16212
Battlefield 2142
  • ExonWaldez
    #11601
    Segítsetek!
    Megvettem a Northern Strikot, ami ugya gyakorlatilag egy Dowload Code.
    Csakhogy amikor aktiválni akarom, az emailes bejelentkezés után a köv. hibaüzuenetet kapom:
    "This game requires that your EA classic screen name is entitled to the original base game. Please ensure that you select an EA classic screen name that meets these requirements."
    Persze megvan a BF2142 és regisztrálva is van.
    Ezután az EA Downloaderben nem látható a letölthető NS.

    Mi a megoldás?
  • bakvarnyu
    #11600
    A BF2 2005-ös, nem 2004-es..
  • tamas76
    #11599
    Vissza gondolva érdekes volt a játék nekem is. Első élményem egy daráló volt. Majd a többi követte, aztán HTW filling. Pont ezért szerettem meg, mert a kihívás ott volt. Mindenképp mellette voksolok. Le kell írni ide, hogy ha megint valaki kérdezi: -Jó a játék meg vegyem szerintetek??- Akkor csak hivatkozok, azt kész.
  • Twetr0x
    #11598
    námtom, megjelenés után egy héttel vettem meg, és még egy rank restricted serverbe sem botlottam bele :D
  • pityu1973
    #11597
    Mé...... én is kulturált voltam ....vagy nem .
    Persze én miért nem tudtam ilyen szerverekről.......na mindegy .....nem baj mert én meg a HTW-n edzőttem
  • RoboGoD
    #11596
    Az előbbi 2 neked is válasz.
  • RoboGoD
    #11595
    Szerintem elmondhatja a véleményét, kultúrált volt. Én annyit mondanék BF2 veteránként, hogy sokkal többet játszottam a 2142-vel mint a 2-vel és jobban bejön. Eleinte csak szenvedtem, mert más mint a BF2, de ha belejön az ember akkor nagyon jó játék. Kezdőként mindenki lelőtt, azt sem tudtam hol vagyok. Erre vannak (már tudom) a Rank Restricted szerverek, hogy ne a pro gamerekkel akadj össze rögtön, és legyen sikerélményed.
  • RoboGoD
    #11594
    Szerintem a BF3 nem fog csúszni. Tapasztalatból tudom, hogy simán kiadják félig készen is. Patch-et lehet készíteni még egy éven át húszat is. Amúgy mit várjunk, amikor a Mokrofos is ezt csinálja?
  • pityu1973
    #11593
    Én kérek elnézést, ...........de tudod itt forumoznak azok is akik képviselnek minket nemzetközi szinten nem hinném hogy itt kéne ecsetelned elégedetlenségedet a 2142-vel szemben.
    Ez van nem tudunk mit tenni. :)
  • o0Sagem0o
    #11592
    szíved joga, mi meg jókat játszunk vele, ez van, nem tudunk mit tenni :)
  • theodor
    #11591
    Tudod én is a Bf fanok közé tartozok. A 2-t még ma is tolom de a 2142 engem idegesít ha ránézek. Ez van nem tudok mit tenni.
  • liquivent
    #11590
    nem tudom mi a bajod ezzel a jövő feelinggel...
    aki itt fórumozik, azért teszi, mert ezt a játékot szereti.
    szerény véleményem szerint meg sokkal pörgősebb a 2142 a 2 -nél. és tud adni újat is ahhoz képest.
    persze ezzel most nem lefikázni szeretném a 2-t, mert szeretem azt is, de ez sokkal jobb sztem.
    még annyi, hogy a 2142. az nem 3. a BF3, az karácsony körülre van ígérve, de számítsunk rendes csúszásra...sztem.
  • theodor
    #11589
    Úgy néz ki, hogy ezt a 2142-t az EA úgymond egy Battlefield 3 ként tartja számon. Csak mert 2004 óta (akkor jelent meg a BF2) nem nagyon mutattak fel újat. És sajnos azóta etelt 4 év. Ezzel akarják a BF fanok szomját csillapítani 4 évig ezzel a jövőfeelingre épített BF2-vel?
  • AvPPrimo
    #11588
    szinte....
