, és felraktam kétszer de most se műxik, még mindíg nem hozza bea szervereket lécci ha vki tud segíteni írjon ide vagy az e-mail címemre: [email protected]
  • H2
    #11190
    Egyik kedvencem mapom... Amúgy még nincs, rajta vagyok! 800x600ba indult?
  • reKKadam
    #11189
    Szia Zoli! Van esetleg vmi híred Cerbere ügyben ??? Köszi.
  • H2
    #11188
    Hali! Options - controlnál nyomj egy reset defaultott! Hentes kollégának volt hasonló problémája. Nála megoldódott!
  • Mattboy
    #11187
    Igazából már csak vészmegoldás, hogy működhet-e úgy...
    Az történt, hogy feltettem az új peccset...és működött is kb 2 napig, de azóta az van, hogy betölti a pályát és a főképernyőn, ahol tudnád választani a felszerelést, meghal....nem moccan az egér sem, semmire nem csinál semmit, csak az alt+F4-re....jah és ugyanezt csinálja Single Playerben is...
    Az EA oldalán találtam emil címet ([email protected]) már 4 napja küldtem nekik leveled, de semmi...
    És naggyon gas....
    De amúgy most már kipróbáltam...csak simán az 1.25-tel sem megy...
    Nem tom mi lehet!
  • Enosh Chan
    #11186
    miert az 1.25-oset rakod fel?
  • Mattboy
    #11185
    Hali!
    Szerintetek az segíthet valami a kifagyási problémámon, ha újrateszem és csak az 1.25-ös peccset tolom fel?
    Már 3 szor elküldtem a segítségkérő levelet az EA-nek, de még csak vissza sem írnak...és ez sztem gyökérség!
  • frenkibende
    #11184
    ...buddyba fel kellen venni supersixet...van itt egy-két tapasztalt szoldzsör, aki mondhatna véleményt...talán kiderül valami, ha más nem új megoldások meg ilyenek...
  • AdambanHun
    #11183
    Ansell is ismer? Az nem túl jó ajánlólevél... . Egyébként különösebben nem foglalkoztat a dolog, csak feltűnő volt a stat.
  • darkman1
    #11182
    Teszek egy utolsó kísérletet, hogy meggyőzzelek...
    Stat-history

    Egyébként pont egy éve vásároltuk a játékot szinte egyszerre tesómmal és azonnal regisztráltunk. Ansell ismer engem, Ő bíztosíthat arról h nem vagyok/unk csíter/ek. Itt Slowhand[HUN] vagyok bf2be Blacky[HUN] voltam, habár az nem eredeti gamma volt

    Erről a repülős dologról csak annyit, hogy kétszer bizony leszedtek minket csak időbe katapultáltunk. Nem olyan extra nagy dolog ilyen statot csinálni ha egy szerveren nincsenek sokan, ráadásul az ellen télleg nem volt vmi éles...Mondjuk az sztem növeli az értékét hogy Dragonnal repkedtünk

    Na most megyek beírok magamnak még 15000 pontot és unlockolok 3mat...
  • hendrichharcos
    #11181
    Szerintem jegeljük már ezt a dolgot!!Zsuskoo-nak igaza van ez csak egy EA-s faszság-és nem lepődne meg senki,hisz nem az első lenne töllük
    Maradjunk abba,hogy láttunk már csodákat az EA részéröl is már bőven
  • AdambanHun
    #11180
    Lehet, de azért öt nap alatt is érdekes a 16.000 pont meg a 100 óra játék.
  • zsuskoo
    #11179
    te skacok a srácnak (szuperhat) az ötödik napon ugrott meg a statja sztem csak késett a mast serv.? nem??? vagy faszság?
  • Carlos HUN
    #11178
    csak 873 magyar játékos van? :(

    http://www.2142-stats.com/Global+Battlefield2142+Stats.html
  • zee21
    #11177
    helyes ;)
  • czky
    #11176
    1.40es pecccccccccccccccss
  • hendrichharcos
    #11175
    nekem az se sokat segitene ha atommal szerelnének fel
    De azért igyekszem-ami töllem tellik azt megteszem!!
  • wszili
    #11174
    nemmüködik az 1. az Bf 2-re van elvileg, a másodikat letöltöttem, felraktam és nem változott semmi
  • Supersix
    #11173
    Okay :)
  • Carlos HUN
    #11172
    jo de senki nem baszogatot fogd fel poénak főleg ugy hogy mi már toltuk párszor :D
  • wszili
    #11171
    ezer kösz, azt hittem az első találaton nem lehet letölteni
  • czky
    #11170
    A google csodákra képes! :)
    Első találatra rámész és ott már elég feltűnő lesz az 1.40-es peccs.
  • wszili
    #11169
    Sziasztok tudtok segíteni? régóta játszok bf-el de nemrég le kellett törölnöm. Most raktam fel újra és nem hozza ki a szervereket, de már nem emléxem hogy kellet megcsinálni hogy jó legyen... Vmi patchet-kellet letölteni, szal tud vki egy linket küldeni lécci?
  • zee21
    #11168
    én hiszek neked!! haveromnak heliben 75-s kill streakje volt és egész menetben meghalt egyszer szoval nem olyan "húha te jol tolod akkor tuti csiter geci vagy!"

    enos:GRAT!
    hendrich:az nem hiba volt hanem mindenkinek addig a két hétig elérhető volt minden unlock nemtom miért valami ajándék hétvége vagymi :)
  • Supersix
    #11167
    Hát reméltem mire ma megnézem a kommenteket leszálltok erről a csiteres meg mittom én milyen heckwall dolgokról még az életben nem hallottam róluk...de látom megy a hitetlenkedés sajnos!Nem tudom miért annyira hihetetlen hogy végig heliztünk egy pályát és nem volt ellenfél gép, illetve kb 3szor szállt fel hogy leszedjen de sikertelenül ezen kívül csak a zúzás volt részünkről hálistennek!Más:az a 16ezer pont gőzöm sincs de ezért sem engem lehet okolni arról igzán nem tehetek szarok a stat oldalak meg az EA is ahogy nézzük...egyébként már sajnálom hogy beszúrtam a képet :(
  • Carlos HUN
    #11166
    az zsír :D
  • Enosh Chan
    #11165
    Nem, en nekem sikerult az a 174 pont egy halal nelkul es egy toltenyt nem lottem ki a fegyverembol :)
  • hendrichharcos
    #11164
    Szerintem is!!Régebben még sok fegyóm hiányzott aztán egyik nap egyszercsak mindenem megvolt-majd 2hétig!Én is örültem de aztán sajna visszaállitották ahogy volt!!
    Lehet itt is hasonló a helyzet.
    De ha nem- akkor 16ezer pont egy nap???
    Csiterezés???Szerintem sokan hsználják-használták-és akkor mi van? jól teszik-a külföldi szervereken csak úgy röpködnek a furcsaságok-és az nem zavar senkit?!!Ha a sajátunk csinálja az már gond??Tegye!Én is tenném csak olyan hülye vagyok hozzá és nem tudom-ennyi!
  • Carlos HUN
    #11163
    de akkoris egy halál egy körben csak belecsuszik ne csináld már hogy nulla esetleg wall hackel meglehet csinálni de ahoz kel még valami lőszer cheat is mert elfogy lőszer :D :D:D
  • PartyService
    #11162
    A szerveren nemtom mi volt de maga az a kör amit csinált, azzal nincs semmi gáz. Titánágyúzással meg folyosó fragdobálózással stb is meg lehet csinálni. Már aki csinálja ^^
  • kBagyula #11161
    Valami új bug lehet, szerintem. Kikéne várni kicsit, nem kell csíterezni egyből.
  • Enosh Chan
    #11160
    Nem a statodat csitereztuk le, lehetsz ilyen jo jatekos nem arrol van szo, csak a 16e pont 1 nap alatt fura :)