  • RoboGoD
    #11587
    Nekem a Prior-ról a szlovák Prior áruház jut eszembe. Ez a leader a játékosztályt vezeti?
  • AvPPrimo
    #11586
    Tegnap Shifty beszélt a Prior-os leaderrel hogy küldjön egy kis backup-ot... taktikát, véleményt. Szerinte a németek hamarabb és könnyebben megverhetjük mint a franciákat, amire szintén van esély. Az olaszok nem pálya. Én hiszek neki. :) 2.helyre jónak kell lenni. akkor meg továbbjutottunk.
  • AvPPrimo
    #11585
    en is ezt mondtam neki. fo a lelkesedes. en annakidejen a wilda-tol is orommel kaptam ki, mert abbol a meccsbol sokat tanultam....
  • F1rstK1ng
    #11584
    Tettem oda egy "sajnos"-t :)
    Mind1, én bizakodó vagyok, de ismerem az ellenfelet, szóval nem kell táplálni hiú reményeket, mint mondtam: halálcsoport :S
  • zee21
    #11583
    hát akkor sok sikert és minden eredményről számoljatok be de viszont King iylen hozzálással ne menjél CUP-ra ("beztos kiszopunk") ez negativ kisugárzást eredményez és elterjedhet ugyh csak keményen!!
    Sok Sikert!
  • AvPPrimo
    #11582
    ilyenkor csak a screenshot a bizonyíték. sajnos ezeknek az oroszoknak nincs szükségük erre.... b@szott jol jatszanak.
  • RoboGoD
    #11581
    Azért írtam, hogy mire kapcsoltunk, suicide-olt és visszalépett. Nem tudtuk dokumentálni. De volt más cirkusz is, csak arra már nem emléxem.
  • o0Sagem0o
    #11580
    hagyd a francba azt a modot..
    (vagy nézz szét a mod fórumán, hátha van aki már megoldotta a hasonló problémáját)
  • kyle reese
    #11579
    helo .megint én most már nincs dll gond hanem ez : bf2142.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: unknown ModVer: 0.0.0.0 Offset: 20646162 ötlete van valakinek ?
  • AvPPrimo
    #11578
    "így legalább megjelentél és irtál ......"
    és igérem sűrűben felnézek, ha ezen múlik hogy ne legyünk csiterek. :)
  • AvPPrimo
    #11577
    én még bizok a franciák megverésében. :) De tényleg bármelyik másik jobb lett volna. B hullagynege. c-d-ben meg ugye 1-1 eros a lengyel delta,wilda,... + orosz prior. egyebkent szivesen be fogunk szamolni ha van ra erdeklodes. (to sagem) akar rovidke ripit is irok majd ha lesz ra idom. A meghivas lenyege hogy legyen hivatalos játékod cb,esl,stb... de ezt mar masok is leirtak. (to zee21)
    Kain-ról meg annyit hogy elkapták már buguse-ért (amivel a pontjai 40%-át csinálta), aimbot-ért, végtelen lőszerért, nincs fegyomelegedésért. Szóval nem értem, mert van ismerősöm akit már buguse-ért is banoltak és ő nem ennyi pontot csinált, mégis vehetett új játékot....
  • F1rstK1ng
    #11576
    Nations Cup-ra csak CB-ről lettek megkeresve, emberek, szrintem ez a line a legjobb magyar csapat. A cb-s kommentekben lehet látni, hogy az A csoport a halálcsoport. Olaszokat talán megverjük, németektől, franciáktól buztosan kiszopunk(sajnos)
    Szóval hiú reményeket ne tápláljunk, de azért minden tőlünk telhetőt megteszünk. (orosz, angol, lengyel, francia az abszolút esélyes)
  • o0Sagem0o
    #11575
    szimpatikus csapat :D (de ilyenért elvileg jár büntetés nem?)
  • kyle reese
    #11574
    Helo az a kérdésem volna sikerült felrakni és elindítani a First stike modot de ezzel a hibaüzenettel kilép : Appname :bf2142.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: aidll.dll. Ha valaki tud megoldást annak megköszönöm a segitséget.
  • RoboGoD
    #11573
    Sztem nem kell becsinálni ettől a listától, nem VB vagy EB foci meccset kell velük játszani. BF-ben sokkal jobbak vagyunk. Hajrá magyarok!
    Az jó, hogy az Oroszokat megúsztuk, mert azok szeretnek csalni. Anno a BF2-ben egy CB meccsen átjött a paraszt a mi oldalunkra és lekéselte (TK) a kommanderünket. Mire leesett a tantusz, már újraszületett a saját oldalukon. Szoros meccs volt, ezt is bevetették. Ennyit róluk.
  • RoboGoD
    #11572
    Én nem akarok lecsíterezni senkit, de furcsa egy kicsit, hogy a PB hivatalos listája sz@r lenne. Nekem inkább túl engedékenynek tűnik a PB, lásd KAIN még mindíg nincs bannolva és törölve örökre.
  • H2
    #11571
    Aki indult cb-n az lett megkeresve! Ennyi... Ja még szóbajöhetett volna pár MKOs is! LOL
  • zee21
    #11570
    sry hogy bunkózok picit de hogy lett ez a leosztás hogy ti mentek cupba magyarként? mert nempara mert a legjobbak mennek de lehet azért más is képviseltette volna ahazáját nah mind1....
  • o0Sagem0o
    #11569
    (így legalább megjelentél és irtál a nations Cupról, különben lehet hogy szóba sem jött volna, pedig eléggé a publicra is tartozik a dolog szvsz..Lesz erről valami bővebb leirásotok, esetleg meccsek utáni összefoglaló..vmi?)
  • AdambanHun
    #11568
    A románokat jól helyre tették már az elején. "ROFL" country...
  • CrazyBirka
    #11567
    Azt hallotuk a Németeknek jó csapatuk van nagyon a másik 2-t meg hozni kell ha tovább akarunk jutni
  • H2
    #11566
    Most ez egy nehéz csoport vagy bemákoltuk? Olaszok verhetök sztem.

    Nations Cup
  • AvPPrimo
    #11565
    Az lenne a min. hogy banolják ezért a post-okért. Ha megoldható köszönjük: ex|
  • AvPPrimo
    #11564
    Elöször is a lista bugos, de látom hogy ez senkit sem érdekel - mi van így már nem hír? 2. nem értem hogy engedheti az admin hogy ilyenek megjelenjenek, minden bizonyithato alap nelkul: "... AvP-s pistivi minden játéknál lebukik magyarok szégyene ...", "Itt a lista a leleplezett cheaterekről!"
    ---------------------------------------------------------------------------
    #80283 ha jol ertelmezem ez a nevszinezes amivel fennvan birka,ribizli, pistivi, cyborge72 és 84
    #80280 - ami vmi hasonloan kemeny cheat lesz majd rajovok, biztos a bal kezes eger, v. a clanmod hasznalat.
    ---------------------------------------------------------------------------
    Amugy olyan mint AvP klán nincs már 1,5-2 hónapja. ex| van, ami különvált a német részlegtől. Az hogy bármelyikünk cheater lenne, erősen sértő! Tudnék mit írni még de az nem lenne publik....
    ---------------------------------------------------------------------------
    A bf2142 2008-as magyar nemzeti csapat: leader: ex| - shifty, member: ex| primo, crazybirka, tockill; HTW - 1.king, penge, hun20li
    ---------------------------------------------------------------------------
    köszi a biztatást, ezért megéri.......
    tipikus carlos hozzaszolasa: beirja hogy mekkora "nagy" dolgot talalt, kommentálja a véleményét ami 1nagy f@......, de annak mar nincs kedve utanajarni hogy mit jelent, szanalmas!
    ---------------------------------------------------------------------------
    (mellesleg most hallom ribizlitol ts-en, hogy anno carlos beszelt vele arrol hogy johetne-e az AvP-be, miert akar vki bejutni egy cheater klanba????)
  • Ribizlee
    #11563
    Gyengébbek kedvéért a szines név: |chun !!!!!!!!!!!!!
  • Ribizlee
    #11562
    Hát igen.... szerintem is iszonyat nagy "csít" az h pl szines a név. mert ugye akkor biztos végtelen lőszer vagy health v akármi. szánalmas